Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

jak kupisz ziolka po 50g kazde, nalezy zmieszac i pic 3 razy dziennie. zwykle jedna porcja(czyli zala micha ziol) starcza na 2 cykle. potem jak sie skoncza robi sie przerwe 7 dni i po tym czasie trzeba kupic nowe jak sie nie zaciazylo. Pije sie przez caly cykl bez przerwy az sie skoncza. 🌻 "Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie trzeba probowac ziolek, dodatkowo sa zdrowotne oczyszczaja organizm z roznych toksyn:) ja na poczatku podchodzilam sceptycznie jak kolezanka zachwalala ziola, podobno jej znajoma z mezem miala straszne problemy i po 3 latach niepowodzen w koncu udali sie do zielarza(100zl platne bylo od osoby) ktory na podstawie moczu jej i meza dopasowal odpowiednie ziolka na plodnosc. i zaszla w pierwszym cyklu. Ja postanowilam sprobowac za darmo wiec znalazlam w internecie uniwersalne ziolka ojca klimuszki i dalam sobie czas, jakby sie nie udalo to tez planowalam znalezc dobrego zielarza i dopasowac ziola indywidualnie ale na szczescie sie udalo:) Czasem dobry zielarz jest lepszy niz niejeden gin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka smutna
Hey staraczki wiem ze to nie ten topik ale to forum mi jakos nie sprzyja i nikt mi nie chce odpowiedziec na pytanie. Moja dzidzia jest planowana jstem 9 bez @ 3 piekne pozytywne testy ale nie mam objawow procz bolacych niesamowicie sutkow a lekarz dopiero za tydzien a moje pytanie brzmi czy oszukal was kiedys test ciazowy bo mnie tak na pozytyw teraz zrobilam 3 roznych firm wszttskie pozytwne ale i tak sie boje ze moze to ciaza biochemiczna albo znow mnie oszukaly wy juz macie to za soba odpiszczie bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salfazin - 1 tab dziennie, ztego co pamietam na noc, ale wszystko jest napisane na opakowaniu. Producent: Puritan's Pride. Ja kupowalam tez od tego samego producenta kwas foliowy bo pakuja po 100tabsow i wychodzi duuuuuuuuuzo taniej niz folik, a jak sie lyka razem z mezem to szybko schodzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 dni rozumiem po terminie i 3 pozytywne testy tak? Jak na moj gust jestes na pewno w ciazy, ja robilam tylko 2 testy i potem poszlam do gina. Zobaczylam na usg w 5 tygodniu ciazy w macicy mala kropeczke, wiec bylo ok. Mnie dopiero objawy ciazowe pojawily sie w 7 tygodniu ciazy i to takie ze na mc zostalam na L4 w domciu. Wtedy to nudnosci 24/dobe i zawroty glowy ze hej. A do tego czasu tylko klujace sutki od momentu owulacji az do konca 1 trymestru. Laseczka raczej na pewno jestes w ciazy. Ciaza biochemiczna to tez ciaza tyle ze na skutek jakis nieprawidlowosci mozesz stracic dziecko nawet zaraz pio tescie. Ale testy pozytywne raczej nie klamia, no i ten bol piersi to na pewno ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka smutna
Dzieki jestescie kochane tak wszytskie testy pozytywne mam tylko bol sytkow i czasami mnie pobolewa jak na @ i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje pisanie sie nie wgrało... dzisiaj mam taki dzien w pracy ze czasu ne bylo na pisanie... teraz juz troche luzu.... co do ziolek moje drogie to mam mieszane uczucia...bo nie wyszlo mi z femifertil (też zioła) samopoczucie paskudne itp... jeszcze postaram sie normalnie a jak nie wyjdzie to sie wpomoge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cały czas jestem i czytam. Mam dziś strasznego doła i tak myśle czy wieczorkiem nie wypić sobie jakiegoś drinka:) Czytałam troche na forum o clo i pregnylu i jak sie okazuje to niewielu kobietą sie po tym udało. Karla, a co u Ciebie, ty jesteś po tej drożności i co dalej co Ci powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Esia że wypowiedziałaś się o tym Femifertil, bo kiedys o tym czytałam na necie ale nie wiedziałam jakie to ma w ogóle działanie, a co do ziółek to próba nie szczelba jak to mówią więc jesli tylko samopoczucia mi nie zepsuja to może warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith - wiesz FF ma baardzo dobrą opinię na forach i wsędzie gdzie dotarłam . Poprostu moj organizm go nie przyjał.... dzialanie ff opiera sie na promowaniu owulacji , stabilizacji cyklu... cos jakbys wcinala castagnus..., ylko FF ma bogatszy skład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 kruszynka173.........24................3................ .........30.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................2........................ .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 majka242............. 29.........już nie liczę....................19.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........38. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............30.