Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dzień doberek:) Już mi dzisiaj lepiej,miałam duże problemy z synem w szkole bo go oskarżyli o coś czego nie zrobił, ale już to jest wyjaśnione. Niektórzy nauczyciele nie powinni uczyć a co dopiero wychowywać w szkole nasze pociechy!!!!!!! Bez dowodów oskarżyć dziecko tylko dlatego że nie należy do najgrzeczniejszych??:( kurwa mać!!!!! Byłam u dyrektora i dzisiaj jeszcze ide do szkoły na 10,35 już jest wyjaśnione. Co ja wczoraj miałam za dzień to masakra jakaś:( Dobra juz o tym nie pisze bo znowu sie zdenerwuje:( kawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie chcę mówić ale opuszczacie się w pisaniu:P ja rozumiem że święta,porządki itp... ale tutaj też od czasu do czasu wpadnijcie:P:):P:):) kochane tęsknię👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki 🌻 Ja dopiero dotarłam do pracy, rano byłam na badaniach... Zobaczymy za dwa dni jak wyjdą wyniki ... Odebrałam również wyniki cytologii jak zwykle grypa II :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II grupa to znaczy, że mogę mieć jakiś stan zapalny i tak jak zwykle pewnie mój gin da mi jakieś proszki dopochwowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki, herbate poproszę. mam okres!! :( jest mi z tym strasznie. w ogóle mam w pracy taki okropny tydzień, ze w ogóle świąt nie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 majka242..............29................................ ...........06.01.10 mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 malutka8686.........23.................................. ..........24.12.2009 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........33........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 32....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........15.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........15......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........15........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........14.......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian Malutka a co z Toba mam nadzieje ze sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała kochana przytulam...naprawdę jest mi przykro bo wiem co czujesz:( jakie to wszystko niesprawiedliwe!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej wkurza mnie to, że dużo jest kobiet które nie chcą mieć dzieci, a wpadają, a te kobietki, które marzą o dzidziusiu starają się i nie zachodzą w ciąże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma prawiedliwości na tym świecie! Ja w pracy, chciałam się już zebrać do domku, ale muszę czekać na klienta, który mówił, że do 12 dojedzie. A ma zapłacić za zaległe faktury wiec czekam:) A zimno tu w Katowicach w biurze jak jasna cholera, w kurtce siedzę. Ale jest plus...pada snieg!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 majka242..............29................................ ...........06.01.10 mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 malutka8686.........23.................................. ..........24.12.2009 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........33........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 32....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........15.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........15......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........15........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2............15......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian Cześć laski. u mnie jest Śnieg!!! :) DOBRZE że zdąrzyłam umyć okna :)a w domu syfu.. uporam się do świąt... :) Kurcze chciałabym iść na L4.. :) ale nic mi nie jest czuje się świetnie...więc to takie nie fer..poprostu mój leń ponad wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) a no niestety mamy połowę grudnia więc musi być zimno :) wczoraj miałam zabiegany dzień więc n9ie miałam czasu pisać z wami :) w poniedziałek byłam na kontroli u gin, mówi że wszystko ładnie rośnie.... waga właściwie się nie zmienia... na 2 wizycie miałam na plusie 1,7 kg, a teraz tylko 0,3 kg, więc nie jest źle :) choć tak naprawde zastanawiam się jak to jest... brzuszek rośnie, a waga prawie się nie zmienia.... buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia ja od wczoraj jestem na L4 i to właściwie przez LENIA:) a po za tym w pracy i tak nie doceniali tego że przychodziłam, wiec bez sensu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mialam na cytologii grupe II Malinka :D ciagle placze wklada raczke do buzi jakby glodna byla a np spompuje mi cala piers i jeszcze dam jej butle :( nie wiem moja mama mowi ze zdarza sie iz tak male dzieci maja zeby moze ida.... ale jak ona placze matkoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuła kochanie opierdoliłam jak leciało!!!!!!!!!!!!!! właśnie niedawno wróciłam!!!!!!!!!!!!!!!! szkoła to syf zawsze miałam takie zdanie i nigdy nie zmienię!!!!!!!!!! Malinka🌻 możliwe słoneczko ciociu, że ząbki idą:):):) będziesz kochaniutka mamę gryzła:D:D:D:D:D:D:D jak zasłuży of kors:D:D:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka🌻 możliwe słoneczko cioci, że ząbki idą :):):) TAK TO MIAŁAM NAPISAĆ CO JA MAM Z TYMI LITERÓWKAMI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym chciała ładne paznokietki, ale moje naturalne sa bartdzo miekkie i zawsze mi powietrzem podchodza i odpadaja najdalej po 2 tygodniach. i chodze jak nienormalna. Maja pilnuj swojego małego i nie dawaj wiary obcym. jezeli twoj dzieciaczek mówi, ze czegos nie zrobił, a w koncu wychowałas go i wiesz czy ma skłonności do klamstwa, to musisz mu wierzyc i go bronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ja wiem że on tego nie zrobił !!!!!!!!!! to co zaszło w szkole to jest skandal,rozmawiałam z pedagog dzisiaj i powiedziałam że sobie nie życzę żeby moje dziecko było oskarzane jak wróci ze szkoły to mi powie czy dyrektor był u nich na wychowawczej bo wczoraj byłam u niego i zażądałam żeby dzieciom wytłumaczył ze to nie moj syn itp...już sprawa jest zamknięta po spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja i dobrze zrobilaś. Czuła ja juz nie pamietam dokładnie, ale moja mala niała ponad pół roku jak zaczęła zabkowac. ale kazde dziecko inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Kobietki 🌻 Komu kawunie a komu herbatkę... Ja kwaunie już pije :) Ale straszna pogoda jest w Warszawie, śnieg ślisko normalnie nie da się jechać samochodem... Widzę, że nastała cisza na topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.. dla mnie herbatka :) Śnieg pada , biało wszędzie... super to wygląda akurat na święta.. tylko te drogi śliskie.. uuu. Kochane do pisanka..:) :* p.s wczoraj wygrałam bitwę z łazienką.. teraz jest taaaaka czysta że aż nie chce do niej wchodzic... :) zdecydwanie miałam wczoraj fazę sprzątaniową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:)) Zasiadam z kawką;) U mnie ślicznie na dworze biało, bardzo dużo śniegu i jeszcze sypie:):):) Taka zima może być:) ale jak przyjdzie chlapa to zacznę marudzić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×