Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

saphire- no to (nie bede sie wtracac) ale zerwij z facetem, skoro go nie kochasz :) suuuper Werona :) hmmm,a bedziesz na kompie,czy tam to tylko spacery i tesciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey - nawet, jesli mnie stac na jakies rzeczy, to nie wydaje na nie kasy kiedy wiem, ze moge dostac cos takiego taniej ;p wole zainwestowac w mieszkanie czy cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia o bardzo małym ptysiu
Kupiłam dziś onuce za 1800 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery raczej nie:( musze byc idealana a idealne kobiety nie spedzaja czasu przed kompem :( ale moze uda mi sie w nocy wskoczyc chociaz na chwillke :D i naknlac na ta hetere zeby sobie ulzyc haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ci wlosi...hehe...saphir moge sie spytac ile twoj narzeczony ma lat...hehe... Ja jestem wolnym strzelcem jeszcze mam czas na powazne zwiazku moze za pare lat...tak powaznie myslicie ze to jest dziwne ze nie chce sie wiazac z nikim na powaznie...czy to odbiega od normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dearmiss- zgadzam sie,ja tez latam po przecenach,nie wszystko kupuje za wysoka cene, sztuka w tym,zeby cos drogiego kupic za tansza cene,a co mieszkania,hmmm...oczywiscie sa inne priorytety wlasnie te mieszkanie,ale nikt nie broni sobie robic niespodzianek,szczegolnie kiedy sie na nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt- jeszcze chcesz sie bawic, u mnie juz tak nie jest,za mna zwiazek 8letni, nie mam juz ochoty na rankowanie z 1000facetow,jestem juz bardzo konkretna i wiem czego szukam, dyskotekowcy mnie nie interesuja, ja wlasnie bym optowala za takim jakiego ma saphire 36letni,to juz dorosly,wiedzacy czego chce i szanujacy kobiete facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery zgadzam sie tylko ze w miom przypadku sie wypalilo,tzn z mojej strony :( za to Arturka kocham nad zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey-ja jestem jeszcze jak dziecko...hehe...poza tym na razie to chce sie dobrze bawic...i nie chodzi mi tu tylko o dyskoteki...lubie wolnosc robie co chce nikt mi niczego nie zabrania nie ogranicza...zreszta za kilka miesiec ( juz tylko 4) zmieniam znowu miejsce zamieszkania...a zwiazki na odleglosci...na pewno nie dla mnie...hehe... ale widze ze z ciebie babka konkret to faktycznie taki facet bylby ok dla ciebie zycze powodzenia... Saphir jak on jest w taki wieku to chyba slub sie szykuje....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire-a z Arturkiem jaka to milosc byla? wiesz on jest managerem disco,a mi codzi o tych beznadziejnych facetow, co tylko ida ,zeby zlowic rybke :( ja to juz chce teatr,opera,restauracje,wieczory przy kominku i muzyce sinatry itd nikt- wiesz,bylam z 26latkiem,ja dorabiajaca sie i on,nie wyszlo,minelismy sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphir to po co z nim jestes...sorka teraz za to co napisze ale dla kasy czy jego pozycji czy dlatego ze jest wlochem... audrey ile masz lat? ja mialam faceta ktory mial 42 lata i byl bardziej szajbniety niz ja...hehe..co za czasy...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Arturkiem:) to bylo takie magoczne :) pokazal mi tyle rzeczy,nauczyl mnie myslec samodzielnie( nad tym wlasnie zaczelam pracawoac haha) wszytsko co sie jego tyczy jest niesamowite i pelne magi :) tak go strasznie kocham ze az chwilami mnie to uczucie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery bo poznalismy sie w nieodpowiednim momencie,bo kazde z nas ma swoje zycie,poukladne w jakims sesie,bo teraz nie mozemy.....hmm duzo by o tym mowic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire- ja zycze tobie,zeby ten Artur okazal sie tym,czasem sie wydaje,ze kiedy kogos spotkamy i znamy sie krotko, to wydaje sie nam ,ze to ten jedyny, chociaz jestes z nim w kontaktcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed swietami mielismy rok,jestesmy w stalym kontakcie,codziennie ze soba rozmawiamy i piszemy smsy,jak jestem w pol widzimy sie tak czestko jak to mozliwe,robimy wszytko zeby jak najwiecej czasu spedzic z soba na poczatku widywalismy sie duzo czesciej przez pierwsze 8 miesiecy,teraz nie mozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire- KOCHANA, to ty do POLSKI jedz!!!!!!!! a nie do Werony,walcz o milosc,po co ci ktos kogo nie kochasz,co ciebie tam trzyma gdzie jestes?? wracaj do kraju, bedziesz z Arturem,zrealizujesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery nudze sie i tesknie za moja miloscia :) ale czy mozemy juz zmienic temat??nie za bardzo lubie sie wynuzac a i tak sporo napisalam hjaha:) audery z twoich postow myslalam ze jestes duzo starsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,teraznie bedziemy razem,nie wiem czy wogule kiedys bedziemy tzn ja wiem ze tak bo bede walczyc :) nie odpuszcze no ale zycie pokaze:D w kazdy badz razie ja zrobie wszytko zeby tak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ,ze chcialas mi dodac lat ;) sluchaj walcz o niego :) zycze powodzenia,a jesli sie nie uda,to nie badz z tym,ktorym jestes,bo tez nie warto :) mloda jestes to i wielu jeszcze bedzie :) I TYLE NA TEN TEMAT :) jaka bedziesz miala pogode w tej Weronie?? ja dopiero po koniec lutego lece do Hiszpanii na 2 tyg :) bedzie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×