Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

dziewczyny. to juz koniec załamałam się strasznie dostalam okres ................... nie chce mi sie o tym gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 dzusta..................29.................2............ ...........??????? Ania 1982...............26................5.........................3.03.2009 brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........? czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... ...3.03.2009 dzusta..................29.................2............ ...........??????? labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................?????? Meg75.................34...................1............ ........??????? A.N.N.A.................31..................13.......... ...........?????? Bąblowa A..............24..................1.....................??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........? czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co zrobic z dziewczynami ktore sie nie pojawiaja, nie poprawiaja tabelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
No właśnie!!! Już długo ich nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
A ja nadal jestem pomarańczą i to też zabezpieczyłam hasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo podałam przeca datę następnej @ 11.02.09 a tak w ogóle to i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 dzusta..................29.................2............ ...........11.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... ...3.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Meg75.................34...................1............ ........??????? A.N.N.A.................31..................13.......... ...........?????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........? czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! poprawione dzusta czula nie wiem czemu Ty nadal na pomaranczowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
Ja też nie wiem... Nie mogę normalnie wyglądać :-) Ciągle robię za pomarańcz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 dzusta..................29.................2............ ...........11.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... ...3.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Meg75.................34...................1............ ........??????? A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........? czuła............25..............1.....................? .............?...........? u mnie bez zmian. jestem w połowie cyklu czas by zacząć starania a mnie się nawet nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! mnie nie bylo jakos z tydzien ale mam usprawiedliwienie - miałam gości na głowie! mam nadzieje, ze mnie nie eksmitujecie z tabelki? dzis juz nadrobilam zaleglosci w czytaniu topiku i melduje się. u mnie chyba w tym miesiacu nic sie nie zmieni, jakos nic nie czuję, żadnych objawów, żadnych dziwnych przypadłości nie mam! jeszcze tylko pare dni i się sprawa wyjaśni, ale raczej wiem jak:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czula gratuluje goraco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_29 czytałam w jednym z twoich postów ze masz fajna ksiazke, co to za historia? ja uwielbiam czytac ale jakos od dluzszego czasu nic ciekawego mi w rece nie wpada! podziel sie ciekawa lektura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
szoja usprawiedliwiona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
najlepsze jest to, że samej założycielki VINDICT nie ma już jakiś czas reszta też się nie odzywa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
Dałam wczoraj zdjęcie z usg na Naszą Klasę... Wszyscy w szoku hehe ale gratulują :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoja usprawiedliwiona, usprawiedliwiona :) Cień Wiatru - polecam, bardzo fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 dzusta..................29.................2............ ...........11.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... ...3.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Meg75.................34...................1............ ........??????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........? czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba jasne że można się przyłączyć, napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja też już od jakiegoś czasu nic nie pisałam ale troszkę podczytuje co u was słychać...a tak na dzień dobry przesyłam po 🌻 dla każdej staraczki. czuła 😘 frezyjka 😘 gratuluję wam. Chciałabym wskoczyć do tabelki ale wiem że muszę jeszcze troszkę się wstrzymać ze staraniami, chociaż tak bardzo już bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ania też staramy się z mężem o dzidziusia to będzie nasze pierwsze dziecko chyba za bardzo go chcę i dlatego nie wychodzi ale nie potrafie o tym nie myśleć zaraz wpiszę się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 szoja..................29...................2........... ...........08.02.2009 dzusta..................29.................2............ ..........11.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ..........18.02.2009 żaba81.................27.................4.......................18.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Meg75.................34...................1............ ........??????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........? czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki! bytka mój synek w lipcu będzie obchodził 9 urodziny,więc różnica wieku będzie duża. Dzisiaj się bardzo żle czuje mam mdłości i nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×