Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

no tak, zawsze lepiej się przebadac. Aż sobie przez bluzkę w biurze sprawdziałam czy już go czuję. Ale nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na razie nie obawiam, bo na USG wyszło mi, że to jakiś gruczoł bez zmian nowotworowych :) No ale jak będzie trzeba to go będę musiała usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez dzis nudy w pracy ja tez mialam kiedys jakies wloczniaki w piersi, ale to podobno nic groznego, ponowilam usg ze 2 miesiace pozniej i juz ich nie bylo; podobno takie sa czasami, niegrozne i same sie wchlaniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka fajnie tak roblic sobie gniazdko od samego poczatku, tez bym chciala, ale pokoi co to odlegle plany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 basia29.................29.................7(1zCLO)..... ..........03.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .07.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 laura33.................33..................5........... .............17.09.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........36......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1............34. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............26.......2 8 .11.09......Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............17.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............17....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Ania_29 nio fajnie fajnie ale tyle pieniedzy to wszystko wyjdzie ze az sie obje tak naprawde juz wzielismy kredyt na to mieszkanie na 30 lat... pocieszam sie tym ze na dzisiejszy czas prawie wszyscy maja kredyty, remont bedzie trwal ok 6 tygodni ale co racja to racja nie ma to jak wlasne, wiesz teraz wynajmujemy placimy 1500zl za kawalerke to tyle nas wyjdzie rata kredytu wlasnego mieszkania wiec po co komus placic jak juz mozna swoje splacac nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_29 no tak ale ja ten "gruczoł" mam od października i jakoś mi się nie wchłonął :( tz. w październiku go sobie wyczułam, a ile tak on już jest to nie mam pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. Swoje to zawsze swoje. My mieliśmy to szczęście, że nie musieliśmy brać kredytu na miezzkanie. Mój miał społdzielcze z przetargu, potem je wykupował na początku naszej znajomości. Razem zaczeliśmy je remontować i po 4 latach już mamy wszystko! Troszkę czasu nam to zajęło ale Tak się cieszę bo jak patzre na ceny mieszkań i przypomne sobie ile Nas to wszystko kosztowało to mi sie słabo robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racie swije to swoje, my też na razie mieszkamy u mamy, ale mamy w planach swoje mieszkanko, ale nie wiem kiedy to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka no tak.. niech ci lekasz sprawdzi tego gruczolaka a kredyty teraz to kazdy ma :) a mieszkano wlasne to wlasne :) po co komus splacac kredyt jak mozna sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kredyt to łatwo wsiąść na 30 lat tylko go jeszcze trzeba spłacić, a wiadomo jakie są czasy. Dzisiaj prace masz, a jutro możesz nie mieć :( Takie są realia naszej cudownej Polski. A tak na prawdę nie wszyscy mogą uzyskać kredyt... A do tego jeszcze musisz mieć jakiś własny wkład... A czasami skąd brać fundusze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane.. oj cichoo troche na tym naszym topiku... dziś 20dc . do @ odliczam 9 dni..... :) kredyty... eh my też mamy ale taki na 3lata , jeszcze rok i chce zapomnieć o nich... Co u was prywatnie slychac?? ja wczoraj z mężulkiem dopieszczalam wystroj naszej niedlugo otwieranej naleśnikarni....mamy pelno pracy i malo kasy... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie do niej pojedziemy na naleśniki... a tak swoją droga to uwielbiam naleśniki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!:) Uwielbiam naleśniki!:) Esia gdzie otwierasz nie bój się:P napisz:P:P U mnie remontu cd......... pfffff jaki syf masakra! A w poniedziałek do pracy buuuuu pozdrowionka kochane aaaaaaa brzusiowa kiedy kupisz tego laptopa bo tęsknie🌻 dziewczynki🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi laseczki :) nie boje sie :) zapraszam zapraszam... otwieramy w Kędzierzynie-koźlu - małe miasteczko woj.opolskie teraz u nas w Kk triatlon miedzynarodowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa to nie tak daleko ode mnie i duli:)))))))))))) musimy się zgrać:) tylko będziesz musiała zrobić duuuuuuużo ciasta na naleśniki bo my łakomczuszki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Dąbrowa Górnicza, niedaleko Majki to się razem na te naleśniki zabierzemy:):) Ja po małym grillu u babci. Posiedzieliśmy z teściową moją i pogadaliśmy. Wypiłam lampkę wina, wykąpałam się i tak osłabłam, że oczy mi się normalnie zamykają...:) Dobranoc dziewczynki :) Owocnej nocki!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, widze że jeszcze śpicie. Ja już po kawce i po śniadanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc kochaniutkie... :) co tam? ja teraz sama, moj pojechal do wronek na mecz na lecha a ja do ok 21 ama w domciu i nudze sie jak cholera :P a wy pewnie jakies spacerki itp ;) buziaki ide chyba polezec albo cos w tv poogladac papasie do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×