Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ja już po kapaniu:) Zasiadłam z colą do kompa:) Majka testy pozytywne w 2 dni, w piatek i w sobotę. w niedzielę już nie robilam bo nie miałam jak. Ja też bym się chętnie spotkała z Wami!!! Mogę nawet daleko jechać, bo autem to bez problemu:):) miłęgo wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się wykąpałam :) I zaraz idę spać kobitki moje 👄 Wiadomo, że bez CZUŁEGO SŁONIA :-P nie ma imprezy, także pamiętajcie o mnie :D:D:D Buzka dla wszystkich, miłej nocy pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
brzusiowa moi rodzice chyba beda sie rozwodzic a do tego my mielismy jazdy ja zaczelam prace i poznalalm pewnego kolesia z ktorym korespondowalam i przypadkiem P sie dwiedzial przecztal wszystko i zrobilo sie wielkie halo kazal mi sie wyprowadzic itd ale juz jest ok oprocz tego ze znowu szukam pracy i bark kasy na wszystko;/ sama zaczelam sobie naprawiac lazienke i juz nie wiem co mam robic a pozatym to nie moge prztyc robie wszytsko i chudne mam juz tego dosyc;/jak mam zaczac starania jka nie waze 46 kg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O maamo!!! Ile tu wpisów :) Myslałam że nie dam rady doczytać :) Witam wszystkie nowe babeczki 😘 i te starsze :) 😘. U nas stara bieda nie zanosi sie na 2 kreski 3 wrzesnia ide do gina ze wszystkimi wynikami badań i niech da jakieś wspomaganie:) albo coś poczaruje:) Ale nie trace nadziei dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam z rańca :) i miłego dnia życzę! dla kogo kawka, dla kogo herbatka? wisienka 🌻 jeśli chodzi o jadłowstręt to mogę ci powiedzieć że jak ja byłam w ciąży to jedyne co mi się dziwnego "przydażyło" to jakoś na początku ciąży tak mi się chciało jeść oliwek że obróciłam taki duży słoiczek w kilka a jakiś tydzień później nie mogłam patrzeć na oliwki o jedzeniu ich nie wspominając :P i szczerze mówiąc do tej pory jakoś mi przez gardło nie przechodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja chetnie dołączę sie do kawki...będzie gorąco dzisiaj a mi tak nie chce się pracować ... brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj u mnie pojawiła się druga kreska na teście owu. Była jasna, dzisiaj powtórze mam nadzieję że będzie ciemniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dołączam się do porannej kawusi :) Gdybym mogła rzuciłabym tą swoją pracę w cholerę :( Wszystko mnie wkurza, a ostatnio przez szefa zrobiłam bład na pro-formie i chyba przyjdzie mi za to zapłacić, a mianowicie utna mi z pensji to co klient stracił :( brrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie zadroszczę, czasami wystarczy chwila nieuwagi i człowiek nie może sobie darować, jak mógł to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana. ja już po kawce, jakoś mi się oczy nie otwirają jak jej nie wypije ;) anczur sądzisz że waga może mieć coś do nie zachodzenia?? ja przy wzroście 155 ważę 42 kg ;/ nawet mnie nie strasz, bo jem normalnie, ale moja przemiana materii jest chyba za dobra, bo nic a nic nie tyje. a nawet schudłam w przeciągu miesiąca o 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie już ta moja praca :( Jak jest dobrze to jest dobrze, a jak się pierdzieli to już na maxa :( Dzień się zaczął normalnie cudownie, zawsze marzyłam o takim poranku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................4........... .............22.08.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................26.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........35......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............33. .....3.10.09........Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1........25.....24.11.09 wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............23.......2 8 .11.09.........Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............17........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............16....... luty 2010...Kacper/Blanka Czesc kochane dziewczyny :) i te stare i te nowe :) Podczytuje was jeny ile wy piszecie hehe :):) ale dobrze dobrze przynajmniej w koncu cosik sie dzieje, ja siedze w pracy ale mam mega lenia kurcze zauwazylam ze codziennie wieczorami zazwyczaj boli mnie podbrzusze, to jest normalne w ciazy ??? mam nadzieje ze tak ... mam mega lenia do tego ta pogoda znowu goraco szlag mnie trafi przysiegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! Z kawką zasiadam do komputera! Wstałam jkaies 15 minut temu , bo dziaij wolne:)Zresztą jak zawsze we wtorki i czwartki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!🖐️ Kawusia:) malutka8686> nie zazdroszczę,ja też tak mam ,ze jak jest dobrze to na całego a jak się wali to wszystko po kolei. czula>nie spiesz się tak U mnie niedługo @@@@@@@@@:( nie cierpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Majeczko kilka dni po Tobie i też jej nie znoszę!!! Może Nas w tym miesiacu nie odwiedzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na 100% odwiedzi,bo temperatura coraz niżej:( Trudno nie teraz to może za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera! Ja jak też dostanę to chyba od przyszłego cyklu muszę mierzyć temperaturę itd. Tylko najpierw muszę iść Majeczko do Ciebie na przeszkolenie bo jestem zielona! To się mierzy od 1 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci spieszę z pomocą:) ja mierzę od 1dc ale można mierzyć zaraz po miesiączce.Mierzymy o tej samej godzinie -+15minut po przynajmiej 3 godzinnym śnie,zawsze w tym samym miejscu,ja mierze wainalnie(nie zaleca się mierzenia pod pachą ponieważ wynik nie jest wiarygodny. Zapisujesz sobie codziennie wynik temperatury na wykresie,warto również badać szyjkę i śluz bo to tez bardzo dużo mówi o płodności:) Jak będziesz miała pytania to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wszystko wiem, bo jestem początkująca ale jak coś to popytam na 28dni ,tam jest wiele doświadczonych dziewczyn, które już bardzo dużo mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile termometr tzreba "tam" trzymać?? Coś tam pamiętam z nauk przedmałżeńskich, musiałabym wyciągnąć tą kartkę i sobie przypomnieć.I przy owulacji temperatura wzrasta?? a potem spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć malutka!:) ale pogoda super...a ja dzisiaj na 17 do dentysty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×