Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

normalnie nie moge sie na niczym skoncentrowac,czuje sie ciezko i wogole beznadziejnie.Jak tak bedzie do konca ciazy to zwariuje.Ale najwazniejsze aby niunia w brzuszku miala sie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjeli mi tego Holtera w sobote i teraz mam dopiero 17listopada echo serca i wtedy po badaniu do Pani doktor mi wszystko powie jak wyszlo to badanie holtera no i podejmie decyzje co do sposobu rozwiazania ciazy.Ogolnie kiepsko sie czuje.Serducho mi bije szybko jak szalone i to w spoczynku.Nie mowia juz o tym jak pedzi przy wysilku:)Tak samo mialam przy pierwszej ciazy no i wtedy bylo cc,zobaczymy jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uwielbiam gazetę CHARAKTERY zawsze w pracy czytam od deski do deski:) nigdy nie kupuję bo po co jak mogę poczytać za darmo:) ale wczoraj nie miałam natchnienia na czytanie więc kupiłam bo zostały tylko 2 szt i bałam się, że ktoś kupi i po wolnym nie zdążę poczytać:P Przyniosłam do domu mój mąż ja ogląda i zatrzymał się na artykule "a kołyska wciąż pusta" i mi pokazuje:) poczytał.....poczytał......i zaczął mnie wypytywać o klinikę(nie chciał wczesniej o tym słyszeć:( ) BÓG MI KAZAŁ TĄ GAZETĘ PRZYWLEC DO DOMU!!!!!!! mozę się przekona, tłumaczyłam mu , że może wystarczy tylko nas stymulować lekami....zobaczymy czy to nie było z jego strony chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, więc tydzień się dla Ciebie dobrze zapowiada :-) Bo w miom przypadku jeśli poniedziłake się dobrze zaczenie, to cały tydzień mi zwykle dobrze zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak i u mnie bywa ale nie zawsze:) za to w pracy jak mi się zacznie nerwowo to i nerwowo się skończy! wczoraj zwolniłam pracownika pił alkohol w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!! wypił całą 0,2l i z drugiej upił 1/4 butelki 0,2l wesoło miałam nie ma co;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, zauważyłaś że jesteśmy w tym samym wieku, ten sam okres starań, moze w tym samym czasie spełnią sie nasze marzenia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez już nie robisz testów ciążowych????? wydałam majątek,psychika jeszcze gorzej to przechodzi......juz wolę zobaczyć @ niż 1 krechę....... bardzo się cieszę, że do Nas dołączyłaś .....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden lekarz gin. proponował, żeby się wstrzymać od badań i na sam początek rozluzować się, stworzyć z mężem luźną atmosferkę i nie zapomniec o lapmce szampanu, a dopiero po tym zabierać się do rzeczy :-) to wszytsko po to by się odpreżyć i nie skupiać na wynikach, bo często ta blokada jest przyczyną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja!!! to mało powiedziane on to pił około 12 w południe ale ja na niego już miałam oko od dawna tylko nie miałam dowodów,nie mam alkotestu a policji nie chciałam wzywać,wczoraj przyłapałam go na gorącym uczynku:P i git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda, ale juz pisałyśmy ostatnio , że się nie da wyluzować bynajmniej ja nie potrafię....mój mąż to wychodzi już z założenia , że już nam się nie uda:( ach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka to niezlego klienta mialas:)Ale tak to juz jest.Ci co maja prace to jej wogole nie szanuja,Ci co ja by szanowali to jej nie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co wszystko byłoby ok, atmosfera super romantyczna, bo mój mężuś, nie powiem, potrafi taką stworzyć, ale gdy wypiję tą lampkę winka, czy koniaczku, to mi się chce spać ......:-) i nie mam siły żeby to powstrzymać, sama się z tego śmieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka dokładnie a jeszcze w piątek płakał, że żona nabrała 7500tyś kredytów i komornik do domu przyszedł haha no to widze jak mu zależało ...naprawdę nie jest mi żal takich ludzi,juz po 5 minutach miałam kogoś na jego miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Marta ja mam dokladnie tak samo jak wypiję nawet lampkę i głowa poczuje poduszkę to nawet nie wiem kiedy usypiam,mój M się smial ze na stojaka:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że skupiam swoją uwagę na blokadach, skoro Majka ma rzeczywiście nieprzyjemną sytuację, w takich zjściach trzeba być niestety konsekwentnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta no co ty nie masz za co przepraszać!!!!!👄 my tu mamy podzielność uwagi więc pisz co masz ochotę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób mi Majeczko przy okazji herbatkę jak możesz:) bo ja chyba dzisiaj przyrosłam do fotela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu piszemy o wszystkim:)ja poprosze herbatke a chetnie poczestowalabym was faworkami,wczoraj zrobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powracając do tematu Marty to lekarzom łatwo się mówi żeby wyluzować ale jak???wiem,że mają rację ja nie potrafię i już chyba tak zostanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi nie zal takich ludzi bo kurcze takie teraz bezrobocie wiec niech pje w domu a ustapi miejsca temu co naprawde chce i mu zalezy Co do wyluzowania to ja jak wypilam winko to tez zaraz odplywalam hehe,chyba lapalam totalny luz az padalam ze zmeczenia hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×