Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

serwujemy kawusie i herbatki :) nie no Golonko!!!to ma chłop udogodnienia :) DUlka jak sie czujesz?? Edith🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też muszę iść do sklepu bo nie mam dzisiaj nic na obiad! To zebyś Majeczko chora nie była, pogoda jest okropna! Esia🌻 wczoraj wieczorem mnie gardło zaczęlo boleć, ale wczoraj herbatkę z miodem wypiłam i dzisiaj lepiej się czuję. Tylko głowa mnie boli! Pierwszy raz odkąd wiem, ze jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja herbatkę poprosze :) dziewczyny kiedy planujecie, a własciwie kiedy powinno się zgłosić pracodawcy fakt że jest się w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część wszystkim, pogoda okropna. Dula mojego męża w tamtym roku zatrzymała policja i nie dostał z powrotem dowodu. oczywiście zorientował się dopiero w domu. gdy dzwonił na policję stwierdzili, ze na pewno mu oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem o ciąży w pracy po wizycie u lekarza:) Mała super organ sprawiedliwości prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez się nad tym ostatnio zastanawialam, jeszcze w ciązy nie jestem, a tak juz głupia planuję. mi sie wydaje , że dopiero wtedy kiedy zacznie widać brzuszek. tylko gorzej jak szef sie dowie od naszych współpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie ma się co bać mówić o tym fakcie.. nic Ci nie może zrobić.totalna ochrona..przed kompem praca powinna odbywać się max 4 h, inne zawody bez pracy na nocki i łagodniejsze warunki jeśli trzeba je zmienic. Atmosferą się nie przejmujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny ja bym powiedziała jak dostałabym karte ciązy niech wie dla obu stron lepiej:) ZMYKAM BO NIE KUPIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, a ja się boję u mnie w zakładzie pracy jest duzo kobiet ok. 50 , które juz dawno zapomniały, ze tez kiedyc były w ciąży i potem komentują. ja jestem tak durna, ze zawsze boje sie co ludzie powiedza. A poza tym nie wyobrazam sobie jak mam to powiedzieć mojemu szefowi, on jest spoko facetem ale, no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym u mnie ciąże było juz widac ok. 12 tygodnia. brzuch pod koniec miałam strasznie duzy jakbym bliżniaki nosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czy bedzie mi widac brzuch szybciej niż 12 tc? ponoć każda kolejna ciąża jest widoczna szybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włanie nie wiem jak to zrobić, ale chyba poczekam do 3 miesiąca, będzie najbezpieczniej, tym bardziej że moaj ciąża wzbudzi sensacje i bedzie gadanie że specjalnie zaszłam w ciąże żeby mnie nie zwolnilni (kryzys i redukcja stanowisk). mój szef to wogole jest popie.... choć nigdy z nim słowa nie zamieniłam... ale za to słychać w całej firmie jaki ma stosunek do ciężarnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak by sie przypatrzeć to u mnie już jest widoczna:) ostatnio strasznie mi brzuch wudeło i wyobrazcie sobie że juz kilogram przytyłam, ale pani doktor powiedziała mi że każda kobieta tyje w innym tempie więc nie mam co się martwić... no ale jak już teraz przytyłam to jak ja będe wyglądala w 8 czy 9 miesiącu ;) koleżanki z pracy się juz smieja ze chyba w ciazy jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja kawusie juz wypilam musze troche wziac sie za porzadki w domu :( zlew pelen brudow :( dula super beta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.A ja dopiero wstalam:)ale dzis pospalam..... Dula piekna beta:) Jejku same stluczki....nic dziwnego pogoda taka,na szczescie dzis juz troche u nas lepiej. Ide zrobic kawke bo oczy mi sie jeszcze zamykają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle nie wiem o co chodzi w tym beta, kiedy jest dobre , a kiedy nie. chyba musze sie troche w tej kwestii podszkolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik bety powinien odpowiadac danemu teygodniowi ciązy,jednak wazniejszy od tego jest przyrost tego hormonu.Powinien w ciagu 48godz w zdrowej ciazy wzrosnac o min 66%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka możliwe że twój organizm zaczyna zatrzymywać wodę..wtedy tyje sie o ok 1-2 kg. mniej soli - spozywaj..i jedz malo a czesto... regularnie :) we wtorek pojde sobie do ginki , wiec w poniedzialek pojde zrobic bete zobaczyć ile wzrosła od 6.10. :) ostatnio mialam skierowanie... a jeśli pójde do labolatorium bez skierowania i tylko powiem że chce badanie beta hcg to mi zrobia i zaplace tyle samo??? ktora z was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia>u nas jezeli ma sie skierowanie z NFZ to nie placi sie za badanie,jezli jest z gabinetu prywatnego to tyle samo sie placi jak i bez skierowania.Nie wiem jak u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam!!!!! matko jaka pogoda!!!!tragedia:( kupiłam 2 golonka takie wypasione, że na 2 garnki musiałam je rozłożyć;) wszystko wstawione na kuchni:) a ja z druga kawusia zasiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja robię galaretę wieprzową takie zyczenie mojego M. takiego w kapuście czy w piwie nie robiłam nie umiem:P a Ty jak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wróciłam ze sklepu. Biorę się za jakąś robotę:) Ja na betę chodziłam bez skierowania. Płaciłam 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i co do waszych obaw kiedy powiedziec że sie jest w ciazy, tao ja mysle jak tylko bedziecie za pierwszym razem u gina i da wam zaświadczenie o ciąży to może wręczyc pracodawcy i jesteście chronione, zwolnić was nie może tyle tylko że atmosfera może być nie miał 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to nacieram solą - ale takie powino lezec z 1 dzien w tym roztworze, i kupuje juz taka golonke - chyba krakusa - gdzie tylko do piekarnika ja wkladam i smaze - i jest rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×