Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

Super audrey widac ambitna z ciebie dziewczyna:D Ja pracuje juz 4 lata w branzy logistycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey- tez kiedys chcialam isc na prawo, w koncu jednak wybralam socjologie, a z zawodu jestem maklerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubus-nie zaluj ja tez tak mialam a teraz ja mam wypracowana pozycje podczas gdy wielu zaczyna dopiero, pamietaj pracodawca bardzo patrzy na doswiadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drama-dzieki, sluchaj nie bede skromna :p mowia ze piekna i ambitna :P ,ponoc jestem tak wyksztalcona,ze faceci nie chca do mnie podchodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drama- oczywiscie masz racje, ale wiesz, ja w pracy nadzoruje kilku innych maklerow z tego biura i musze udawac bardzo powazna i z serio podejsciem do zycia, a tak naprawde bywam straszna trzpiotą :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wspaniale Audrey tak trzymaj i cen sie :D Po prostu jestes dziewczyna ktorej wielu moze tylko pomarzyc;) Wierze ze zajdziesz wysoko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki net mi szwankuj no ja generalnie odkad mialam 18 lat mialam faceta i nie moglam pracowac potem zmienilam faceta i tez nie m,oge bo zazdrosny a wogule nie chce mi sie rozwijac tego tematu:)wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drama- masz racje,wiesz kiedy bylam mala, kiedy jechalysmy do taty ( mama i ja) w przedziale byl facet,ktory umial przewidziec/ przepowiedziec przyszlosc i nie wrozyl mi z rak,bo bylam za mala,tylko ogladal moje czolo,uszy,kotki od stop i piety i na podstawie tego powiedzial,ze bede szla do przodu jak napoleon,no wiec coz co mi z tego zostalo ?? ide do przodu :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drama- skad wiesz??? wlasnie powiedzial,ze bede szla po trupach :D,ale na razie to ja miekka dupa jestem :( dziubus- fajnie,ze do nas wpadlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam wolne Dziubus jutro ale chyba sie poloze poniewaz cos mnie zaczynaja miesnie bolec , jakos w ogole czuje sie zmeczona:( wejde jutro dziewoczki :):):D papatki!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie ledwo trzymam w moim fotelu....nie wytrzymuje pomalu....nie wiem co se ze mna dzieje...nawet zniklo gdzies moje...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×