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............22.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............20....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj był ostatni dzień starań , ciekawa jestem czy wogole mialam owulke w tym m-cu - zero bolu owulacyjnego i zero sluzu jakiegos odowiedniego.... i do tego chyba mam porządne zapalenie pęcherza,, boli pęcherz , siku latam jak powalona...Ten miesiąc raczej spisany na straty.. Zobaczy się 4.10. - tym razem jak dostane @ to płakać nie będę - kształtuję swój charakter- będę silną kobietą... :) i takiej siły zyczę każdej z nas bo jej potrzebujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co śmieszniejsze jest to, że ty Esiu nie masz żadnych objawów owulacji, a ja nie powinnam jej mieć bo jak lekarz wczoraj stwerdził nie ma żadnego u mnie pęcherzyka a mam objawy jak na owulacje tzn. bolą mnie jajniki i mam sporio śluzu więc ja już nie wiem o co tu chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edith - kurcze a moze pecherzyk pekl... po wizycie itp... bo mialas 2 prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak podczytuję ale sama nie mam czasu zeby napisać. Jak miałam wyniki drożności to zadzwoniłam do mojego gina. A on powiedział, że mam do niego przyjść w następnym cyklu w 14 dniu na monitoring. Generalnie to nie bardzo wiem co dalej. Postanowiłam wyluzowac i poczekac do następnej wizyty. u mnie dzisiaj 17 dc i wydaje mi się że mam owu. nie odpuszcze dzisiaj mężusiowi. juz chciałam wczoraj ale oboje opadliśmy z sił i jakoś tak nie chciałam na siłe. Cały czas mierzę temp i jeszcze nie było skoku. Testy na owu tez są jakies dziwne. Druga kreska jest ale troche jasniejsza. Nie wiem jak ją zinterpretować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz już sama nie wiem co mam o tym mysleć bo gybym miała nie mieć owulacji to obeszło by się totalnie bez jakichkolwiek objawów, a tak to nie wiem co jest grane, ale z drugiej strony aby sie tak pomylił to takie troche nieprawdopodobne:( nie bede zachodzić w głowe bo to mi nic nie da bedzięmy z mężem próbować a nóż się pomylił i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla, a czemu Ty wcześniej brałaś clo, nie miałaś owulacji? Bo z tego co poszesz to masz owulację teraz i nie bierzesz clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 kruszynka173.........24................3................ .........30.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................2........................ .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 majka242............. 29.........już nie liczę....................19.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........38. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............31.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............22.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............20....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:)Ja dzis ranny ptaszek.Spac nie moge.Dzis mam stresujacy dzien.Jade do Gdanska na usg genetyczne.Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. MIlego dnia dziewczyny i zapraszam do dolaczenia sie w piciu kawki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tez już z kawusią przy komputerze Basiu, ja bralam clo, bo wcześniej nie miałam owu. Od prawie dwóch lat jestem na luteinie, bez niej nie dostaję okresu. Też dziwi mnie ten cykl, bo poza bromergonem nic nie biorę a wszystko wskazuje na to że owu chyba będzie. Może to mój organizm się przyzwyczaił i po 3 cyklach z clo dalej funkcjonuje normalnie. Chociaż skoku temp nadal nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko tzrymam kciuki! Ja wczoraj miałam aktywny dzionek. Pożyczyłam już jakiś czas temu od znajomej rolki. Wczoraj stwierdziłam, ze spróbuje się na nich utzrymać chociaż u babci po domem co by mnie za dużo ludzi nie widziało( a w zyciu miałam rolki z 2 razy na nogach w podstawówce)Taką miałam frajdę jak małe dziecko. Feler był jeden, rolki nie miały hamulca:D pojechaliśmy do sklepu sportowego, mój mi kupił ochraniacze i próbowałam dalej jeżdzić. Aż w koncu mój zdecydował, że jak taki mam zapał i frajdę z tego to On mi da na nowe rolki, już z hamulcami:D Dzisiaj jade kupić. Już miałam obawy,ze moze @ teraz nie dostane to jezdzić nie będe ale przeciez noga mi nie rosnie to na wiosnę będzie jak znalazł:):) A jak daja to się bierze:D:D:D:D Dzisiaj mamy akcję sprzątania w biurze! Musze nabrać sił. Kawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula 🖐️ ja juz nie pamietam kiedy ostatnio na rolkach jeżdziłam, z 10 lat temu, ale pamiętam że to było fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×