Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Maj moze masz rację, muszę dzis o tym poczytać. moja normalna temperatura w I fazie cyklu to 36,5 i 36,6. Dziś chyba nie popracuje muszę o tym poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy pierwszej ciązy zawsze po obiadku kładłam sie na dywanie i obserwowałam swój brzych, czuć było wtedy takie fajne jakby babelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za Ciebie tez malutka, za wszystkie nas trzymam. Mam nadzieję, ze w pod koniec przyszłego roku bedziemy pisać tylko o kaszkach i ulewaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ale sie rozpisałyście... troche mi się zeszło za nim wszystko przeczytałam :) Mala powtarzaj test, bo już bym chciała pogratulować :) smieska a ty tak nie pracuj cieszko!! niby porzadki ale to i tak za duzo dla Ciebie jak widac!!! Dula, Esia zobaczycie już niedługo będziemy czuć już takie wyrazne ruchy naszych dzieci :) niedawno byl u nas 6-7 tydzie, a teraz mamy juz 16, jak ten czas szybko leci...... jeśli chodzi o pogode to u mnie też leży snieg... nie dużo ale i tak jest strasznie ślisko i prawie wjechałabym w tyłek jakiemuś debilowi u którego wogóle nie było widać świateł stopu!!!! ledwo wychamowałam, bo mimo wciśniecia pedału hamulca mój samochód jechał dalej... a wlasciwie sunął po zmrożonym śniegu.... strasznie mi się zaczął poniedzialek, ale teraz już jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kruszynka trzeba uważac! To fakt, czas leci tak niesamowicie szybko, że szok:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wiekiem stajemy się mądrzejsze:) i piękniejsze:P:P:):):P:P przynajmniej ja:D:D:D:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 majka242..............29................................ ...........06.01.10 malutka8686.........23.................................. ..........24.12.2009 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........33........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 32....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........15.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........14......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........15........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........14.......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak popatrzałam na tabelkę i dobrze , że nie będę miała @ w Sylwka bo miałabym podwójne nieszczęście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi sie podoba ta data, ale pytanie czy urodze w terminie..... tak sobie myślałam że musze urodzic albo pare dni przed 13 czerwca, albo pare dni po, ponieważ 13 musze spalić swoj bukiet ślubny :) choć z 2 strony fajnie by było urodzić w 1 rocznice ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×