Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

ja jestem szczupla 175cm bardzo drobnej budowy 75b sluchaj ,to dosc duzy biust , moja mama ma d ,co uwazam ,ze to duzo nie masz problemu nie sa ciezkie ,nie uraz sie moim pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem normalnej budowy ale mam wszystko na miejscu:) pupa wciecie i cycuchy:) nie mam zadnych problemow z kregoslupoem;)z pleckami ani z niczym :D odpukac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczerbicha na temat botoksu hmm uwazam ze zmarszcza powinno sie zapobiedac a nie je leczyc ;) audery ide juz lulkac jutro tutaj zajrze dobranoc kobietki:) do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos dolowato mija ten dzien :( mam bol zeba madrosci:( napachalam gozdziki pod kieszonke,zeby mi troche zelzalo,bo zwarjuje, mam goraczke :( FATALNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele co za wiocha
Audrey możesz mi coś opowiedzieć o studiach prawniczych? bo też się wybieram od września. ciężko jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam dzisiaj wyjatkowo udany dzien mam pytanko,dlaczego tak zaatakowalas audery?? sorry ze pytam ale bardzo mnie to zdziwilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphir i audrey- ja nikogo nie atakuje ani nie mam zdania na wasz temat bo to jest tylko forum i wirtualny swiat...a jesli chodzi o prawnikow...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt- jak to nie masz zdania na moj temat?? ja przekonalam sie,ze juz sobie je wyrobilas, caly czas podwazasz, to co ja pisze,wysmiewasz mnie, smiejesz sie z mojej przyszlej profesji (dobrze ,ze nie wspomnialam ,ze juz mam jedne studia za soba, bo tez bys nie uiwerzyla) jesli maszs jakis kompleks,to nie musisz byc nieprzyjrmna na rozmowach przyjemnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey- to jest tylko moja opinia wirtualna..nie wiem przeciez jaka jestes naprawde...hehe...wiec z ciekawosci pisze....w jakim miescie pracowalac...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze atmosferka sie na tym topiku zmieni bo jest za gesta i nie mam ochoty aby ja jakas malpa zatruwala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala kilka osob juz powiedzialo to co ty:) aczkolwiek ja od jakiegos czasu lubie te male meteczki i nic na to nie poradze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×