Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Ja testów staram się nie robić, bo mnie to jeszcze bardziej złości jak wychodzą negatywne. Jak mam nadzieję i przychodzi@ to jakoś przechodzę nad tym do porządku, ale jak zrobię test a jeszcze nie mam @ to potem chodzę wkurzona, że bez kija nie podchodź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie boli jak na @... i te mdłości. może coś zjadłam? idę sobie zrobic herbatkę, chociaz nigdy nie piję ale może mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie herbatkę i weź ranigast, może Ci te mdłości przejdą, a jak jesteś w ciąży to dziecku nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobity! aled, aled - mi to nie wyglada na podtrucie, ale... ciiiiiiiiiii nic wiecej nie piszę i tzrymam kciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_29 - nie chcę się nastawiać ale podświadomość sama działa. może to ona mi podpowiada takie samopoczucie :-(( pewnie jak dostanę @ to wszystkie dolegliwości jak od ręki miną :-) niestety ranigastu nie mam, ale nie cały czas źle się czuję, to przychodzi falami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka zrobiona i w tej chwili czuję się świetnie, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
A moze to jednak ciąża!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!aled doskonale wiem jak się czujesz, jestem w takiej samej sytuacji, u mnie 43 dc. ale nie nastawiam się bo mam strasznie nieregularne cykle dobiegaące nawet 50 dni. coprawda 2 poprzednie były idealne po 33dni, cycuchy bolą i prawy jajnik jakoś dziwnie kłuje. nie namawiajcie mnie na test bo napewno nie zrobię, będę żyła nadzieją, tylko że w sobotę szykuje mi się imprezka z okazji dnia kobiet więc do tego czasu mogłoby już się coś wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna to powinnaś w piątek zrobić test, jak dobrze pójdzie to będziesz miała niespodziankę dla męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wyjasnienie o tym sluzie .wkoncu rozumiem (mam nadzieje) ja tu dziewczyny widze powazne podstawy by myslec ze niektore znas beda mialy 2 kreski.ale cii by niezapeszyc.oby ;) ps.moj maz kochany zapytal mnie z rana czy juz jestem w ciazy ;) kochany byl.wczoraj byly przytulanki i mysli juz ze bedzie ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a test bede mogla zrobic dopiero po 20 z tym. tutaj sa holernie drogie wiec dopiero jak beda powazne podstawy by myslec ze jestem to kupie. ..ja zwariuje to prawie miesiac choc i tak watpie by sie teraz udalo przytulanki bylo 8dc i 12 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A. - ja też nie chcę sobie robić złudnej nadziei, dlatego co krok tłumię w sobie tą nadzieję, ewentualną radośc itd... przecież w zasadzie dopiero w środę będzie 14 dni po owulce, a termin ewentualnej @ jeszcze nie minął... i tak gadam do siebie w kółko, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie - u mnie wszystkie objawy (poza mdłościami) mam także przed @, więc ciężko stwierdzić. albo czeka mnie ciężka @ bo teraz mam wszystkie objawy na raz albo.. nie chcę nic zapeszać ani się nastawiać, hhaha. objawy mam takie: wypryski skórne, ból brzucha, piersi, ogólne napięcie. a czy coś jeszcze, to na pewno już wam marudziłam wczesniej :-) A.N.N.A. - trzymam mocno kciuki za Ciebie a Ty trzymaj za mnie żeby nie przyszła, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze Wam tylko dodam, że mierzyłam temkę wczoraj po południu ,tak z ciekawości (bo słyszałam, że jak jest ciąża to jest około 37. a miałam 36,4. kolejna rzecz przemawiająca za tym, że nie jestem :-( . a czy ktos wie dlaczego śledząc cykl powinno się mierzyć temp. rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled moze jednak jestes w ciazy.jak nie to napewno wkrotce bedziesz wydaje mi sie ze organizm najbardziej jest poza czynnikami zewnetrznymi z rana.dlatego nalezy rano. gdyz pozniej zbyt duzo czynnikow zmienia nam temperature w ciagu dnia. ale to tylko moje zdanie ja od jutra tez bede mierzyc ;) tak zamiast testu jak bede miala powyzej 37 dluzszy czas to po test skocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperaturę trzeba mierzyć rano przed wstaniem z łóżka, mniej więcej o tej samej porze, a jeśli ktoś pracuje na noce to mierzyć można po min. 3-godzinnym odpoczynku, tylko wtedy pomiary są na tyle miarodajne, że można stwierdzić jakieś zmiany w wykresie. Mi osobiście mierzenie temp. nie bardzo przypadło do gustu, nie lubię sobie wkładać we wrażliwe miejsca ciał obcych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, za kilka dni wszystko się wyjaśni tylko to czekanie jest straszne po prostu. ech. lece do domciu, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to 36,4 to naprawde nisko :( aczkolwiek wczesniej nie wmierzylas wiec nie jest absolutnie adekwatny wynik! moze Twoj standard to 35,6 ?? niewiadomo.... jest tak ze dzien przed @ temperatura dosyc znaczaco spada jak ja mierzylam ze 2-3 dni temu to miałam 36,8 i 36,7; jutro te z se zmierze... a tak wogole to @ nadal brak, w czwartek ide do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
a robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
ja też tak miałam i poszłam do gina i dostałam dophaston na wywołanie okresu. A w którym dniu cyklu robiłas tes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już kilka dni utrzymuje się 36,7 ale nie wiem dokładnie ile , w tym cyklu zupełnie odpuściłam, nawet nie wiem czy było przytulanko w czasie dni płodnych bo nie liczyłam . ale w związku że już 43 dc. z ciekawości mierzę 3 dzień temp. i jest 36,7. kiedyś jak mierzyłam temp. całe cykle to przed owulką wzrastała do 36,9- 37 a przed okresem spadała do 36,4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
raczej wiarygodny, idz do gina. Ja też tak czekałam i miałam nadzieje że to ciąża, a później sie bardzo rozczarowałam, tym bardziej ze jeden test wyszedł mi pozytywny-radość, a drugi negatywny, ale może w twoim przypadku będzie inaczej, czego Ci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tesie gdzie wyszla 1 krecha juz nawet nie mam zludzen - niech przylazi ta @ i rozpoczynamy kolejny cykla staran czym szybciej tym lepiej, nowe mozliwosci, nadzieje i ... fasolki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×