Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

jestem chora idlatego malo ostatni zagladam:) audery ja jestem na kupic:) stopa moze bardzo ladnie i sexownie wygladac w takim buciku:) oczywiscie jesli mialas juz podobny model i wiesz ze ci pasuje:) ja przeleje cos na tego chlopca:( nieszczescia niestety chodza po ludziach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt co to znaczy jedna z nich!!!!!!!!!!!!!! ja bede dobrym ,kompetentnym,pieknym,a przede wszystkim madrym prawnikiem ,KOBIETA PRAWNIKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey- teraz stwierdzam ze jest juz za pozno dla ciebie....hehe Prawnicy sa zarozumiali...uwazaja jaka to oni pozycje zdobyli...tak mamy ich ogladac i podziwiac...hehe...mi ...co najwyzej prawnik moze...hehe...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt hmmm twoje wypowiedzi czasem mnie poprostu wkorwiaja a jesli chodzi o zarozumialstwo to moze przeczytaj kilka z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphir- a czy ty znasz chociaz jednego prawnika ?§....wiec sie nie wypowiadaj...hehe...i jeszcze jedno...to co audrey pisze sie nie trzyma calosci...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zmieniam na luzniejszy na wypada na miasto....hehe...dobre wszyscy raptem chorzy w piatek...hehe papa...bawcie sie dobrze...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt ty za to kochana znasz samych prawnikow hahaha wypowiedzialas sie o nich jakby byli nadludzmi hahahaha tak,znam,nawet kilku i bede sie wypowiadala kiedy bede chciala:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black to o czym ? ja mam temperature i momentami juz mam chandre na pogode ,ale ciesze sie ze juz zaraz wiosenka i mozna bedzie wyjsc normalnie na ulice bez chlapy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to teraz napisze prawde o sobie....jestem bezrobotna osoba ktora marzy o bogatym facecie...fakt stac mnie na internet i tv...ale moge sobie tylko pomarzyc o butach ciuchach takich jak gucci prada itd i dlatego tak sobie lubie pomarzyc...ze jestem bogata mieszkam w zachodniej europie duzo facetow sie mna interesuje...niestety prawda jest inna....i zawsze siedze w weekend w domu sama przed komputerem na kafe...chociaz w ten piatek nie moge bo moja siostra chce tez troche posiedziec na czateria.pl...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym jestes jedyna znana mi osoba ktora wychopdzi na impreze o 23 lub 24 w nocy:D a do tego czasu siedzi na kompie:D dosc osobliwe poidejscie do imprez:P audery ja tez nie najlepiej sie czuje:) wyslalam ci meila:) acha i gratuluje:) ciesze sie ze mamcia jest zdrowa:) moja miala raka macicy i 3 operacje kilka lat temu a teraz jest zdrowa jak rybka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×