Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

a tak mnie wzielo po relacji czulej.... ze jej M caly czas w pracy, ze sie czepia ze balagan itd, a Malinka caly czas placze... jakies takie obawy mnie wziely straszne, choc zdaje sobie sprawe ze poczatki zawsze sa trudne i trzeba przez nie przejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...faceci różnie reagują,jeden ucieka w pracę i nie rozumie rozterek żony a drugi weźmie urlop i będzie się opiekował żoną....takie życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczescie trafil sie ten z tych co bierze urlop i chetnie pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczescie trafil sie ten z tych co bierze urlop i chetnie pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... załapałam dziś totalnego pochmurniaka... chcialabym żeby wreszcie się poukładało to moje życie, bo już normalnie nie mam siły... buuuuuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My mamy toyote corole i jest super - polecam! a co do cycochow to ja tez mam wyjatkowo wrazliwe sutki, nigdy wczesniej tak nie mialam... aaaaa i @ nadal brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniu👄👄 super zrób rano teściora:) ale było by fajnie od listopada kolejne ciężarne:D:D:D:D:D:D:D kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę:) nareszcie ktoś jest:P:) czekam....i czekam..... kruszynka👄 jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj u lekarza było ok. wyniki mam dobre bo mocz wczoraj mi wyszedł idealny. Jesynie jakiś stan zapalny mi się przyplątał i kazała mi brac globulki dopochwowe bo mówiła, ze się jej śluz nie podoba.Nystatyna-chyba tak się piszę:) A dzisiaj rano zaciął Nam się zamek i kursował mąż przez balkon:) Dobrze, że mieszkamy na parterze:):) Teraz pojechał do castoramy po wkladke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAJECZKO 10 dni mam brać ten lek dopochowowo na noc. Mówiła, że to infekcja. Troszkę sie zmnartwiałam ale poczytalam na necie i dużo dziewczyn do bralo w ciąży jak miało jakies infekcje czy zapalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula z tego co wiem to w ciąży bardzo często występują tego typu infekcje...wiec nie ma co sie martwić:) wszystko przez zmiane hormonalną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ Ania_29................29.................8............ ..............2.11.09 karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 mała_81...............28..................4............. ............06.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 laura33................33..................7............ .............09.11.09 Fridka..................29.................11........... ..............14.11.09 majka242..............29................................ ............17,11.09 martacs................29............................... ..............22.11.09 edith26................26.................14........... ..............28.11.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Klapaucius26..26..........6..........36........28.11.09 ....Radosław Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........28........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3..........25....... luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?........czerwiec 2010............. dula.............26..........8...........9.........11.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........7.........13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów lipa. ale mnie to zaczyna denerwować!!!!! kiedyś nawet nie zwracałam uwagi na @, przyszła-poszła i żyło się dalej. a teraz, jakbym ją myślami przywoływała!!!! masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze coś mnie zbiera, bolą mnie plecy, spac mi sie chce, w ogóle to mam takiego lenia, że nawet siedzenie mnie męczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) może podoga tak wpływa na Twoje samopoczucie albo jakieś przeziębienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×