Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość czula
Bąblowa A!!! współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
zapraszam na chwilke relaksu do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wiezór chciałam powiedzić! co to za pustki tu? przez tą pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczyny odezwijcie się! czula, ze tak sie ciekawsko podpytam ,a skąd ty wiedziałaś, że frezyjka ma urodziny? oczywiście przyłączam sie do życzen dla frezyjki - wszystkiego naj naj najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
A kochana wiedziałam, bo zapamiętuję to co czytam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na naszym topiku frezyjka pisala kiedy ma urodziny????? teraz toś mi klina wbiła!! mi się też zdawało, że czytam ze zrozumieniem a tu taka wpadka??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Hehe pisała, pisała ;-) A co tam u Was kobitki?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakoś bez sensacji! weekendowe przytulańska odbyły się pełną parą bo to niby przypadały dni owu, dziś z rana pojawiły jakieś plamienia - mam nadzieje ze to coś na kształt plamień okołoowulacyjnych bo czasami mi się przytrafiają:( więc teraz pozostaje tylko czekać, a jak nic nie wyjdzie to po następnej @ wybieram sie do lekarza, może na jakieś "głębsze" badania:) a co u reszty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
No wiesz... Ja tam na razie nie mam na co liczyć ;-) Dopiero co odstawiłam pierwszy m-c tabsy... Ale jestem dobrej myśli, że w końcu ta 'ciocia' przyjedzie i wszystko wróci jak najszybciej do normy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz zglupialam w tym miesiacu pokrecilo mi sie wszytsko i owulacja i sluz i temperatura heh:(:( duzo mialam na glowie. dzis boli mnie jajnik i caly dol brzucha jak na jajeczkowanie albo na okres ale to niemozliwe bo termin@ mam za dwa tygodnie. az mnie mdli z tego bolu. jesli to jest owulacja to nici z mojej ciazy bo maz wyjechal buuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ktora tego nie rozumie
Szkoda!!!!!!!!!!! Bąblowej A też mężuś wyjechał ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
A to racja mała!!!!!! A Ty skąd się wzięłaś????? Hehe Szkoda VINDICT, że wyjechał!!!!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Uciekam kobitki moje!!!!!!!!!!!!!!!! Bo rano trzeba wstać ;-( :-( ;-( Życzę miłego wieczorku papapaapapapapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! co tam dziś u Was? ja tez na dniach zaczynam przytulanki!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bytka_lwica
Witam wszystkie starające się kobietki. Ja mam pół-roczną córeczkę i na następną ciążę chcę jeszcze troszkę poczekać. Myślę że starania rozpoczniemy z mężem pod koniec roku, ale za was już teraz trzymam kciuki. Powodzenia życzę i przesyłam po 🌻 dla każdej z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dołączam do starań jestem tuż przed owu więc może tym razem się uda :)) 3majcie kciuki bo mam już trochę przejść za sobą i każda następna @ mnie doprowadza do łez.... mam nadzieję że jednak już się ta małpa nie pojawi ani u mnie ani u Was przez dłuuugi czas :)) ps. jak się robi kwiatka i te inne znaczki???? zielona w tym jestem jak groszek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętajcie dziewczyny, że czasami nie wyliczenia są najważniejsze tylko uczucia, nie zapominajcie że to powinno wam i waszym partnerom sprawiać przyjemność. Któraś z was pisała: winko, świece itp. popieram i polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tak seks dla robienia baby musi być namiętny a nie tylko nastawiony na dzidzię bo nie wyjdzie................. więc do dzieła i seksić się dla przyjemności :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki! serdzecznie do nas zapraszamy! nastroj jak najbardziej powiniwn byc... wyjątkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja jestem dzisiaj załamana jak cholera właśnie się dowiedziałam, ze kolejna koleżanka w ciąży a ja dalej nic. Najpierw problemy z prolaktyną a teraz z progesteronem. Czy ja nie mogę normalnie zajść w ciąże? Każdego miesiąca trace nadzieje, że kiedyś zostane mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Witajcie!!! Ale ciężki dzień :-( 12 godzin w pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×