Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

wisienka 🌻 jeśli mogę coś poradzić to daj sobie spokój z czytaniem od początku bo to się mija z celem, rzeczywiście trochę się już tu osób przewinęło, myślę że powinno ci wystarczyć kilka najwyżej kilkanaście stron wstecz a potem czytaj na bieżąco to się wciągniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka :) dzieki za podpowiedz to jest mysl... a powiedz czy wasza ostatnia tabelka to aktualna tabelka, chodzi mi o dziewczyny zapisane w niej ,bo czesto kobitki sie zapisuja i uciekaja nie wypisujac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia tabelka jest najbardziej aktualna. Dziewczyny dbają żeby byl w niej porządek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dula :) no jeszcze troszke mi zostalo do poczytania.....wlasnie jestem na etapie jakie to brzusiowa miala przeboje z wlascicielem mieszkania, i przewijajace sie watki z tesciowa :( a swoja droga brzusiowa i smieska....ale macie czasem tych chlopow :( nie zazdroszcze...cholercia zamiast latac kolo was na paluszkach..przeciez nosicie ich dzieci i w ogole..to takie zimnoludy z nich :o ehhhh moj maz jak by taki byl toooo uuuu, zeby w torebce by poniosl do dentysty :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marzencia nie nie jestem zadna terrorystka :) ale jakby wobec mnie moj wlasny chlop zachowywal sie tak chlodno i obojetnie i dotego "czestowal" jakimis glupimi tekstami, to napewno nie poszlabym ze lzami w oczach do drugiego pokoju...tylko bylo by starcie (slowne) nr jeden my brzuchatki...w ogole my kobietki jestesmy przeciez ta plcia delikatna i wrazliwa i szacun sie nalezy :):) i o !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta moj maz na szczescie ma lagodne usposobienie...no czasem tam zarzuci focha...ale to tak czasami :o ja za to jestem bardziej impulsywna i lubie jak jest po mojemu :) no ale ludzie sie w ten sposob dobieraja i uzupelniaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami sie smieje ze to ja jestem i chlopem i baba w tym domu :):):) a tak na powaznie...to mam bardzo dobrego i kochajacego meza, i zycie juz pokazalo ze naprawde mozemy na siebie liczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem!:P no nieeeee ledwo mnie parę dni nie było a tu proszę ile do czytania,świetnie!:) WITAM wszystkie Nowe dziewczyny:) Super,że Nas coraz więcej:) Mam urlop od poniedziałku i remont łazienki:( i JEDEN WIELKI SYF W DOMU ;( Mój mąż też ma łagodne usposobienie ale jak walnie focha to przez 3 dni potrafi się nie odzywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc majka:) ano z chlopami czasami jak z dziecmi ...urwanie glowy:) moj fochy strzela co najwyzej na kilka minut,ale nie dni oooo co to to nie ,u nas nie ma cichych dni ...zreszta ja bym nie wytrzymala bo mnie sie geba nie zamyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wspomagaczy to przez 2 cykle piłam zioła o.Klimuszki mieszankę anty zrostową, obowiązkowo kwas foliowy, olej z wiesiołka ale nie pomagał nic a nic i przerzuciłam się na siemię lniane:) mierzę temperaturę,badam śluz i szyjkę:P a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi teraz głupio:P Jak się czujesz,jak mija ciąża?? Jeszcze raz przepraszam za nieporozumienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko majka nie klopotaj sie :) no wiec u mnie nigdy zadnych "wpomagaczy" nie bylo,pierwsza ciaza byla planowana i w pierwszym cylku sie udalo, nie wiem ale mysle ze dlatego ze mam regularne okresy,i nigdy nic szczegolnego z babskich spraw mi nie dolegalo...no ale tak sie stalo jak sie stalo,trzeba pamietac ze dwie kreski na tescie to nie wszystko :( druga ciaza powiem szczerze nie byla jakos szczegolnie planowana, powiedzialam jak bedzie to bedzie...no i jest:) teraz jestem juz pod bardziej fachowa i skrupulatna opieka po tym co sie stalo i wszycy pocieszaja ze wszystkich sil ze bedzie dobrze....ale niestety to co w naszych glowach zakodowane to jest silniejsze od pocieszen no ale do licha...teraz juz musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Witam wszystkie nowe staraczki i przyszłą mamusie.U mnie nic ciekawego czuje się jak czołg ,śpie przy wentylatorze budzę się co chwila ,ale zostało już nie długo :) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................4........... .............22.08.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................26.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........35......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............33. .....3.10.09........Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1........25.....24.11.09 wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............23.......2 8 .11.09.........Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............17........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............15....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko przykro mi z powodu pierwszej ciąży.Staram się 2,5 roku i nic coraz bardziej daję na luz i psychicznie już tak tego nie odczuwam:) Co miesiąc jak dostaję @ to mówię sobie ,że następny cykl przede mną. Są rzeczy na które nie mamy wpływu. frezyjko już niedługo i będziemy tutaj opijać pępkowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana, u mnie to długo pisać. ale tak w skrócie : Po roku starań miałam wycięty jajnik z torbielem i niestety teraz mam jeden.Mój mąż ma słabą ruchliwość plemników i tu też problem:( Ja jeden jajnik a mąż słabe nasienie i mamy wielki problem. Jakoś to bęzie no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze...musi byc, maja nie takie rzeczy sie zdarzaja, znam pare gdzie maz mial plemniki jakies wariaty ktore krecily sie wkolo, i chyba 2 lub 3 % lecialy gdzie trzeba....i co ??? i dolecialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i majka jeszcze napis ktory masz w swojej stopce...no o to wlasnie chodzi:) tak wiec cycki do gory... potem to co trzeba...czyli wiesz nizsza czesc ciala :p i doleca harcerzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog twierdzi,że jak mam dziecko to jestem płodna a to nie do końca tak jest bo przecież niepłodność można nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×