Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Cześć dziewczyny, Ja już dzisiaj w pracy:) a tak mi się nic nie chce:):):) Dzisaiaj już mija miesiąc jak jesteśmy po ślubie. Ale ten czas szybko mija. Kawka na pobudzenie-zapraszam:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 laura33.................33..................3........... .............26.07.30 dula.....................26..................6.......... ..............02.08.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 Ania_29.................29.................5............ ...........???????? edytka1980............29.................13........................10.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............28. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........20........24.11.09......Amel ka/Julian Klapaucius26..26.........6............19.......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............10........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............10....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 laura33.................33..................3........... .............26.07.30 dula.....................26..................6.......... ..............02.08.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 Ania_29.................29.................5............ ...........???????? edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............28. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........20........24.11.09......Amel ka/Julian Klapaucius26..26.........6............20.......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............10........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............10....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! Kawkę zrobiłam!Komu ?:P Od dzisiaj zaczynam starania z testami:) Ciekawa jestem czy się sprawdzą bo dosyć dużo dziewczyn negatywnie się wypowiada na ten temat...no ale mam nadzieję,że u mnie będzie git:) Piszcie dziewczyny co u Was!! Brzusiowa jeszcze nie zawitała :) ranny ptaszku:P Pewnie juz masz cały dom wysprzątany i zakupy na stole a ja jeszcze w piżamie przy kawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w piżamie przy kawie...Dzisiaj mam wolne i nie mogłam się z łóżka zwlec...:) Za oknem dzisiaj super pogoda. Gdyby nie to że mój jest w biurze to bym go na rower wyciągnęla.A tak to muszę do popołudnia czekać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe majka ja już dawno w toku pracy :D:D:D ZACZYNAJĄ SIĘ U MNIE PORZĄDNE REMONTY I NP DZISIAJ ZACZYNAMI OD KUCHNI, MAM WSZYSTKO PRZYGOTOWANE, ALE SZWAGIER SIĘ SPÓZNIA Dzisiejszy dzień znowu zaczęłam od krwawienia z nosa!!! Ja ja tego nienawidzę, cholerka otworzyłam tylko szafkę gdzie trzymam pieprz i kichnęłam i teraz walczę znów z krwotokiem już jakąś godzinkę, no powoli przechodzi ehhhhh Pociesza mnie myśl, że bliżej końca niż początku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też remont czeka ruszamy za miesiac:( od podstaw całą łazienkę bedziemy remontowac jak sobie pomysle o tym syfie to ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kuchnię dzisiaj, w tym tygodniu jeszcze zaczniemy łazienkę generalny remont i w przyszłym miesiącu wymiana okien......... Ja tu mam syffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Ja dziś ledwo żyje :( Czego się nie robi dla maleństwa :-P Ale to wszystko czekało na nas 3 lata jak tu zamieszkaliśmy... Teraz jak wiemy, że czynszu aż tak nie podniesie to warto robić :) Aczkolwiek nie wiem jak to przeżyję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ brzusiowa, ale remonyujesz mieszkanie nie swoje? tylko wynajmowane? bo ja chyba nie rozumiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tak kochana.... Napisałam wcześniej, że wreszcie się z gościem dogadaliśmy i teraz na szybko remontujemy :) Ja już jestem zmęczona na samą myśl :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 laura33.................33..................3........... .............26.07.30 dula.....................26..................6.......... ..............02.08.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 Ania_29.................29.................5............ ...........???????? edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............28. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........20........24.11.09......Amel ka/Julian Klapaucius26..26.........6............20.......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............12........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............10....