Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość czula
Wiesz lekarz mi mówił, że właśnie jest duuuże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę właśnie w tym pierwszym m-cu :p Bo wtedy organizm wariuje hehe i jest duża szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
znów jestem sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
mnie też jeszcze to dziś czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
To ja też uciekam. Może pozniej wejdę jeszcze przed snem hehe Trzymkaj się pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
No...... wiedziałam Znowu cisza, idę śpiochać 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Hey dziewczyny!!! Zrobiłam dzisiaj test... Pozytywny :-) Dwie kreski :-) Nie mogę uwierzyć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 29 nie chce się pośpieszyć dlatego jeszcze nie założyłam tabeleczki zaciążone.W przyszłym tygodniu środa,czwartek idę do gina pierwszy raz potwierdzić i zobaczyć czy wszystko jest ok,wtedy wskocze do tabeleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaa super, super!!!!!!! gartulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Ja jeszcze zrobię jeden dla pewności, jeżeli też wyjdzie pozytywny, w przyszłym tygodniu pójdę do gina 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
No i zrobiłam drugi.... POZYTYWNY 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
dziewczyny znowu nie ma nikogo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Ja chyba wejdę za tydzień sprawdzić czy ktoś tu w ogóle zerka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czula prawde mówiąc nasz topik jest mało odwiedzany,albo się cały czs mijamy .Dzisiaj będę o dwudziestej jakby ktoś chciał poklikać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 Ania 1982...............26.................4..................... 3.02.2009 nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 czula....................25.................0........... ..........?????? brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień........poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
frezyjka to już jesteś pewna???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 Ania 1982...............26.................4..................... 3.02.2009 nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 czula....................25.................0........... ..........?????? brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czula nie jestem pewna ,ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i nie będę musiała się z tabeleczki wypisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
ja to po tych dwóch pozytywnych testach jestem prawie pewna!!! Przecież testy chyba nie kłamią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
a kiedy idziesz do gin????????/ ja jutro, najpozniej pojutrze potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek idę do gina ,ale państwowego ,bo tego co sobie wybrałam to uciekł na wolne Czula a ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się trochę martwie ,bo to moja druga ciąża.Bolą mnie krzyża i czasami trochę brzuszek a przy pierwszej ciąży nie bolały mnie krzyże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
U mnie ok. Wczoraj mi tylko wszystko pochodziło do gardła :-) ale żadnych wymiotów nic. Dzisiaj w nocy mnie trochę brzuch bolał i nie mogłam spać. Ja ogólnie nie narzekam, jeżeli ciąża się potwierdzi to będzie mój najwspanialszy ból brzucha 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×