Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

nie bolało tak intensywnie jak przed okresem tylko troszkę mniej ale cały dzień czułam, że coś się tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak do niego pójde to zapytam go o to dokładnie. Mój powiedizał tylko na USG że bardzo dobrze zareagowałam na leki i nie muszę przychodzić na kolejne USG. Powiedział też że jak po trzech cyklach się nie uda to mam przyjść, jestem ciekawa co mi teraz zaproponuje. Basiu a jaką dawkę clo masz bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam 1 tabletke na dzień, mi też powiedział że bardzo dobrze zareagowałam, ale jak się go zapytałam czy następny cykl też musze monitorować to powiedział że koniecznie tak, bo każy cykl może byc inny, dlatego zdziwiło mnie to że nie kazał Ci przyjść sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Nie wiem czemu każdy ginekolog ma inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie to zaniepokoiło, dlatego jak pójdę nastepnym razem dokładnie go o to wypytam. Też biorę 1 tabletkę. do tego jeszcze estrofem mite i luteinę i oczywiście cały czas bromergon na prolaktynę. czasami zastanawiam się czy mi żołądek nie wymięknie od tych wszystkich tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estrofem biorę zaraz po clo na poprawienie śluzu. A luteinę po owu. Kiedyś brałam ją na wywołanie miesiączki, a teraz na ewentualne podtrzymanie. te wszystkie leki to przez moją prolaktynę, jak nie brałam luteiny to moje cykle nawet trwały 70 dni, totalne rozchwianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A estrofem to jest bez recepty? Bo ja też słyszała że jak się bierze CLO to jest strasznie mało śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula a ile dni po owulacji zaczął Cię boleć brzuch i ile dni to trwało, przepraszam że taj pytam ale już nie wiem co o tym myśleć, latam do łazienki i sprawdzam czy @ przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nan jeszcze jedno pytanie czy lekarz podczas badania usg może steierdzić ze dryga faza cyklu będzie krótsza niż powinna być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu a który to dzień cyklu u ciebie i jak długie masz cykle?? U mnie pierwszy cykl z clo trwał 31 dni, a nastepny 30. Jestem ciekawa czy teraz też tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to miałam różnie, poprzedni cykl trwał 40 dni, ale to dlatego że był bezowulacyjny, jeszcze wcześniejszy trwał 32 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jesteś już po monitoringu, tzn. że pęcherzyk pękł? u mnie 21 dc i bez monitoringu to już sama nie wiem, czy jestem po owu, czy nie. Temp szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również miałam wcześniej nieregularne cykle. Trwały różnie 35 dni.30 dni. 22 dni ale jakoś teraz mam regularnie co 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po monitoringu, byłam 15dc i lekarz powiedział że pęcherzykł pękł ok 14 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak, ale teraz miał monitoring po CLO i wiedziałam kiedy będę miec owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Dziś niezbyt w humorze... Wczoraj koleżanka napisała (z innego topiku), że musiała urodzić córeczkę i wiedziała, że już jej nie usłyszy, nie przytuli.... Ach :( Miała termin porodu praktycznie równy ze mną. Jaki ten świat niesprawiedliwy :( :( :( Ja w sobotę o mało nie wylądowałam w szpitalu, już brak mi słów.... Pózniej zajrze pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej...Brzusiowa...to straszne:(Nie jestem w stanie sobie wyborazic co ta kobieta czula:(Ale co sie stalo?Wiadomo co bylo przyczyna? ...Boze miej w opiece tego aniołka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest straszne, że tak młode dziewczyny zostają matkami. Zamiast pomyśleć zanim poszła z chłopakiem do łóżka to ona myśli po.... Tyle jest par, które pragną mieć dziecko, a nie mogą, a takie małolaty pójdą do łóżka bez zastanowienia i wpadają. Przykre jak dziecko ma dziecko.... Najgorsze to to, że takie dziecko nie jest niczemu winne, a cierpi najbardziej :( Eh brak słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura33.................33..................4........... .............22.08.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................26.08.09 mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........35......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............33. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1........25.....24.11.09 Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............26.......2 8 .11.09......Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............17.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............16....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się już z 7 cykl. Jestem po zabiegu łyżeczkowania w pazdzierniku zeszłego roku, miała pusty pęcherzyk ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×