Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Faktycznie się uspokoiłam, czasem dobrze skonsultowac się z innym lekarzem :) A jesli chodzi o kotka to ciezarna bez problemu moze miec kotka w domu (sama mam kotka i pieska) chodzi o to aby bezpośrednio nie miala styczności z kocimi odchodami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuła Kochana dobrze, ze już jesteście! Dziewczyny nie spałam chyba z 3 godziny w nocy tak mnie bolał brzuch:( Najpierw mnnie coś zakuło ( tak jakby jakiś skurcz, czasem tak mi się działo jak się z boku na bok przewracałam) a potem mnie bolał brzuch tak jak na okres tylko jakby tylko z prawej strony brzucha. Przestaszyłam się nie na żarty. Myślałam, że coś jest nie tak i zaraz okres dostane. Wściec się chciało. Potem zasnełam bo troszkę przestało i dzisiaj narazie cisza. Czy takie bóle to normalne?? Bo ja już normalnie zgłupieję...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:)ale paskudna pogoda.Pada i okropnie wieje:( Dula>ja mialam na poczatku tez taki bol.Budzilam sie w nocy z takim kluciem po jednej stronie ze nie moglam sie ruszyc.Przestraszylam sie ze to ciaza pozamaciczna (bo ja to lubie sobie cos wkrecac:) ) i poszlam do ginki.Ona mnie uspokila ze jak nie ma plamien to mam byc spokojna i wziasc nospe bo zapewne macica się powieksza a byc moze mialam jakies zrosty ktore sie teraz rozrywają.No i chyba miala rację bo po jakims czasie te klucia ustapily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czula jeszcze raz wszystkiego najlepszego :) mała jest prześliczna :)👄 Dula nie mam pojecia co to może być.. może ty juz lepiej nie czekaj na ta wizyte 26 tylko już leć do lekarza!! dla mnie jest to strasznie dziwne że nie kazała Ci wcześniej przyjść!! Ja byłam wczoraj z wynikami badań, obejrzała mnie, zważyła itp powiedziała że macica jest już powiekszona, więc dobrze, aha no i założyła mi karte ciąży:) a na piątek zapisała na usg i powiedziała że już napewno będzie widać fasolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuła🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 kochana dobrze, że już jesteście w domku:) całuski dla Malinki:)) dzwieczyny ja z kawą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko uspokoiłaś mnie troszkę🌻bo ja też z tych wkręcających sobie.Dzisiaj już mi nic nie dolega. Sama nie wiem co mam robić...zdania podzielone, jedne mówią żeby już iść, inne żeby poczekać i ja już zgłupiałam:( Do mojej lekarki chodzę 4 lata i nie narzekałam na nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula👄 moja koleżanka poszła w tydzień po spodziewanej miesiączce i lekarka jej nie wystawiła karty ciąży bo powiedziała ze za wcześnie i może twoja tez takie ma podejscie,moim zdaniem nic sie nie stanie jak pojdziesz 26 a juz zobaczysz serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba , że zobaczysz cos niepokojącego jak plamienia itp lub silne bóle podbrzusza bo te lekkie sa naturalne takie jak na okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula moim zdaniem tez wizyta teraz nic tu nie da.w razie bolu lykaj nospe,chyba ze naprawde bedzie nie do wytrzymania lub pojawia sie plamienia to idz do gina.Ja do tej pory mam roznego rodzaju bole brzucha.te na poczatku byly okropne.Myslalam ze umre w nocy.Mialam zapewne zrosty na macicy i to bylo przyczyna tego bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula wlasnie na innym topiku podobnym do tego dziewczyny się skarzą ze Ty i ja zmieniamy tylko dane tam w tabelce a siedziemy ciagle na tym topiku hehe:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze wedlug mnie o inna Dule tam chodzi:)ale ja jakos bardziej czuje sie zwiazana z tym topikiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna w jakiej niepewności???????????? bardzo dobrze ze idzie dopiero 26 nie ma sensu wczesniej i temat zamkniety!!! iwonka daj linka do tego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula> słońce jeżeli jest coś co Ciebie niepokoi w jakikolwiek sposób to żaden ginekolog nie odmówi Ci USG. Powiem Ci tak: jeżeli pójdziesz za szybko to jeszcze nie zobaczysz serduszka i wtedy będziesz się martwić czy oby napewno serduszko zacznie bić i tak dalej.....takie już jesteśmy my Kobiety :) lubimy się martwić na zapas. Bólami się nie martw naprawdę w dole brzucha ma prawo bolec i masz prawo czuć kucia to normalne na początku ciąży, ponieważ wszystko teraz się zmienia w Twoim organiźmie, więc tu badź spokojna, faktycznie możesz brać nospę ale jeżeli dasz radę bez tabletek to lepiej, poprostu połóż się i odpocznij przez chwilkę. Pamiętaj łykać kwas foliowy a jeżeli zobaczysz nawet najmniejsze krwawienie to drałuj do lekarza-odrazu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bede tutaj:) zgadzam sie z klapaucius.Jezeli jakiekolwiek plamienie sie pojawi od razu biegnij do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dziewczyny mam generalne przygotowania. Musze wszystko poprac, zmontuję łóżeczko, spakuje sobie torbę do szpitala, bede spokojniejsza wiedzac ze wszystko jest przygotowane. W przyszłym tygodniu jade na kwalifikacje do szitala do Gdańska do Swissmedu-zobaczymy co powiedza, ale żeby tam rodzic musze donosic do 37tygodnia :) zobaczymy. Dzisiaj jade jeszcze kupic karuzele i bujaczek i bedzie wszystko :) Iwonko> prześliczne łóżeczko (nasza klasa) :) fajnie razem wyglądacie :) No dobra nakarmie goldena zagarnę i na zakupy..... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam dziewczyny do kolezanki powspierac ja troche bo wlasnie jest w 9 tyg ciazy a wczesniej poronila i tez jest na etapie wkrecania sobie zlych rzeczy. milego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, kawe poproszę. Czuła gratuluje jeszcze raz ślicznej córeczki! Dula, ja tez miałam przy pierwszej ciąży biole podbrzusza, to naturalne. ale nie pamietam czy takie mocno. poczekaj , jezeli się powtórzą idz do lekarza. na pewno nie zasdzkodzi, a bedziesz spokojniejsza. nic nie dzwigaj i nie rob czynności w których trzeba za dlugo miweć ręce w górze np. mycie okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×