Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość Anai_29
witam nową koleżankę :) żaba widzę że my obydwie 18 powinnyśmy dostać @, ale oczywiście jej nie dostaniamy!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 i tak trzymaj - pozytywne nastawienie przede wszystkim ;) frezyjka 🌻 o to faktycznie spora różnica wieku między dziećmi będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Ania też to zauważyłam ale ja niestety nie mam tak dobrego nastawienia i mam jakieś dziwne przeczucie że i w tym miesiącu nici z tego i @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba 🌻 nie wmawiaj sobie, że się nie uda, bo to ci w cale nie pomoże, troszkę więcej optymizmu i będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę sobie wmawiać w tą stronę niż że wyjdzie bo wtedy straszne jest to rozczarowanie, ja tak sobie przez pierwsze dwa miechy wmawiałam ze już zaraz będę w ciąży i guzik z tego wyszło a później było bardzo przykro i źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie lepsze jest zaskoczenie na plus, może i masz rację... to chyba każda przeżywa na inny, swój własny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
Witam nową koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj żaba! Ania-29 niestety \"cień wiatru\" już czytałam i potwierdzam, że baaardzo fajna książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 szoja..................29...................2........... ...........08.02.2009 dzusta..................29.................2............ ..........11.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 żaba81.................27.................4............. ..........18.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Meg75.................34...................1............ ........??????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........? czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggim
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 szoja..................29...................2........... ...........08.02.2009 dzusta..................29.................2............ ..........11.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 żaba81.................27.................4............. ..........18.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Meg75.................34...................1............ ........??????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........? czuła............25..............1.....................? .............?...........? witam wszystkie starajace sie. Nam jakos z pierwszym bylo latwiej. Ot tak powiedzial w zartach ze mnie dopadnie i 9 miesiecy pozniej urodzila sie dziewczynka. tym razem "dopada" mnie przez ostatni rok i nic. Moze dlatego ze wtedy bylo bardziej na luzie i z humorem teraz sie staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggim tak to bywa ze jak sie chce to niestety nie zawsze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop-eczka
Hej dziewczęta .... czytam i czytam i postanowiłam coś namazać. Co do myśli o ciąży to chyba mam trochę za dużo ... dziś 46 dzień cyklu :/ (a ja tam przeważnie mam) i @ ni widu ni słychu ... dziwnie pobolewa mnie dół brzucha (nigdy nie bolał) czuje się jakaś wzdęta ... oczywiście już mam myśli ... a może się udało .... boje się zrobić test :/ jak do niedzieli nie dostanę @ to w poniedziałek raniuchno zrobię teścik ... trzymajcie kciuki ... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Czy któraś z was zna jakieś sprawdzone metody planowania płci dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
Musze sie uaktualnic ale narazie mam nerwa !!! STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 szoja..................29...................2........... ...........08.02.2009 dzusta..................29.................2............ ..........11.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 żaba81.................27.................4............. ..........18.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........? czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop-eczka
Ja chyba nie jestem wymagająca co do płci dziecka ... czy chłopczyk czy dziewczynka ... i tak będę kochać, kochać, kochać, kochać...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
Zgadzam się... Ja też będę kochać i kochać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu_29 chyba się skuszę na tą \"grę anioła\" - brzmi ciekawie. Kropeczko, masz racje - dla mnie płeć też nie ma znaczenia i tak będzie naaaaaajkoooochanszeeee!!!! Maggim a ty na @ czekasz od 19 stycznia? czy to termin ostatniej @ którą miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
cisza.............. cisza............ cisza.......... heh znowu nie ma nikogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop-eczka
... Może żadna nie pisze bo do robotki każda się wzięła ... Bociany już czychają aby do którejś z Was przylecieć :D Owocnej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o losie na 5 stronie dopiero był nasz wątek..... od 19.01 do dziś brak a Ty nadal testu nie zrobiłaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
Witajcie dziewczyny Ja jak zwykle się tylko przywitać, bo cicho i głucho na tym naszym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop-eczka
Ja tam się nie dziwie że nie zrobiła... ja też z tym zwlekam coś długo ... chyba się boje ... mówię sobie a może jutro ... po jutrze itd a @ miałam ostatnią 25 grudnia 2008 ale ze względu na to że moje cykle mają tak 40, 45, a nawet 50 dni to tak zwlekam ale jutro już kupie teścik ... i jak zobaczę 2 kreseczki to chyba oszaleję za szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
kropeczka życzę Ci tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop-eczka
Dziękuję .... :* teraz to popijam sobie piwko ... nie chcę się nakręcać za bardzo .... nieraz to sobie myślę nawet, że to jest tak jakby nie do osiągnięcia dla mnie .... nie umiem sobie tego wyobrazić ... aż tak jakoś dziwnie mi jak zamykam oczy i próbuje sobie wyobrazić że mam brzuszek ... a w brzuszku ... :D kochaną fasolkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×