Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

myślimy kochane myslimy. trzeba pomóc kolezance.. pycha slodycze dzisiaj wcinam :) Taaak , ja otwieram naleśnikarnie... wczoraj przyszły stoliki i krzesła :).. trochę się przeciągabo jest problem z energetyka , która ma zawsze dużo czasu na realizacje umów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale pospałam! Boli mnie całe ciało od tych rolek wczoraj. Jeździłam jak szalona ( a przynajmniej sie starałam) i ani razu się nie wywróciłam:D Ale miałąm frajdę, mój pies tez o biegał za mną:) Piję kawkę i biorę się za sprzątanie.Dzisiaj jedziemy od znajomych, nie hce mi się:/ Brzuch czasem da znać o sobie. Nie wiem czemu:) aaa nie mogę się dobudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula👄 śpiochu jeden!!!! taka mi wczoraj zrobiłaś ochotę na pieczonki, że leciałam do sklepu i zrobiłam na obiad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio cisza jakas nastała, mały kociołek w pracy a juz tak mi się nie che, że szok poszłabym na jakie babskie zakupy bo narmalnie jakos ten tydzień mnie troch przydołował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha12
dziewczyny jak nie mam@ 2 tydzien i 3 pozytywne testy to jak pojde dzis do lekarza stwierdzi on juz ciaze czy poczekac ? prosze odpiszcie bo nie wiem czy sie juz wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 Pózniej zajrzę dziewczyny, bo muszę biec do urzędu odebrać dowód osobisty z nowym adresem, zdąrzyli przed porodem :D a miał być dopiero za tydzień, dwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh baaabskie zakupy !!! ja potrzebuję spodnie , jakąś jesienną kurteczke i butki fajne , i pasek tak szeroki pod biustem zapinany i wogole tusz do rzęs i jeszcze spodnie i kolczyki i moze jeszcze bluzeczke... oh jakbym chciala isc na zakupy ...no i sie wyspać . Dula- zazdroszczę! ja wogole ostatnio wszystkim zazdroszczę :) mam nadzieje ze jeszcze w miare zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha12
dziewczyny jak nie mam@ 2 tydzien i 3 pozytywne testy to jak pojde dzis do lekarza stwierdzi on juz ciaze czy poczekac ? prosze odpiszcie bo nie wiem czy sie juz wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczucha - stwierdzi powiększającą się macicę... mi wykryła ginka na badaniu 2-3 tygodniową... , ale 3 pozytywy..kochana ciąża murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ kruszynka173.........24................3................ .........30.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................2........................ .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 majka242............. 29.........już nie liczę....................19.10.09 edytka1980............29.................14............ ...........????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........38. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............31.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............22.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............21....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczucha ja juz dawno bym poleciala do gina;) niecerpliwiec jestem i to dlatego:) daj znac jak bylo na wizycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesem.Musiałam doprowadzić do ładu siebie i mieszkanie! Jak mi się nic dzisiaj nie chce:/ A już wieczorem jechac na te pieczonki to w ogóle:/Mój mi rano powiedział, ze zawsze marudze jak mamy jechac do jego znajomych. Wiec zamykam buzie i pojade. Pobawie się w kierowcę a reszta niech pije:DMoże ja jakaś dziwna jestem...:) Jutro nigdzie nie wychodzę.Spędzam z mężem wieczór przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez ciężko wyciągnąć z domu, ale jak juz wyjdę to nie żałuję. Zrobiłam dwa prania, ziemniaki stygną na kopytka, włosy umyte i zasiadam z drugą kawką:) Wiecie co martwie się co u{ chce dzidzie}:( nic się nie odzywa do szpitala miala iść i co u niej??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, dawno się nie oddzywała. 🌻 Ja dzisiaj robiłam sosik z grzybów bo znowu mnie mama wczoraj grzybami zasypała. reszta się suszy:) przed 14 muszę jechać z Daniela autem do mechanika, ale mówił, że to tylko chwila. Mam nadzieję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym chciała mieć tyle czasu w dzień żeby zrobić te wszystkie rzeczy...nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym chciała mieć tyle czasu w dzień żeby zrobić te wszystkie rzeczy...nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w tym urzędzie i kurde sprawdzam dowód.... Zle nazwisko panieńskie :( Co za kretynki tam pracują!!!!!! I zaś czekać trzeba kilka tygodni, a jak urodzę i na zameldowanie Malinki jest chyba 2 tyg to nie wiem jak pójdę do urzędu ze starym dowodem ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Widzę że teraz ja pierwsza w kolejce do testowania :) Mam nadzieje że będzie dobrze i nareszcie zobacze 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuła widze że wzięło Cię ze sprzataniem na dobre, a one w tym urzedzie nie wystawią Ci jakieś zaświadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam takie zaswiadczenie ze jestem tam u meza zameldowana ale wazne tylko 2 miechy i moze sie zlozyc tak ze urodze bede chciala dziecko zameldowac a tamten kwit straci waznosc cholera mnie bierze bo miesiac prawie minal i niewiadomo ile teraz znow im zajmnie zrobienie mi dowodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Po wczorajszym badaniu usg genetycznym potwierdzilo sie ze bedzie dziewczynka.Niunia jest zdrowa bez zadnych wad genetycznych i rozwojowych:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha12
hey wrocilam od gina powiedzial ze doszlo do zaplodnienia ciaze pozamaciczna wykluczyl to bardzo dobrze ciesze sie znalazl jakas kropke czarna i powiedzial ze to chyba to co bedzie roslo czyli dzidzia ale dla pewnosci mam isc za tydzien wiec juz teraz sama nie wiem co myslec aha i przed wyjsciem jeszcze jeden test zrobilam juz 5tez pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×