Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

nikt- to jak z ta ruska??? w sumie nie zrozumialam,twojego postu wczesniejszego ja mam dziewczyny tez do ramion pocieniowane, a wczesniej za lopatki mialam,a jeszcze wczesniej do prawie pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredke chcialamsa takie kochane :) i madre:) ale nie za bardzo mozna ja brac na spacer :) a piesio kochany :D wypasina jak nie wiem 2,5 kg ma:) a teraz chce jeszcze jednego bo potrzebny jej narzyczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te baby ruskie( czyli takze ja) obwieszaja sie kilogramami zlota futerko to podstawa jakis zegareczek najlepiej z diamencikami jezdza na zakupy na montenapoleone maja wlosy blond (to podstawa) obcasiki oczywiscie nie ma mowy o jakis plaskich balerinkach wszystko dopasowane tzn ciuszki i od czasu do czasu jakies wyzywajace mini...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire-mozna z nia na spacer na smyczy,ale trzeba uwazac :) widac jakie to my mamy zycie" ze jak w madrycie' ta godzina,a my tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co wydaje mi sie tez ze taka ruska baba powinna byc wielka mam racje? I ma rozowe policzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt- to gdybym ja przy tobie szla to jak zakonnica :D :D albo ciotka przyzwoitka,a jakie te wlosy blond?? dlugie masz?" moja glowna bizuteria to perly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt hmmm zdecydowanie nie dla mnie aczkolwiek lubie obcasy.... ta twoja wypowiedz haha sorry rozbawila mnie :) audery nio taki live:( moj chrapie w sypialni a ten ktorego kocham 1000km dalej:( ech napije sie twoje zdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey-dopiero teraz zauwazylam pytanie, buty uwielbiam chyba wszystkie, jakie sie da, poczynajac od Emu a konczac na koturnach. Mam kilka ukochanych: Decollete Loubotina, rowniez jego d'orsay, plaskie kozaczki jimmiego choo, balerinki Jacobsa, szpilki Blahnika z piórami (:D) i peeptoe Mexxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam o tych polikach matrioszki:D poniewaz przypomnial mi sie film z wakacji kolezanki krecony na promie i tam byla babka ruska wlasnie, wielka blondynka z bialo zlota torba , rozkloszowana sukienka i puldyszkami takimi pink:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do saphir-bo ta wypowiedz miala rozbawic...i sie ciesze ze chociaz sie ty usmialas...hehe do audrey-mam blond do ramion...wiesz czasami mimo wszystko przyodziewam bilala bluzke....bo kocham!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire-ale ty to masz podzielnosc uwagi!! jeden na kanapie drugi 1000 kilosow od ciebie!!! ja sie ciesze wolnoscia i nie czuje bakow ani chrapania i nie mam za kim tesknic pytanie do was- ale jak to jest,ze z jednym jestescie a drugiego kochacie,zostawcie tyck ktorych nie kochacie,po co sie tak meczyc??? okej,ja tez pije za twoje :) pije baileys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey- nie, to nie to. Chyba po prostu za szybko chcialam byc dorosla. Na drugim roku studiow poszlam do roboty, ktora wymaga ode mnie stalowych nerwow, ogromnego zaangazowania i w dodatku wciaz musze udowadniac, ze kobieta makler tez moze byc dobra w tym, co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, dziekuje, chociaz sa i mlodsi. Nie do konca to jest fajne, jak widze, ze moi znajomi ze studiow caly czas sie bawia, a ja zasuwam, no ale cos za cos...oni z kolei sa bez grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×