Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Tylko, że ja jestem druga w kolejce :) Pierwsza mamusia się coś nie odzywa..... Ale będziemy opijać!!! Szkoda, że tak jesteśmy rozproszone po innych miastach, tak byśmy zrobiły imprezę u mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuła, jak dla mnie to ty już zaraz urodzisz, mnie kilka dni przed porodem taki szał złapał. Ze sprzatał wszystko non stop. jak nienormalna wyciagalam z szafy ciuchy i prasowałam je drugi raz. podobno szło ze mną oszaleć. także torbę lepiej trzymać przy drzwqiach juz kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torbę przy drzwiach i buty miej zawiązane :D:D:D:D:D:D Ja już bym chciała, strasznie się męczę, całe życie robiłam za szkileta, a teraz nagle być słoniem :-P Trudno się przyzwyczaić :D:D:D:D:D W tamten piętek lekarz w szpitalu powiedział, że mnie zostawią bo coś zaczyna się dziać i co??? Minął prawie tydzień, ja se chodzę dalej, w weekend byłam na weselu, se potańczyłam (tzn pokołysałam brzucholkiem heh) i nadal nic. Mam nadzieję, że dzisiaj mi moja powie coś konkretnego!!! Do terminu jeszcze tydzień, w sobotę 3-go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czula a ty od kiedy chodzisz na KTG i dlaczego? Ja przy pierwszej ciazy nie mialam w ogole tylko poszlam urodzic w terminie. Ale moze teraz juz robia, nie wiem... 🌻 👄 Wiem ze na pewno tym co sa juz po terminie, ale przed tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w zeszły piątek byłam pierwszy raz!!! A moja siostra ta co miała termin na 16 września :-P i jeszcze się kula, ona miała robione baaardzo wcześnie, mieszka w Niemczech, ale sama się dziwiła, że ja dopiero teraz :) U nas robią wcześniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robione w szpitalu,przeleżałam poł ciąży wiec byłam z tym za pan brat:P ale z tego co wiem to kolezanki nie maja robione,dopiero jak trafia do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja ginka robi wcześniej, nie wiem czemu!!! Dobra dziewczyny, lece coś tu jeszcze porobić, bo czuję jak przy kompie odchodzą mi siły na sprzątanie :D:D:D:D:D Będę pózniej, napiszę jak było u lekarza, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa83
Witajcie, Mam na imię Magda od roku jestem mężatką hmm staramy sie z mężem od 2 cykli i nic.Mąż twierdził ze raz raz i bedzie dzidziuś... wyjechalismy na urlop, i działaliśmy... Pierwszy Test zrobiłam i był negatywny, a juz mialam taka nadzieje Teraz słuchajcie głupieje jakoś, jakieś omamy chyba mam. Miałam normalną @ i teraz juz po ale takie głupawki mam, teraz np przyszło mi do głowy ze może jednak zrobie sobie test ciązowy bo jakby mi jest niedobrze... A poza tym tydzien temu bylam na rozmowie w spr pracy i jesli ja dostanę (czekam do jutra na odpowiedz) to starania bedzie trzeba zawiesić... i taka jestem rozbita, wariuje, śnią mi się dzieci, sni mi się że rodzę, daletgo weszłam na Wasz topik może coś poradzicie albo chodziaż "pogadacie"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki:) Ja dopiero teraz bo mam sporo pracy, tzn nie swojej pracy w pracy, ale mam dodatkowe zajecie:przepisuje pracę mgr takiej dziewczynie i robie to w pracy poniewaz i tak nie ma co robić. Mam nadzieje że mnie zrozumieliście bo troche pogmatwałam. Witaj kasztanowa i dołącz do naszej tabelki. Ja cie rozumiem bo odkąd staramy sie o dzidziusia to nie pamiętam kiedy ostatnio przespałam całą noc nie myśląc o tym. Noc w noc śnią mi się jakieś głupoty, normalnie zwariowac można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszkaaaa
Hej dziewczynki :) Od jakiegos zcasu z chlopakiem staramy sie o bobasa, tzn staramy-nie staramy : po prostu nie zabezpieczamy sie. neistety ze wzgledu na tryb pracy mojego kochanego widzimy sie poki co rzadko. ostatnio kochalismys ie tydzien temu i to byl moj 11 d.c. przy czym jest to moj pierwszy cykl po rozpoczeciu leczenia Bromocormem ( wysoka prolaktyna) wiec nie wiem jak dlugie beda moje cykle w czasie branai tego leku. na drugi dzien po przytulaniu zrobilam test owulacyjny- wyszly dwie kreski. testowa na moje oko mocna, nastepny test na drugi dzien - testowa mocna. po zrobieniu 5 testu i ujrzeniu kreski testowej o takim samym zabarwieniu zglupialam :) co to moze oznaczac? dodam ze ostatni test zrobilam wczoraj. pewnie sobie wkrecam ale na drugi dzien po przytulaniu mialam takei zawroty glowy jakich jesczze nigdy w zyciu nei doswiadczylam. kolezanka nawkrecala mi ze tak fatalnie sie czula na drugi dzien po ym jak zaszla w ciaze... no poradcie cos. pociezcie albo sprowadzcie na ziemei. dodam ze dzis bylby 7 dzien po ewentualnym zajsciu wiec zdecydowanie za wczesnie na test ciazowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z KTG, zapis ok, ale ze słuchu znowu to samo Tętno nie jest równe, wypadające :( Mówiła, że to może mój urok, bo jestem mała, szczupła i skoro w tamten piątek jak byłam w szpitalu było ok, to nie mam martwić się na zapas... Ale jak tu się nie martwić????????????? Do cholery co jest z moim MAŁYM MALINKOWYM SERDUSZKIEM??? We wtorek idę znowu na KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe🌻:) Zapiszcie się w tabelkę:P jaszkaaa powiem Ci tak z mojego doświadczenia wiem,że testy owulacyjne niekiedy mogą wprowadzić w błąd, dlatego nie sugeruj się nimi bo jakby to powiedzieć są do dupy:D jesteś tydzień po stosunku za szybko na test ciążowy, zrób go za jakiś tydzień;) a już wtedy będzie wiadomo czy się udało:) czuła 🌻 nie stresuj się!:)Malinka jest zdrowa,może faktycznie taka Twoja uroda:) Po co ona Cię posyła na to KTG tylko się Nam stresujesz kochanie:) dobranoc:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ostatnia zamykasz nasze rozmowy i pierwsza je otwierasz :) Zapraszam na kawkę i małą drożdżóweczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kawunia na stole i drożdżóweczka też by się przydała. Czuła najwazniejsze to się nie denerwować i wszystko będzie ok Tez się cieszę ze to piątek. Nie mogłam rano sie zwlec z łóżka i chyba ze 3 razy drzemke włączałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeee ale macie fajnie ,bo dla mnie bez roznicy czy piatek czy sobota pracuje 7 dn w tygodniu:( a teraz jak mi dojdzie w weekendy szkoła to chyba nie będe wiedziała jak sie nazywam:P ja mam ciastka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ kruszynka173.........24................3................ .........30.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................2........................ .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 majka242............. 29.........już nie liczę....................19.10.09 edytka1980............29.................14............ ...........????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........38. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............31.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............22.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............20....... luty2010...Kacper/Blanka edytka udało się?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi się podoba w tym miesiącu ta tabelka codziennie będziemy tu testować:) ale sie zgrałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×