Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Iwonka...a ja jak wczoraj probowalam zasnąc to też tak mi waliło serducho że nie mam pytań, czułam się jak po maratonie , mozna bylo zaobserwowac bicie mojego serducha jak koszulka sie podnosila i opadala! ...ciekawe czy to sie bedzie powtarzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu sie meczyc kruszynko... ja tez intensywnie mysle nad tym.. mam obrzydzenie do tego miejsca pracy. mam poprostu dosc.. i nie to zebym wykorzystywala ciaze do migania sie od pracy....ale w rzeczywistosci to wylęgarnia stresu i klopotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie gdybym chociaż miała pewność że mnie nie zwolnią... to bym chodziła bo praca nie jest ciężka.. na ale takto się wysilać dla ludzi którzy mają Cie w du.... i zaraz po powrocie wyleją na zbity pysk.... ahh szkoda gadać. a do tego wszystkiego dochodzi stres związany z tym że przyjeżdza zarząd z kadrową i co troche zwalniają kolejnych ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieczynki! Ja już po sniadanku! Ale kopca kreta chętnie spróbuje:) Majeczko mój mąż też dzisiaj jedzie na mecz do S-ca( moze się nawet spotkają:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia to uwazaj na to i obserwuj jak Ci bije.U mnie tak samo sie zaczynalo.W razie potrzeby powiedz o tym ginekologowi.U nas w szpitalu sa bardzo uczuleni teraz na problemy sercowe kobiet w ciazy po tym co sie stalo niedawno.Nie wiem czy slyszalyscie o tym jak 24latka zmarla przy porodzie bo nie wykryto jej wady serca:(Smutne bardzo,coreczka nigdy nie zobaczy swojej mamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko olej to i idź na L-4 jeśli maja taki stosunek do ludzi to nad czym tu sie zastanawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pracy...to tez trafilam na konowalow.Pracowalam ile sie dalo zawsze do ich dyspozycji i jak zaszlam w ciaze(tą co poroniłam 11.2008)to od razu pokazali jacy są.Musialam isc wtedy na zwolnienie bo plamilam a praca wymaga dzwigania i calych 8 godzin na nogach to tylko czekali bym poronila by mnie zwolnic.Ciagnelam dalej zwolnienie i w miedzy czasie szukalam nowej pracy i juz mialam od nich odchodzic i ponownie zaszlam w ciaze obecną wlasnie.Wiec jestem na zwolnieniu wlasciwie od poczatku,a oni tylko czekali na to zebym znowu poronila.Tak czy owak z ta firma rozstane sie oficjalnie po porodzie.macierzynski juz mi ZUS wyplaci.Najgorzej tylko to boli ze pracodawca nie potrafil docenic pracownika ktory naprawde sie staral.Ale tak to juz jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie człowiek pracuje , stara się nie chodzi na zwolnienia (je jeszcze ani razu nie bylam, a pracuje 1,5 roku) a jak przyszlo co do czego to już wiem co mnie czeka jak tylko urodze i wróce :( w sumie chyba tak zrobie, ok 12 listopada mam wizyte u gin.. to poprosze ją o zwolnienie.... myślę że mój M tez sie ucieszy bo chociaż będzie miał codziennie obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie bylam na zwolneiniu dopiero jak zaszlam w ciaze musialam i wtedy zaczelo sie pieklo.Ale to przynajmniej przekonalam sie zeby sie nimi nie przejmowac tylko myslec o sobie i ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeY!!! Chciałam się przywitać, bo nie mam za dużo czasu na siedzenie przed kompem. Wieczne pielgrzymki w domu, albo jak da radę to porządki. Wczoraj było u nas tak ciepło, że mała zaliczyła pierwszy spacer prawie godzinkę, dzisiaj też się wybierzemy na długą przejażdżkę bryką ;-) Wczorajszy dzień i trochę nocy mi przepłakała, brzuszek twardy jak kamień, ale nie pomyślałam, żeby ją przecież kłaść na brzuszku, bo musi ćwiczyć :) Jak ją położyłam to takie piardyyyyyyy :-P szły że hoho. Od razu jej ulżyło i oczywiście herbatka. Kupki nie zrobiła przez całą noc :( Muszę się pochwalić, że zaczęłam jeść kiełbasę i jakoś ten kanapki nawet smakują {poproszę o brawa } heh Niedługo to będę jadła masło na chleb.... O nieeeee, tego to chyba nie :( Uciekam dziewczynki, mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku, u mnie też coraz lepiej, Malinka ma dzisiaj 3 tygodnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a na NK chyba ma zdjęcie w wózku?? bo właśnie o to mi chodziło :) ona jest słodziutka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu Malinka jest cudowna❤️ Poprasowałam, a zaraz zbieram się do wanny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ Ania_29................29.................8............ ..............2.11.09 edith26................26.................13........... ..............03.11.09 karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 marzencia864........23..................8............... ...........05.11.09 mała_81...............28..................4............. ............06.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 laura33................33..................7............ .............09.11.09 majka242..............29................................ ............17.11.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23.................2............... ...........??????? martacs................29............................... ..............27.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Klapaucius26..26..........6..........34........28.11.09 ....Radosław Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........27........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3..........25....... luty2010.....Blanka kruszynka173...24.........3............?.......czerwiec 2010............. dula.............26..........8...........8.........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........8.........13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53.............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×