Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość mała_81
cześć malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowę mamy spisaną, a w umowie nawet pisze, ze zdjecia po tygodniu ( były po 10 dniach więc luzik) a płyta po miesiącu. Zostawiłam sprawe mojemu męzowi i to On z nim gada przez telefon, wiec jak się wkurzam to obrywa mąż:) i wczoraj do mnie mówi, ale co Miśku mam mu ręce połamać bo nie wiem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też tak dzisiaj zrobimy. Mój ma dzwonić koło południa się przypomnieć. Bo w środę mówił, ze do 20 POSTARA się zrobić. Więc mu "umilimy " te starania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
tylko sprawa będzie trwała co najmniej rok, tak przyspuszczam. a druga rzecz to później wyciągnąć od oszusta pieniądze. my daliśmy zaliczkę, a gdy otrzymaliśmy pieniądze zapłaciliśmy resztę kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak brałam ślub to doczekałam się płyty nawet szybko, ale zaraz ją oddałam do poprawki bo mi się dużo rzeczy nie podobało i nie było fajnych momentów, na których mi zależało... Więc, do tej pory nie mam jeszcze płyty z poprawkami,a oddałam ją z miesiące temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek się uczy na błędach. Zobaczymy co się dzisiaj będzie działo:) Zdam wieczorem relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio :) A czuje się jakby to było wieki temu :) Zdjęć tez się szybko doczekałam, natomiast płyty .... Eh szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_81
a ja 5 lat temu w czerwcu, nie wiem kiedy to minęło. pamietam jak kiedyś myślałam, że ludzie kolo 30 są już starsi heheh, a teraz jestem sama stateczna zonką i panią koło 30 - tki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie najgorsze jest to, że ten czas płynie coraz szybciej :( Kiedyś tak się tego nie odczuwało ( przynajmniej ja nie odczuwałam ), a teraz tydzień za tygodniem leci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pipeczki moje :D:D:D Ktoś mnie tu wzywał ;-) Bo mi cholerka laptop na biurku iskrzy :D:D No ja się nie dziwię, że masz nerwa z tymi płytkami, ja to bym go za jaja :-P wiecie co :) Która mnie chciała wziąć do siebie hehe Pamiętać proszę tylko, że słonia to nie w osobówkę ładować :-P Przyjadę z mężem na lawecie :D:D:D Kurdeeeeeeeee Wczoraj siostra u mnie na kompie siedziała na NK i też ma login podobny bo czula77 a ja czula84 i kuzwa :( nie mogę wejść i pewnie mi pinda hasło zmieniła ehhhh do rozstrzelania :D:D:D Muszę znowu biec do banku, a potem do ZUS-u, bo zdążę urodzić, a nie mam książeczki pracowniczej--- to naturalnie wina szefa :) Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, tak się rozpisałyście że nadążyć za wami nie można. Dula postrasz go i to pożądnie...nalezy mu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można pozwolić sonie aby ktoś wszedł wam na głowę. Dula ty go "zatrudniła" więc TY stawiasz warunki nie kamerzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam humor czulej:) na lawecie hahahaha :D:D:D:D:D:D cieszę się do kompa jak wariatka:) Wyślą Ci nowe hasło na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki chyba będę zmieniała swoją pracę :( Mam jej już dosyć :( Troszkę się wam pożalę, chyba mogę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie! miałam zajrzeć do was z rana ale w pracy mały kociołek, jestem przedostatni dzień w pracy przed urlopem i nie chce zostawiać żadnych tyłów i zaległości tylko wyjść na prostą w miarę możliwości ;) dula 🌻 humorek mi dzisiaj dopisuje ale po tym co napisałaś na dzień dobry to mam jeszcze lepszy :D ojojoj ale macie przeboje z tymi płytkami z wesela współczuję, no my płaciliśmy przy odbiorze płytek jakieś 2 tygodnie po weselu, chociaż i tak gościu troszkę namieszał bo w paru miejscach wstwił inny podkład muzyczny niż chciałam a przy ropczęciu pomieszał fotki dostał ponumerowane tak że były ułożone chronologicznie a powstawiał jakoś inczej i chyba którąś pominął... ale tak ogólnie to wszystko wyszło OK. majka 🌻 ja tam też mogłabym zimować jak niedzwiadek, uwielbiam wiosnę i lato tak ogólnie ciepełko mała 🌻 no ja dwie godzinki dłużej w pracy bo do 15-tej i dopiero wtedy weekedn ;) smieska 🌻 malutka 🌻 żal się ile tylko chcesz, na pewno ci ulży chociaż troszkę ;) czuła 🌻 jak zwykle zabiegana ;) karla 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tylko potrafią skrytykować, opierdzielić, ale jak coś dobrze zrobisz to nawet słowem się nie odezwą :( Nie dość, że zapie****asz jak głupia, to nawet nie dadzą podwyżki- bo kryzys :( Zajmuję się również windykacją, ściągnęłam im tyle kasy, że głowa mała, i co ... Nic nawet nie podziękowali, nawet nie sypneli się kasą :( Za nadgodziny nie zapłacą, bo po co :( Zadowoleni bo sami zarabiają kokosy ( ok 10 tysi na m-ąc) A tu człowiek zarabia 1500 i myślą, że to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam troszkę zajęć! Ale czas szybciej minął. Brzusiowa Ty tak nie spiesz się! Powolutku🌻 Majka będziemy czekały na Ciebie. Głowa mnie zaczyna boleć. Muszę chyba wziać tabletke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak pracować w firmie rodzinnej :( Gdzie szefem jest facet ze wsi, dorobił się i teraz udaje wielkiego Pana. wszyscy tutaj by tylko zapier****li aby mieć większą kasę, ale ja to pierdziele 8-16 moje godziny pracy i do widzenia. Dla mnie na 1 miejscu jest rodzina a nie praca i kasa. A dla nich na 1 miejscu kasa a rodzina gdzieś tam na samym końcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
tak trzymać mała. mam taki sam pogląd na pracę i życie. dla mnie też najważniejsza jest rodzina i dom, a przede wszystkim moje dziecko. może i to nie modne w tych czasach ale tak mam. nie wiem jak z moją kiepską ambicją udało mi się skoń czyć stydia i jeszcze mieć odpowiedzialną (choć bardzo marnie płatną ) pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzina jest najważniejsza :) Pracuje u mnie taki dyr handlowy ma 35 lat, zona bez dzieci bo ona stawiała zawsze na prace i on postawił na pracę... A teraz gdy chcą mieć dzieci to nie mogą, w ogóle porobiły się tej pannie mięśniaki :( Najgorsze to jest to, że wszyscy skończyli studia dzienne (szef) i on twierdzi, że jest lepszy, a po za tym mógł liczyć na rodziców, ja nie mogę. Najlepszy takjst mojego szefa, gdy z nim rozmawiałam o wakacjach, że nigdzie nie wyjeżdżam bo brak kasy, a on "na wakacje się znajdzie" :P DUPEK. Najgorsze to to, że zonę i rocznego synka zabiera na wakacje do rodziców a sam na 3 tyg z kolegom pojechał do Indii.... Po prostu brak słów!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_81
też mam takich znajomych w moim wieku, patrzą na tych dzieciatych góry. za trzy m-ce nurkowanie w ciepłych krajach nowe auto i w ogóle. ale jakoś im nie zazxdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×