Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

marzenka ty zawiodłaś???? kochana taki sam udział Twojego męża jak i Twój.....rozumiem co czujecie bo to naprawdę jest ciężkie:( kochana wytrwałości i nie poddawajcie się:) 👄👄🌻🌻 kurde jak mi przykro:( mała traficie,traficie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie tak dawno czułam się gorszą kobieta bo nie mogę zajść a na około tyle ciężarnych:( ale przemyślałam i to przecież nie masza wina nie mamy na to wpływu........trzeba nadal żyć i wierzyć , że w końcu kiedyś nadzieja zwycięży!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ogromna nadzieje ze przy tym cyklu z clo zajde w ciaze! poprostu musze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka a Ty bralas clo? zapisz sie na hsg - wiadomo stres jest, ale jesli jajowody sa niedrozne, to dzieki temu badaniu bedziesz miala drozne, a to juz spory sukces przy zajsciu w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie brałam clo owulkę mam wzorową:) wszytsko ok no chyba , że faktycznie jajowód niedrożny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no to moze... czytalam w jakims innym watku, ze dziewczyna starala sie okolo 2 lat, stracila nadzieje, poszla na hsg i wlasnie po tym zaszla, zaraz w pierwszym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek zrobiłam:) zaraz się szykuję i idę sobie humor poprawić na zakupach:) a wy gdzie jesteście? jeszcze nie ruszyłam w domu sprzatania:P takiego mam lenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze cos grrrrrrrrr pale w piecach a drugi dzien sam czad i to jeszcze w tym pokoju co spimy i Malinka jest caly czas :( :( :( :( :( juz se zalatwilam kominiarza bo michu jak zwykle sie do tego nie nadaje :P i jutro chyba przyjdzie ale to pikus taki kominairz 5 dych ale jak cos gorzej bedzie to zduna wziac a to jest dobry tysiak.... i po swietach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie smialam ze musi mi przepchac :P :P :P :P :P no kurde boje sie ze sie zaczadzi bo mnie drazni w drogi oddechowe ale zeby jej sie nic nie uszkodzilo :( teraz spi jak wstanie to cycuszek i na spacer co se pooddycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień mi już prawie minął i mało co zrobiłąm:):):) Ale widzę, ze nie tylko ja mam mega lenia:D Majeczko tęskniłam za Tobą!👄 Kruszynko czuję się dobrze:) W okresie sylwestrowym pooddycham górskim poiwetrzem bo wybieramy się na 4 dni do Karpacza:) Miłego wieczoru! P.S. Madziu córa Twoja jest prześliczna!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula👄 ja za Tobą też tęskniłam:) bałam się, że się na mnie obraziłaś o te kawały o blondynkach ale widzę, że niepotrzebnie się obawiałam:):):) Ja w sylwester jestem do 19 w pracy i około 21 idziemy do znajomych:) ja też chcę w góry!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie pije barszczyk czerwony i zjadłam 2 parówki z kajzerkami i nadal czuje głód- jakiś głodomor jestem dzisiaj.... ja też narazie nie mam planów na sylwka- niestety odkąd wzieliśmy z moim M ślub i zaszłam w ciąże nasi młodzi i wolni "przyjaciele" troche się od nas odwrócili.... nie jest to miłe, no ale co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sie przyzwyczaiłam do nowej sytuacji, ale w dalszym ciągu jest to niemiłe jak oni wszyscy się spotykają przed nami w tajemnicy a później wychodzi to najaw...... a nie ma co sie czymś takim przejmować... ja mam KOchanego M i maleństwo w drodze to jest najważniejsze :):):) Jeśli chcesz to mogę Cie poczęstować :) kupiłam taki winiary ekspresowy co się w kubeczku robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam właśnie taki uwielbiam:):):) nie mam pomysłu na obiad ale chyba zrobię właśnie barszczyk z ziemniaczkami i cebulką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×