Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

audery zapraszam na takie pogaduszki na meila lub gg(zaluz sobie )+ na forum nie bede sie wypoiwiadac ok?:) zdrowko pijesz wogule cosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie...hehe...ale chyba teraz jak mam taka ladna opinie nikt nie bedzie chcial ze mna rizmawiac...oprocz wyzwisk skierowanych do mnie...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patynka
eeeee.....1500 za buty?ja mam tyle netto i ew prowizje ak zrobie target....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna co lubi ładne buty
Ja widziałam ładne w salonach Apia, firmy Fabi. Szczegolnie mi przypadły do gustu kozaki nr katalogowy 5821 (1700zl), ale nie było mojego rozmiaru 35 😭 😭 Świetnie prezentowały się na nodze. Pierwsze buty, które idealnie przylegały do łydki i wyglądały naprawdę fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna co lubi ładne buty
http://www.apia.pl/ jak ktoś chce zobaczyć -to proszę; Kozaki Fabi, nr katalogowy 5821 :) Wam mogą się nie podobać, ale na zywo, prezentowały się naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz pieniądze to kupuj i za milion dolarów... Mnie np byłoby szkoda wydać tyle za buty.. Chyba ,że bym miała duuuużo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna co lubi ladne buty- hej!! :) nie moge wejsc na te strone bo mi jakas wtyczka nie chodzi :( macromedia flash player czy cos tam, to bardzo wazne ,ze przylegaja, bo ja mam sczuple lydki,rozmiar 38/39 i nie moge utrafic na siebie kozakow :( prawie zawsze mam nogawki w srodku ,bo mi odstaja,ale streczowe sa super,tylko,ze nie na zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×