Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

o ja poprosze faworki :) uwielbiam... mniam :) dzoiewczyny jak to jest z tymi brzuszkami?? kiedy zaczyna być widoczny?? bo ja jestem w 7tc a jest juz taki niczego sobie... jak jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo 7tc i juz widac?to fajnie:)ja bylam w 16tc i jeszcze nie bylo nic widac:)ale za to teraz juz porzadnie:) czestuje faworkami....prosze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budujemy dom, więc myślałam że jak myśli skupią się na robocie, a nie na staraniach to się uda, ale nie wyszło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziekuję za faworka NAPRAWDĘ pyszny:) Martuś My jak kupiliśmy mieszkanie do całkowitego remontu to też myślałam, że jak się zajmiemy remontami to zapomnimy i zaciążymy...niestety jedyne czego się nabawiłam to...zapalenie pęcherza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka to nie jest powiedziane, że musisz mieć duzy brzuch każda ciąża inna i każdy brzuszek inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ma racje to nie jest powiedziane ze brzuszek sporo Ci urosnie.Wcale nie musi.Zreszta najwazniejsze by dzidzia sie dobrze rozwijala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za herbatkę i faworka:) Mnie brzuszek nie urósl, ale widze, ze troszkę zmienia kształt czy zarys. Nie wiem jak to najlepiej nazwać:) No i muszę odpinać guzik jak siadam bo mi się wydaje, ze non stop chce mi się siku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje że się bardzo nie spasę ;) choc moja jedna siostra przytyła w ciąż 13kg, a druga 25... więc ja mam nadzieję wbić sie w ta niższą granice ;) Ale pyszne faworki :) dzisiaj musze sobie kupic i zjem cała paczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zachciankami róznie. Juz nie wiem czy mam zachcianki, czy to moje wymysły:D Ale są:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka ja mam juz 10kg na koncie to dopiero poczatek 7 miesiaca:):)a z synem jak bylam w ciazy przytylam tylko 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faworki robilam sama:)Moi chlopcy sie nimi zajadaja.Ja niestety z ostroznoscia przez podwyzszony cukier w ciazy,a tez je uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy to ważne ile przytyjecie? Istotne żeby było zdrowe no nie :-) nie moge się doczekać kiedy ja i Mjak będziemy się dzielić wspaniałymi wieściami dotyczącymi przebiegu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ja też juz nie moge się doczekać i moge mieć nawet +30kg zawsze można zrzucić:P i mdłości też poproszę:P:P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszna!!! uwialbiam z cytrynką:) Moja gin nie odbiera telefonu:) Pewenie poród odbiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się zaniedługo do domku. Wyjątkowo mi się tutaj dzisiaj siedzieć nie chce:) Pisałam Wam, że auto mojego męża chyba do kasacji?? Wartosć auta 8 tys. a wycenili naprawę na 7800 ale bez opony i felgi aluminiowej, no tak kombinują, ze szok. Jak można nie uwzględnić całego koła jak uderzenie było centralnie w koło. Nienormalni są. Dzisiaj mamy się dowiadywac w ubezpieczalni jak sie ustosunkowują do naszego odwołania. A w międzyczasie oglądamy samochody. Troszkę mamy pieniążków odłożene, do tego pieniązki z wesela i będziemy coś kupowac. Teściowa chce się dołożyć żebyśmy nowe kupili:) No zobaczymy co wybierzemy. Mój napalony na toyotę corollę:) a ja na focusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×