Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Ja też jestem pewna ,bo zrobiłam 3 testy.Tylko martwie się czy się dobrze zagnieżdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Ja też się już wszystkim martwię na zapas :-) Krzyże mnie kilka dni temu też bolały, a ja myślałam, że dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się wyjaśni w tym tygodniu,mnie też czasami mdli.W pierwszej ciąży strasznie wymiotowałam od 3 miesiąca mam nadzieję że to mnie ominie choć wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Nie popadajmy w paranoję!!! Wszystko się ułoży po naszej myśli ZOBACZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ta pierwsza wizyta minie i wszystko będzie dobrze to odetchnę,też jestem panikarą i na zapas się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Ty masz i tak lepiej, bo już wiesz co Cię czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
tego do dopiero sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
ja na chwilę uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego teraz postanowiłam iść do doktora który przyjmuję prywatnie i też jest na dyżurach w szpitalu.Przy pierwszym porodzie też chodziłam prywatnie ,ale nie był go na oddziale .Dziewczyny piszą ,że jest się lepiej traktowanym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
kasa na pewno robi swoje.... Ja też chodzę prywatnie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
jest któraś??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór! nie było mnie cały weekend, myslałam że coś popiszecie, a tu nie za duzo :) do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czula frezyjka0 gratki !!!!!! ❤️ 🌼 dołożyć mnie proszę do starających się dzusta 29lat 2 cykle staraczkowe (po poronieniu) @15.01.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dopisalam nowa staraczke, potrzebuje date nastepnej @ a nie ostatniej i mobilizuje dziewczeta do aktualizacji!!!! :) ale ze mnie terrorystka... STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 Ania 1982...............26.................4..................... 3.02.2009 nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 czula....................25.................1........... ..........?????? dzusta..................29.................2.......................??????? brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Witajcie!!! Dzisiaj się zle czuję! Nie mogę się dostać nawet do lekarza, żeby potwierdzić fasolkę prywatnie i jeszcze tydzień czekaj c onajmniej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czula, a myslisz ze tak szybko juz potwierdziliby Ci? gdziesz czytalam, ze powinno sie ok 8 tyg. pojsc aby spokojnie gin. potwierdzil ale w sumie ja to pewnie tez bym poleciala zaraz po pozytywnym tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka85
Hej, dziewczyny, może poradzicie mi coś. Od kilku dni nie mam na nic siły, zawroty głowy, bóle podbrzusza.Ostatni @ miałam 29 grudnia i do dziś nic. Staramy się z mężem o dzidzię. Dziś byłam na beta hCG ale na wynik muszę czekać do środy, bo w moim labolatorium jest tak,że takie badania robią tylko w środy. Myślicie,że jestem w ciąży? Nie zniosę dłużej tej niepewności, tak bardzo pragniemy mieć dziecko a staramy się już rok. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Aniu kochana! Siostrze potwierdziła po 3 czy 4 tygodniach. Rano mam wizytę, napiszę Wam dziewczyny co mówiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna061185
czesc dziewczyny, dołączam się do was, już nie piszę czy mam objawy czy nie, to i tak bez sensu, jest mi dziś źle, kurde i jak tu sie cieszyc, moj brat ze swoja zona po 2 miesiacach prob udalo ise zrobic dzidziusia, my proboujemy nadal 4 miesiace i nic, jak tu sie cieszyc z czyjejs radosci gdy jest mi zajebiscie przykro i placze, czemu nam sie nie udaje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
czytałam już Cię na innym temacie... Nie martw się tak... Ile kobiet się już stara... I nic.. Witam Cię w takim razie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Strasznie się denerwuję. Jutro jest termin tej wstrętnej małpy. Oczywiście wszystko na to wskazuje, że się pojawi. Bóle brzucha od paru dni, nabrzmiałe piersi, i ta okropna depresja (nie mogę ze sobą wytrzymać). Nie robię testów, bo sobie obiecałam, że nigdy więcej przed @. Jest jedna rzecz, która mnie niepokoi. Nigdy wcześniej tego nie miałam. Chodzi o to, że dziś rano dostałam takiego wodnistego, jasnobrązowego plamienia. Ale to pewnie znak zbliżającej się głupiej @. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
No i moje kochane staraczki będziecie ciociami :-) T a moja mała fasolka już tam jest i dzisiaj zostało potwierdzone przez panią ginekolog!!! Najśmieszniejsze jest to, że nie wiem jaki tydzień :-) Na kontrole idę 24- lutego i wtedy mi wszystko powie dokładnie, bo teraz jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 Ania 1982...............26.................4..................... 3.02.2009 nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 czula....................25.................1........... ..........?????? dzusta..................29.................2............ ...........??????? brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........? czuła............25..............1.....................?.............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czula to jesteś już ciężarówka pełną....... gębą hihihi ;) odnośnie starań tu niestety trzeba cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości. oczywiście mając ciągle wsio pod kontrolą bo czasem faktycznie można się nie doczekać. ale ja jestem pełna nadziei że wszystkie jak tu jesteśmy będziemy za niedługo brzuchate :) ❤️ Smutna061185 4 miesiące to nic więc głowa do góry (wiem jak frustrujące jest jak komuś innemu się udaje i to często od razu ale spox będzie git) czula moja następna @ 11.02.09 oby nie przyszła jędza jedna 😡 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×