Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Iwonka - gratulacje córci :) jestes spokojna teraz... Kaczucha - no widzisz mówiłam że stwierdzi zapłodnienie....bedzie dobrze. dbaj o siebie, zadnych nerwow , za tydzień będziesz wiedziała więcej :) Gratuluję..Chciałabym już czuc to co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko i Kaczucha gratuluję wspaniałych wieści, przepraszam że to powiem i wiem że nie powinno się tak mówić ale strasznie wam zazdroszcze:( dbajcie o siebie i życzę wszystkiego naj:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ kruszynka173.........24................3................ .........30.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................2........................ .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 majka242............. 29.........już nie liczę....................19.10.09 edytka1980............29.................14............ ...........????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........39. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............31.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............22.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............21....... luty2010...Kacper/Blanka a tydzień termin :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo tak :( :( :( :( :( Gdzie są moje duszyczki??? Czekam cały dzień i nic!!! Strasznie mnie dzisiaj boli pipka :D Naprwdę, wczoraj wieczorem to myślałam, że mnie rozerwie :( By już się mogło zacząć na poważnie!!! Dobrej nocy pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Dziewczyny mam pilne pytanie do Was! Napiszcie czy w 32 tc mogę wziąść u stomatologa znieczulenie, męczę się już 3 dzień z bólem zęba i widzę że bez stomatologa się nie obejdzie ale ja tak bardzo boję się dentysty że nigdy nie miałam robionych zębów bez znieczulenia. A teraz nie wiem czy to znieczulenie nie zaszkodzi mojemu synkowi,a mój gin jest na urlopie. Kochane proszę o pomoc. Pozdrawiam Was. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Z tego co wiem to można brać znieczulenie,nie jest wskazane wyrywanie ale znieczulenie do borowania tak:) Idź i wylecz bo męczysz się tylko i na dziecko Twoje złe samopoczucie źle wpływa. Pozdrawiam papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja herbatkę :) Tylko skoczę do biedrony po bułeczki na śniadanie :) Napisałam Wam kiedyś, że siostra z Niemiec ma termin na 16 września Dziś jest 12 dzień po terminie Już jest w szpitalu, dadzą coś na wywołanie i pewnie dziś jeszcze będzie tulić synusia :) Ajjjjjj jak jej zazrdoszczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) proszę herbatkę + drożdżówkę :) zdrowe sniadanko heh , jak minely wm weekendy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja poprosze kawke. Weszłam do biura i się przestraszyłam. Elektryk Nam prąd robił, wiercił itd. Jest taki bałagan, że aż mi się słabo robi jak patrze. Do tego musimy dzisiaj zrobić remament, bo przyszło nam wezwanie. Pierwszy raz widze się z czymś takim, żeby robić remament na 30 wrzesnia 2009 roku. Chyba Urząd Skarbowy nie ma co robić. W weeekned szkoliłam jazde na rolkach. Parę upadków przezyłam:D:D I piersi coś mnie boleć zaczęły...pewnie @ się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! tęskniłam:P czuła🌻 niedługo kolej bedzie na Ciebie kochana ajajaj jak będziemy tu opijać:) u mnie weekend zleciał fajnie ,w sobote przyjechał brat męża a w niedziele teście:) wesoło było,przywieźli winko z Hiszpanii pycha!:) kawa i wafelki:P aaaaaaa @ już mi się skończyła nareszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mj weekend był feee... całe dziąsło z zębem "mądrości" mi spuchlo , ani jesc ani gadac.. blee..w niedziele troche przestalo... i pierwsza noc normalnie przespałam...az nie chcialo mi sie isc do pracy...spie nad klawiaurą...zaraz zjem sniadanko to moze sie dobudze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ta puchło jak ząb mądrości wychodził,teraz jestem mega mądra bo juz 4 wyszły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frazyjka urodziłaś już? jeny jaki ze mnie niecierpliwiec:P odezwij się jak będziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam skopany humor!!! Byłam w mieście w banku, ja mam gdzieś 10-15 min drogi i tam ledwo wytrzymałam, chciałam iść do urzędu po te wszystkie wnioski, żeby potem z wózkiem się nie pchać dopiero po wnioski a po to, żeby te papiery złożyć, to cholera myślałam, że się posikam tam jak stałam, to ja biegiem ( czytaj żółwim tempem) do domu i ledwo zdązyłam. Aż się popłakałam, nie mogę nadal w to uwierzyć, że nie mam już takich ruchów szybkich jak kiedyś, jestem załamana!! Mam mega doła :( :( :( :( :( Ale na szczęscie mam nadzieję, że już mi powoli przejdą te humorki :-P To już końcóweczka :D A moja siostra dopiero w południe jedzie do szpitala, także do wieczora muszę czekać na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smuć się:)końcówka jest trudna rozumiem Cię. niedługo będziesz to mile wspominać:P buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wszystko przemyślałam, wypisuję się z tabelki i przestaję sie starać.żostaję z Wami ale już bez tabelki i bez starań.Czas sie pogodzić ze smutna prawdą. STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ kruszynka173.........24................3................ .........30.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................2........................ .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 edytka1980............29.................14............ ...........????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........39. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............31.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............22.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............21....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka 🌼 ja nie wiem co poradzić, bo wiesz...... Wiadomo, że to niesparwiedliwe, że jedne zachodzą i wcale nie chcą tych dzieci, a inne starają się latami i nic.... Nie wiem co mam mówić... 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko ja wiem że żadne słowa teraz nie są odpowiednie i nic nie jest ci w stanie poprawić nastroju i pocieszyć, ale może jak zrobisz sobie przerwe przestaniesz o tym myslec to samo jakoś tak wyjdzie, może to tylko psychika i wielka chęć was blokuje. Życzę ci dużo szczęścia i uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA KOCHANA🌻 Wiesz, że wiara czyni cuda?! Głowa do góry i nie smucić mi się!!! I czasem Nas nie zostawiaj bo się przejadę do tego Jastrzębia i Cię znajdę!:P Teraz to ja załapałam doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×