Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

nie kłuciliśmy się po prostu sobie poszedł. może nie wyprowadził a poszedł. dziś po południu wrócił, bez słowa wytłumaczenia. więc nastały ciche dni. nie odezwę się do odwołania. dupek jeden będzie mnie tak za nos wodził.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam psiaka w domu, pekinczyka :) jak tylko mąż wychodzi z łóżka choćby do toalety to Fufi już zajmuje jego poduszkę :D a jak mąż wraca to szybciutko zmyka na moją połowę albo na podłogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wrocilam! bylo cudnie ;)! czytam i czytam, a tu konca brak :( a juz sie tak nie moge doczkac 147 strony :) i kolejna znajomka w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjj11 tabelka byla dopiero na 141!!!!!!! 6 stron wstecz! STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................4........... .............22.08.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................26.08.09 mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........35......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............33. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1........25.....24.11.09 Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............23.......2 8 .11.09......Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............17.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............16....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc, jutro doczytam całosc; cacarla a jak tam u Ciebie? bo ja chyba Twoim tropie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
pierwsza :P Jak tam dziewczynki po weekendzie ?? u mnie fajnie, odpoczelam a dzis poniedzialek blee jak ja nie nawidze poniedzialkow ;/ ;/ w srode mam gina dzis odbieram wynik morfologii i moczu mysle ze bedzie si :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieczynki. Zrobiłam sobię kawkę bo mi się oczy nie chcą otworzyć:) Aniu może @ Nas nie nawiedzi!!!:)To dobrze, że wypoczęłaś. Już w domu wszystko wróciło do normalnosci:) Ale wiecie jak ja musiałam komicznie wyglądac na spacerach z dwoma biały psami?:) Mój tereier szkocki(west) mojej siostry maltańczyk.a siostra wczoraj mi mówi( bo pierwszy raz zostawałam z jej psem) że jakbyśmy nigdzie się nie wybierali to za 2 tygodnie chce mi ho dac już od piatku do niedzieli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też się dołączam do kawki. u mnie weekend minął bardzo miło. w sobotę byłam na weselu, tak się wybawiałam, ze dziś jeszcze mnie nogi bolą. Aniu nie wiem jak będzie w tym miesiącu, temp mam jakąś dziwną, śluzu bardzo mało, testy na owu w sobotę były chyba pozytywne (prawie dwie takie same kreski), a wczoraj już była tylko jedna. Trzymam za nas kciuki i mam ndzieję nie zobaczyć następnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam laura, termin @ miała na sobotę...trzymam mocno kciuki i za następne dziewczyny też 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki 🖐️ Dołączam do kawki 🌻 U mnie weekend minął ok. W pt impreza pożegnalna dla siostry mojego męża, wczoraj wróciła do domu do Indii... Jutro idę na badania morfologia, mocz, a dzisiaj albo jutro idę odebrać wyniki z przeciwciał na różyczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend forum wypoczywało:) Ale zimno na dworze. A ja w klapeczkach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, już kiedyś z Wami pisałam, pewnie niektóre mnie pamiętają, zniknełam na troche, ale znowu jestem, moge się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula nie jesteś sama :) Ja tez do pracy wybrałam się w klapeczkach i na dodatek jeszcze w rybaczkach i nogi cholernie mi marzną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie tyle czasu, ale cały czas czytałam. Karla ja tak ja TY biore CLO, to był mój pierwszy cykl z CLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem powiem szczerze załamana, bo widze że Ty bierzesz już 3 cykl i nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już nawet nie wpominam o załamaniu. Taką mam wielka nadzieję,że w tym miesiącu się uda, ze aż się boję rozczarować. Ja na szczęście mam długie spodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje ale wszystko wskazuje że dostane @, i to za wcześnie w środe miała owulacje,a od soboty boli mnie już brzuch jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym cyklu też tak miałam. Po owulacji bolał mnie brzuch przez kilka dni, ale mi przeszło. Teraz cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję🌻 Dzieczyny czy Wy też się tak nudzicie dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam basiu, oczywiście że cie pamiętamy i pisz z nami, bo razem łatwiej. u mnie 3 cykl z clo, jak teraz dostane @ to ide do lekarza i podobno ma coś zmienić. dula ja też w klapeczkach i troche ciągnie po nogach. A tak mi się pracowac dzisiaj nie chce dzisiaj że szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak basiu. Po owulacji bolał mnie brzuch tak jak na okres. Nie wiem dlaczego, ale gdzieś na necie wyczytałam, że tak może się zdarzyć, że po owulacji boli podbrzusze( o ile można wierzyć w internet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla czytałam Twoje wypowiedzi i z tego co pamiętam to też miałaś monitorowany cykl ale nie do konca. Ja byłam na monitoringu w 8, 12 i 15 dc. Mi mój ginekolog powiedział że jak się bierze CLo to trzeba monitorować każdy cykl i sprawdzać czy pęcherzyk pękł, bo nie w każdym cyklu z CLO pęka, nie wiem czy mnie naciąga na kasę czy mówi prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×