Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

chodzi o zbadanie poziomu beta hcg , wskazuje odpowiednia ilosc hormonu hcg i wtedy wiesz czy jestes w ciazy(przed testem- 100% pewnosci)no i jesli jestes to wiadomo już w którym tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
dziewczynki odpowiedzcie mi co z tymi bakteriami w moczu co mi wyszlo... ? to jest grozne czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D To ja ;) EsiaSmH> bthcg można już robić parę dni przed spodziewana miesiączką;) Poczekaj jeszcze tydzień i leć na badanie:) Pozdrawiam Was moje miłe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - dziękuję :) kurcze nie mogę sie doczekać... mam tak wielką nadzieję...Moj mąż chodzi i mowi nie musze robic testów bo jest bardzo skuteczny :) fajnie że trzyma nas dobry humor podczas oczekiwania w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
niooo jutro mam o 19 wizyte u mojego gina wiec faktycznie dowiem sie a tymczasem poczytam moze troche co w necie o tym pisza, ktorych dziewczynek nie mam jeszcze na nk ??:) odzywac sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
no mozliwe dziewczynki pewnie gotuja pysznosci :) a ja do 16 w pracy ale mam lenia jezu nic mi sie nie chce najchetniej poszlabym spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szukam sobie szkoły, bo mam zamiar wybrać się do szkoły i skończyć technika bhp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy do 15.30. Pogoda nie nastraja do pracy, do tego jeszcze szefowa na urlopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kochane widze leniwe szaleństwo w pracy... ja też siedze do 16 i grzeje biurko :( jeszcze godzinka.. i lecę robić tiramisu bo jutro goście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam tiramisu, a jeszcze bardziej ciasto 3-bit. Strasznie tu cicho dziś w porównaniu z wczorajszym dniem. Ja jeszcze pare minut i uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 20dc i cały czas mam lekkie pobolewanie brzucha jak na okres. Nie wiem co się dzieje. Czyżby @ przyszła wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla, mam pytanko do Ciebie, czy Ty wiesz dokładnie kiedy masz owulacje bez tego monitoringu, czy robisz jakieś testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz nie robil badania, pokoi co to ja mam cykle bezowul. wiec chce mu tego zaoszczedzic. chcialabym juz to CLO brac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu, już od pół roku mierze temp i obserwuje śluz, do tego jeszcze stosuję testy owu. w poprzednich dwóch cyklach z clo umiałam wyznaczyć owu, a w tym jakoś tak mi się wszystko poprzesuwało. wydaje mi się że owu miałam dopiero w 19 dc. Jeżeli mam racje to cykl mi się wydłuży i będzie trwał 33 dni. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×