Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

basia a ten twoj gin. to dal Ci to CLo tak poprostu? Bo mi moja gin. nie chce poki co dac, najpierw mam zrobic droznosc... :( a twoj facet robil badanie nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) teraz dopiero znalazłam wolną chwilę. Starania zaczeliśmy cykl temu. jest to nasza druga szansa,Byłam już ciąży w 5 miesiacu straciliśmy dziecko-zasniad groniasty.to bylo rok temu.teraz po leczeniu próbujem jeszcze raz. narazie nie jestem pewna mojego cyklu bo wszystko sie pozmienialo przez hormony jakie bralam itp.nie jestem pewna kiedy owu wiec po sladach i testach owu jakos ide do przodu.wczoraj wieczorem mielismy poważną pracę nad dzidzią :)zatem za jakies 2 tyg będziemy się dalej testować :) pozdrawiam was serdecznie i dziękuję za przyjęcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EsiaSmH 🌻 >strasznie mi przykro:( Nawet nie pytam co to była za choroba, czy wirus.Jesteś dzielna,że zdecydowałaś się po roku na starania:) Więc czekamy na rezultaty u Ciebie za 2 tygodnie;) Bardzo miło Ciebie poznać i przywitać w Naszym gronie:D Ja zmykam do łóżeczka coś czyję,że @ już nadchodzi:( kolejny cykl przede mną. Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mieć wsparcie innych kobiet. Powiedzcie proszę jak przeżywacie ten czas kiedy starania nic nie dają? Bo np. dla mnie to straszne czasem graniczy z jakąś depresją... kiedy widze te wszystkie kobiety w ciązy lub poprostu z dziećmi...to już nie jest smutek tylko wielki ból..i pytanie : dlaczego one mają to czego ja pragne i nie mogę też tego mieć? jak radzicie sobie psychicznie z czyms takim.. bo ja poprostu ląduję w łóżku z rolka papieru toaletowego i płaczę póki nie usnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! witamy w szeregach, wskakuj do tabelki :) u mnie dzis wielka mgla, przez ktora niesmialao przebija sie sloneczko. ja juz kawke pije :) wstawac spiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie śpiochy, ja własnie zasiadłam z kawką i doczytuję co napisałyście od wczoraj. Witam nową staraczkę i pamiętaj że jesteśmy z tobą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{EsiaSmH} 🌼 witaj!!! {karla83} 🌼 jakie tam śpiochy :-P Ja od 5-tej już nie śpię, a od 7ej wstawiają mi okna :) Mam dziewczyny przykrą wiadomość :( Muszę się z Wami rozstać na jakiś czas, bo dzisiaj wieczorem sprzedajmy laptopa i nie wiem czy jak mój michu wróci z pracy, zdążymy pojechać do sklepu po nowego... Ale niedługo wracam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. EsiaSmH, tak bardzo mi przykro nawet nie moge sobie wyobrazić co czujesz. To prawda jedne mają a nie chcą, a drugie chcą i nie mają. Ja podobnie jak Ty po każdej nieudanej próbie płacze i mam chwile załamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania29, mnie gin przepisała CLO po tym jak po monitoringu stwierdził że mam cykle bezowulacyjne. A jeśli chodzi o badania nasienia męża to mamy je zrobić i zrobimy w przyszłym cyklu. Dziewczyny mam pytanko, jak Wasi męzowie robili badanie nasienia to czy było to podstawowe badanie czy to droższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż robił podstawowe badania, kosztowały 200 zł. Na szczęście u niego wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kosztowały 200 zł to chyba nie były to te podstawowe. Ja jak szwoniłam do kliniki do Łodzi to Pani mi powiedział że te jedne kosztują 80 zł, a te drugie 260zł. Karla ile czekałaś na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaliśmy 2 dni. To może faktycznie nie były podstawowe. Mój mąż zrobił je sam, poszedł do kliniki i przyniósł potem wynik. Ja poszłam z nimi do gina i ten nam je zinterpretowałam. Generalnie mój nie bardzo chciał o tym rozmawiać a ja nie naciskałam, dla niego to było duże przeżycie, więc nie dokładałam mu stresu pytaniami i jak było?? itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak samo jak i mój na początku jak mu powiedziałam o badaniach to powiedział że zrobi, a teraz jak mu wspomniałam to już nie bardzo o tym chce gadać. Ale myśle że zrobi. Tylko szkoda że nie można tam dowieść nasienia, tylko trzeba na miejscu. Na pewno dla faceta to jest jakieś przezycie, ale z kolei my też cały czas latamy do gina i on cały czas nas ogląda to tez nie jest przyjemne, prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, pod tym względem my kobiety mamy przechlapane. Ja już w tej chwili mam mniejsze opory jak kiedyś. Po prostu w trakcie badania wyłączam myślenie, tłumacze sobie że tak musi być i koniec. Na poczatku strasznie mnie to stresowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki 🖐️ Właśnie kończę pic swoja kawunie :) Byłam dzisiaj na badaniach, ale była taka kolejka, że spóźniłabym się do pracy , więc jutro pójdę :) A w czwartek do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio robiłam przeciwciała na różyczkę, mam wyniki ale nic z nich nie rozumiem :( A teraz miałam skierowanie na morfologie i mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc kobitki moje kochane i te nowe i te stare :))) Ja tez juz siedze ale z herbatka, po sniadanku :) Odebralam wczoraj wyniki morfologii i moczu, z t5ego co tam wyczytalam to krew mam ok ale w moczu jakies bakterie mi wyszly, jak myslicie co to moze byc ? jutro co prawda ide do gina to mi powie, kurcze kochane moje moge jutro sie dowiedziec juz plci dziecka jaka bedzie czy jeszcze za wczesnie ??? bylby suuuper prezencik na urodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kobietki...dziękuje wszystkim za miłe przyjęcie :) ... kochane jestem taka niecierpliwa...kiedy mogę najwcześniej jak sie da iśc na badanie bhcg zeby byl w miare wiqarygodny wynik.. nie moge sie doczekac...no i wolę wiedzieć wczesniej czy jest ciąza.. 2 tyg do @ to zdecydowanie za długo :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Esia ja na badaniu beta bylam jak @ spozniala mi sie tydzien czasu, najpierw test zrobilam wyszly mi dwie kreski z tym ze druga byla blada i w ten sam dzien poszlam na beta i wyszlo ze jestem w 5 tygodniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieska1 a jeśli pójdę na badanie beta jeszcze przed @ to myślisz ,że wynik bedzie wiarygodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Esia ciezko mi powiedziec, moze lepiej zrob badanie po @ ... wogole zobaczysz czy bedziesz miec @ ;) a na kiedy masz miec spodziewana @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ale tutaj gwarno! Ja dzisiaj wstałam przed 10:):) Kawka i biorę się za sprzątanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×