Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość takze Ninka
Jej Twoja pasja jest taniec??? Takze kocham tanczyc :):) Chyba nigdy nie poradze sobie z wlasnym "ja". Ten swiat, ludzie, ktorzy mniem otaczaja... odechciewa sie zyc i JESC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańczcie kochani sobie, ja jeszcze tylko na chwilę... Hunter, zajrzałam na pocztę, nic nie doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, teraz to moja wyobraźnia działa! Ale musisz być piękną kobietą? Jak zauważyłam - piękna w środku i na zewnątrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już naprawdę zmykam. Hunter, porozumiemy się jutro co do poczty. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze Ninka
ja jeszcze jestem :) choc moj wpis na tym forum to chyba taki spontan, nikogp tu nie znam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy tu żeby pogadać, wesprzeć sie, posmiac się czasem :) ja np. jestem tu od niedawna :) miłe towarzystwo a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze Ninka
to moj pierwszy post na tym forum :) samotnosc to moje drugie imie, wiesz w kolo pelno ludzi a tak naprawde wlasna matka wydaje Ci sie obca... Nina z kina dodatkowo zwrocila moja uwage, chyba podobnie jak ja postrzega siebie przez pryzmat kg choruje na anoreksje i czuje, ze to koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dobie dzisiejszej medycyny nie ma sytuacji bez wyjścia... wiem, że to trudne, ale trzeba po cichu gdzieś tam w duszy wierzyć, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, faktycznie, doszło. Próba z godz. 23.55. A rączkę się robi tak: otwierasz nawias[ i piszesz "cześć" i zamykasz ] Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze Ninka
to juz trwa zbyt dlugo, po prostu sie poddalam :(:( nie chce Cie zatrzymywac, dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ninki Mam nadzieję, że jesteś pod opieką specjalisty, bo sama nie dasz rady. Ja od roku leczę się na depresję, nie ma się czego wstydzić. Będzie dobrze... Chore mamy dusze a odbija się na ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka - to ja
samenka - od kiedy jestem pelnoletnia zrezygnowalam z leczenia,tylko nie moge przepatrzec jak moja mama cierpi i wciaz blaga, blaga o to zebym chciala sie leczyc... ale nadchodzi taki moment, kiedy wiem, ze to koniec, przez te 3 lata bardzo sie staralam ,ale juz nie mam sil chce tylko odpoczac, po prostu odpoczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze Ninka
narCOMAnka_to ja przepraszam zapomnialam zmienic nick, ale to ja Ninka :):) pod tamtym nickiem kojarza mnie inne dziewczyny, z ktorymi rozmawialam wiele miesiecy temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams fairy
smutaśna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams fairy
o tej porze nie ma już nikogo do pocieszania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie jestem żadna anorektyczka! Tańczę łacinę i muszę dobrze wyglądać. Kasprov A czego miałbyś mnie nauczyć? Samenka Nie jestem wcale piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×