Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Hey!!! Ja tylko na chwileczkę :) Po 11-tej ma przyjść do nas położna. Chciałam się tylko zameldować, że u nas wszystko w porządku!!! Malinka jest cuuudowna, wiecznie siorpie przy cycu :-p Pozdrawiamy serdecznie, pózniej się odezwę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Czesc dziewczynki jak u was? u mnie kiepsko, wczoraj bylam u lekarza, podlaczyl mnie pod KTG i wyszlo mi ze mialam 3 skurcze, lekarz powiedzial ze nie powinno ich absolutnie byc w 6tym miesiacu ciazy... szyjka macicy mam skrocona 3,5 mc, kazal mi leze nic nie robic dostalam jakies leki dzis mi moj A wykupi jakies do pochwy leki, luteine i cos tam jeszcze nie pamietam, znowu na wizyte mam isc w przyszla srode....eh zaczyna mnie martwic to wszystko.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuła :) pozdrówka i 👄 dla Was... śliczne maleństwo :) Smieska- bądz spokojna nie mozesz sie denerwowac dzidzius czuje stres i nerwy. odpoczniesz troche... :* wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i koleżanki z pokoju już więdza... jest jedna starsza babeczka i nagle pyta mnie Agata czy Ty przez przypadek nie jestes w ciąży?? nie dość że wszystko ci przeszkadza(zapachy) to jeszcze caly czas coś jesz i wogóle... no więc się przyznałam, ale poprosiłam żeby nie wychodziło to z naszego pokoju... Z jedną lepiej żyję, więc już mi powiedziała że jak tylko wyszłam do łazienki to odrazu zaczęło sie obgadywanie, ale nie powiedziała co dokładnie mówili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czula wszystkiego naj naj..! Ucaluj od nas Malinke :) Kruszynka olej je - stare baby :) ale osobiscie uwazam ze teraz im szybciej powiesz szefowi tym lepiej... ja mialam kiedys podobna sytuacje w pracy - powiedzialam tylko dziewczynom z pokoju ze bede za jakies 3 miesiace rezygnowala z pracy i tu nagdlae za kilka dni wzywa mnie prezes ze doszy go sluchy ze bede rezygnowac z pracy - normalnie bylam w szoku, nie wiedzialam co powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz najlepsze to że tylko jedna jest starsza ok 50 a reszta są mniej więcej w moim wieku i to one najbardziej sensacje z tego robią... No nie wiem będe musiała się odważyć i zgłosić, ale czy ma to powiedzieć swojemu kierownikowi, do kadr cze szefowi firmy w której pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz swojemu kierownikowi i moze zapytaj sie czy komus masz jeszcze powiedziec czy juz on sie tym zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszka głowa do góry bedzie wszytko ok, tylko dbaj o siebie i lezec, leżeć i leżeć. kruszynka o tym wczesniej pisałam, boje się tego obgadywania za plecami. absolutnie nie przejmuj się tym. wydaje mi się, że w najblizszym czasie powinnaś poinformowac o tym przełożonego, bo mozna przypuszczać, że nie długo sie o tym dowie od kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algorytm postępowania w niepłodności 1. rok współżycia bez antykoncepcji wizyta kobiety i mężczyzny u ginekologa wywiad (przebyte choroby i operacje, nałogi, nawyki, leki, warunki pracy, życie seksualne) - zmiana leków, nawyków, leczenie chorób • badanie ogólne (masa ciała) - skorygowanie masy ciała, leczenie chorób • badanie ginekologiczne, USG, posiew z szyjki macicy - leczenie • badania laboratoryjne (glukoza, TSH, FSH, LH, progesteron, estradiol, prolaktyna, progesteron) - leczenie • obserwacja cyklu (pomiar temperatury, ocena śluzu, testy owulacyjne, ocena owulacji w USG) - jeśli brak owulacji - stymulacja trzech-sześciu cykli pod kontrolą USG • ocena kształtu jamy macicy i drożności jajowodów (histerosalpingografia -HSG) - jeśli niedrożne jajowody - próba udrożnienia (często niestety nieskuteczna) lub - in vitro jeśli wady macicy - korekta operacyjna • ocena budowy jamy macicy i stanu endometrium (histeroskopia ) - korekta operacyjna • ocena drożności jajowodów, budowy macicy i stanu otrzewnej (laparoskopia) - korekta operacyjna; • jeśli niedrożne jajowody - próba udrożnienia (często niestety nieskuteczna) lub - in vitro u mężczyny badanie nasienia i ewentualnie wizyta u androloga (równolegle z ginekologiem) • badanie nasienia - nieprawidłowe - konsultacja androloga, badania hormonalne i genetyczne - leczenie • wywiad (przebyte choroby i operacje, nałogi, nawyki, leki, warunki pracy, życie seksualne, przebieg dojrzewania, płodność w obrębie szeroko pojętej rodziny) - zmiana leków lub nawyków • ocena budowy narządów płciowych - leczenie operacyjne • badania hormonalne (FSH, LH, testosteron, prolaktyna) - leczenie hormonalne zaburzeń 6-12 miesięcy leczenia podstawowego bez rezultatu wizyta pary w ośrodku leczenia niepłodności 1. ewentualne uzupełnienie lub powtórzenie badań • dodatkowe dokładniejsze badania hormonalne (ocena rezerwy jajnikowej) • badanie wrogości śluzu szyjkowego • badanie przeciwciał przeciwplemnikowych 2. stymulacja owulacji (do sześciu