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie.Nie bylo mnie troszekcze,wyjechalismy w krotka podroz poslubna do Zakopanego:)Bylo super az zal wracac i samopoczucie moje bylo tam lepsze niz tutaj.Dzis mam wizyte u ginki.....Milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kawka na stole!!! No Iwonka!!! Zdjęcia widziałam, ja też byłam w takiej samej podróży :-P Wczoraj oczywiście wieczorem przed pójściem spać krew z nosa :( :( :( Nie komentuję tego bardziej, bo już brak słów... Dziś od rana u mnie w słońcu prawie 30 stopni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!:) To ja tez kawkę poproszę. Brzusiowa co ty masz z tą krwią z nosa???Może aż tak jesteś osłabiona?? Nie pracuj tyle babo:P Śpij do 10 tak jak ja:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!:) To ja tez kawkę poproszę. Brzusiowa co ty masz z tą krwią z nosa???Może aż tak jesteś osłabiona?? Nie pracuj tyle babo:P Śpij do 10 tak jak ja:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to właśnie kurcze nie wiem.... Niby to w ciąży normalne. Wyniki miałam super i dlatego gin mówiła, że dla pewności jak chcę mogę się wybrać do alergologa i laryngologa, bo z jej strony to ze mną wszystko w porządku. Ostatnie badanie krwi i wszystko spadło, ale ja czuję się dobrze :) We wtorek mam wizytę u ginki i zapytam ponownie o co chodzi!!! A Ty kochana byś nie namawiał mnie do złego (tyyyle spania hihi) i byś lepiej wpadła mi pomóc :-P A i kupiłam dziś wałeczki (2 szt bo dla siostry też) zobaczymy na ile się przydadzą :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=683794327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dawaj adres i juz mnie tam masz do pomocy:) Jeszcze jutro mam wolne wiec jestem chętna:P:P Super te wałeczki a jaki słodki dzidziuś:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nic nie piszecie co u Was jak starania ??? U mnie nadchodzi owulacja boli mnie brzuch i jajnik dzisiaj zrobie test owulacyjny mam 10 dc:) Nie nakręcam się bo i tak się za miesiąc rozczaruje:P Eeee juz tak się tym nie przejmuje...(chyba) Założyłam sobie konto na 28dni.pl jeny jakie tam są dziewczyny obcykane w NPR to masakra , czuje się przy nich jak 5 latek:P:) Dobra spadam coś porobić bo leniuch ze mnie się zrobił straszny! pozdrawiam i buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 laura33.................33..................3........... .............26.07.30 dula.....................26..................6.......... ..............02.08.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 Ania_29.................29.................5............ ...........???????? edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............28. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........21........24.11.09 Julian Klapaucius26..26.........6............20.......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............12........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............10....... luty 2010...Kacper/Blanka a kto zgadnie co sie zmienilo u mnie (podpowiedz w tabelce) ;) :P wieczorem napisze co u mnie. wrocilam do pracy .wkoncu mam neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ja wiem! .. . . . . . . . . .. . . . . . . . bedzie chlopiec!!!!!!!!!!!! :) super! gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu który ty już masz dc???? Idź do lekarza dlaczego jeszcze @@ nie przyszła???Kurczę bo zaczynam się o Ciebie martwić:( A ja dzisiaj robiłam 1 test owulacyjny i od razu pozytyw:D Idę na spacerek pa kochane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. a co z nasza Frezyjką? Coś nie wraca na forum a tu juz nie tak daleko do konca ciazy. czy ktos cos słyszał od niej, czy wszystko ok? ja wybieram sie w pon nad morze z mezem i corcia na 2 tygodnie, super bo pogoda sie poprawila. moze cos skorzystamy z kapieli...a juzna pewno sobie odpoczne od tych garów i wiecznego sprzatania i pracy, juz mam dosc! trzymajcie sie staraczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie wiem nie pisała. Koniczynka udanej pogody:) Zaczynam od dzisiaj 2 turę zielska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bylam w polsce na 2 tyg. badanie u lekarza przeszlam, ale nie bylo widac plci. dzis bylam na usg w holandi lepszy sprzet i widok ;) dzieciak ok 400 gram. 21 tc i 1 dzien. chlopiec ;)) ciesze sie bardzo. lekarka mowila ze wszystko ok, sprawdzala serce, mozg i inne organy. wszystko prawidlowo/ a ja : duzzza sie zrobilam. tydzien temu u lekarza prawie plakalam ze brzucha nie ma. dookola mnie nastraszyli ze powinno byc juz cos widac.a ja bez brzucha jestem.a teraz jak mnie wysadzilo. lomatko ;) pozatym bardzo pozno zaczelam czuc malucha. w niedziele pierwszy raz. wiec pod koniec 20 tc.nie czuje mocnych kopniec.tylko delikatne laskotanie.ale swietne uczucie. :) apetyt mi rosnie strasznie. czuje cos ze duzo przybiore w ciazy. w piatek ide do poloznej to sie okaze ile kg mam na plusie ale mysle ze jakies 6kg napewno. oby nie wiecej jak myslicie czemu mi lata oko (powieka) szalu dostaje od tego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×