Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość TenTwój
a ja słucham dna gal feat. kasia wilk - przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze swoją ładną 25 letnią
a co sadzicie o edycie gepperd ... mnie az ciary przechodza jak slucham jaka roza taki ciern...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Ja czasami slucham Kashmir Opowiedz, albo Goo Goo Dolls - Iris...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, to tylko atrapa, dałam ją wczoraj pośpiesznie, by się zaczernić. Mój e - mail jest z nazwiskiem i tylko dlatego nie chciałam by się wyświetlił, chociaż nie wstydzę sie niczego, co tu piszę. I nie udaję ani nie gram. A T wó jest prawdziwy? Jeśli tak, to ja zrobię próbny i wyświetli się mój u Ciebie. A tak w ogóle, to straszny ze mnie nieuk komputerowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie lubie tylko polska muzyke Grechuta mnie rozwala,poprostu...najbardziej lubie ''barwa twoich oczu"wymiekam przy niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Zastanawia mnie jak to możliwe, że tacy młodzi ludzie jak Wy czują się samotni... To jakas plaga naszych czasów! Te portale randkowe, tyle pięknych atrakcyjnych kobiet, przystojnych mężczyzn. Większość to młodzi ludzie i szukają w ten sposób swojego szczęścia.. Co mają zrobić ludzie z takim bagażem jak ja w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam , lipa z portalami, babki nie odpisują ;) juz lepiej na przystanku poderwac dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o tym? ja nie wiem jaki mamy przedział wiekowy? mam propozycja + minus dwa latka ja mam 36 jak w nicku! :-) moze ktos tez sie odwarzy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samenka Ile masz lat? Kasprov Jak mnie chłopak podrywa na przystanku to mnie cholera bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze swoją ładną 25 letnią
mlodzi czuja sie samotni bo te czasy sa coraz gorsze.. ja mam te 25 i naprawde juz nie nadążam.. to juz nie jest moj swiat przeraza mnie, a jeszcze tyle przede mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
to ja najmlodsza..:( 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sameńka ma dwa razy tyle co Wy..... Niestety :( Czyli 20 + 20. Bez oszukaństwa. Ale duchem dwa razy mniej!!! :) Hunter, doszło? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze 22 lata Rocznikowo 23. Kasiula Ja się muszę odchudzać bo za grubo wyglądam już. 45 to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze swoją ładną 25 letnią przestan sie martwic jestes młoda,zgrabna itd w czym szukasz problem bo ja nie kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×