cykli) 3. inseminacje domaciczne (do sześciu cykli) 4. zapłodnienie pozaustrojowe i transfer zarodka do macicy (in vitro - IVF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleiłam to bo mnie zainteresowało, w poniedziałek ide do gina i jestem ciekawa co mi powie. w październiku minął rok naszych intensywnych starań i przyznam szczerze że zaciekawił mnie ten artykuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Nie było mnie raptem kilka tygodni na forum a tu takie niespodzianki. Rety!!!Dziewczyny-nowe ciężarówki gratulacje!Frezyjko i Czula wieljkie gratulacje i caluski dla wasdzych bobasków👄 👄 👄. Ja już też chcę być po...A tu jeszcze 2 mce...Dopiero 32 tydzień leci...już coraz ciężej się chodzi, zwłaszcza jak mi się dzidzia pręży...już wiem na pewno że synek, tym razem na usg juz pan doktor pokazał dokładnie "męskie klejnoty" bo już się odwrócił synek główką w dół! Mąż jest uradowany i odściskuje mnie codziennie. Ach ci faceci, tylko czekają na syna, jakoś nie pamiętam by się tak przymilał jak byłam w ciąży z córeczką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
koniczyna :) fajnie ze synek :))) moj tez liczyl na synka a jak lekarz pow ze bedzie corcia nie powiem troche sie rozczarowal... ale juz sie przyzwyczail do mysli ze corcia bedzie :) ty juz 32 tydzien ?:) fajnie mi sie dzis zaczal 24 dopiero...ale cos czuje ze nie donoosze ciazy... STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ majka242..............29................................ ............19.10.09 Ania_29................29.................8............ ..............2.11.09 edith26................26.................13........... ..............03.11.09 karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 marzencia864........23..................8............... ...........05.11.09 mała_81...............28..................4............. ............06.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 laura33................33..................7............ .............09.11.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23.................2............... ...........??????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Klapaucius26..26..........6..........33.........28.11.09 ....Radosław Koniczyna30..30..........7..........30.........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15.........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........25.........03.02.1 0 ....Majka smieska1......23..........3..........24....... luty2010.....Kacper/Blanka kruszynka173...24.........3............?........czerwiec 2010............. dula.............26..........8...........?...........cze rwiec2010.............. EsiaSmH .......22..........2............6.........13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53.............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też cały czas czuje jakbym miała nie donosić. Mały jest na razie cały czas większy o 2 tygodnie, więc czuję się teraz jakbym była w 34 a nie 32 tygodniu. Po nocy wstaję z potwornym bólem spojenia i miednicy oraz bólem krzyża. Brzuch wydaje mi się olbrzymi jakbym miała bliźniaki, no i przytyłam już 11,5 kg więc już tyle co przez całą poprzednią ciążę! Straszne. A przecież dbam o siebie, nie przejadam się a przynajmniej staram nie przejadać, pływam w niedzielę na basenie a 2 razy w tygodniu ćwiczę callanetics. Myślę że nie dotrwam do 40 tygodnia albo mi chyba rozsadzi ten brzuch! Trzymaj się, koszmar dopiero się zaczyna koło 7,8 miesiąca kiedy już sama nie dasz rady włożyć skarpetek i butów na nogi. Mam wrażenie że jak je zakładam to cały czas gniotę moje maleństwo. Moj M pomaga jak tylko może ale jak jestem sama i muszę wyjść to już jest problem. 🌻 dla Ciebie moja droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dziś melduję wyjątkowo wcześnie. Synek nie dał mi spać dając już nad ranem kuksańce w moje żebra. Teraz żeberka całe obolałe! Poproszę więc herbatkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka👄 oj biedactwo:) taki ranny ptaszek z synka:) wiem co to za ból dostać po żebrach od środka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja też się melduję:) Wczoraj byłam na zakupach, kupiliśmy sobie z moim kurtki:)Tak się złaziłam, że zasnęłam przed 22:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko męzowi smakowała goloneczka?:) Ja rybkę wczoraj robiłam:) czekam na szefa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki majeczko. Nie wiem jak on to robi, bo przecież w 8 mcu to już dziecko jest tak zwinięte ze pupa u góry a nóżki zgięte aż do buzi(przynajmniej tak pokazują położenie w książkach) ale widać znalazł sobie sposób na wyprostowanie..cha cha cha... 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż też jest łakomczuchem;):)Mam dzisiaj jakiegoś leniwca:D A w domu czeka mnie masa rzeczy do zrobienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×