Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

ale prosze sie nie ,artwic :D od czego trzeba zaczac a w necie nie mozna nic popsuc hahah:) pozdrawiam Pani Opunjo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire- to ja mamusie wciagnelam,zamieszalas sie ;), mama dziekuje i mi mowi,zebym napisala,ze sie nazwala Opuncja-,bo to kwiat na kaktusie,a mamusia lubi byc uszczypliwa (to ja wiem na real:p) co porabiasz? ja czytam sobie w miedzyczasie i mam kafe na podgladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery moja przyjaciolka oxana jest u mnie i sobie plotkujemy i pijemy ale tez zagladam co chwilke pozdrow mamcie :) co czytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery dostalas mojego meila ?? bo juz sie pogubilam i nie wiem czy to ty pisalas ze odp a przyznaje sie bez bicia ze sie pogubilam hahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery ale ja nie napisam ze masz jakiegos nowegon ...hmmmm.... przeczytalas dokladnie mojego posta?? pozno juz ide lulkac dobranoc buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire-cosik sie mijamy :) jestem zabiegana troszeczke:),kupilam te buty o ktorych wspomnialam,czekam kiedy przyjda :) juz czekam na wiosne,zeby w nich wyjsc :) mam nadzieje,ze u ciebie wszystko gra :) lece dzisiaj na zakupy :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udaly sie :) i to bardzo :)...nic ekstrawaganckiego ani bardzo drogiego, ale bardzo dobre gatunkowo,kupilam sobie welniane sweterki, wieczorowe bluzeczki i pare t-shirt te buciki co tobie pokazywalam,slucznie leza na stopie, na zdjeciu sa dosc takie ciezkie,ale na stopie,slicznie przylegaja i podkreslaja pieknie szczupla stope :) i bardzo wyogdne mimo tych okolo 13cm!! co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam dzisiaj sliczne oprawki gucciego:) piekne czarne:) i zrobilam sobie foto ale sama wyslalam mojemu kochanie a on do mnie ze sa za duze hahaha zdjecie zrobilam za blisko;)ale juz nie chcialqm z nim dyskutowac :) jak mnie zobaczy zmieni zdanie ;) 2 perfumki:) alien tierry muglera i nowe wish schoparda i make up guerlain parure extreme ale za ciemny :( w swietlaniu jakie mial sklep byl ok a jak wrocilam do domku jest za ciemny,musze polatac na solar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire-a ja uwielbiam ogromne okulary sloneczne :)lale ty zmienilas oprawki,czy sloneczne sobie kupilas? no niezle sobie te zakupki zrobilas :) ja teraz to w ogole nie uzywam podkladu jesl sie opalam na solarce,jestem leciutko zabrazowiona,aaa alien...super perfum :) jak tam stan ducha? lepiej na sercu? :) ps. nie ma naszej kolezank nikt :( :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery nie sloneczne :) kupilam dla kitu haha i tak mam szkla kontowe;) a stan ducha dzieki ok:) nikt pewnie zmienila nicka:) i tu zaglada ale juz jej sie dyskusje z nami nie podobaja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paint witaj:) looknij tak z 2 lub 3 stronki do tylu:) pani nikt okazala sie eeee nie bede tego mowila glosno hahaha:) w kazdym badz razie chyba lepiej ze jej juz tu nie ma:) siala zamieszanie i odstraszala wszystkich swoimi idiotycznymi wypowiedziami:) a co u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chocolat- hej...no wlasnie nas opuszczono spahire- hej :) zrbilas mi chetke na solarke to i poszlam dzisiaj sie dopalic,zeby na bialasa nie wyjsc w tej Hiszpanii :) mam zamiar sie tam bardzo dobrze bawic,moze sobie jakiegos Hiszpana stukne na te 2 tygodnie :)...walentynki mam zalatwione ;) ide gdzies ze znajomym,a twoj to co tobie szukuje na ten dzien?? jesli oczywiscie obchodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire- ale jak to nie wiesz czy razem? to ty z wlochem nie spedzasz walentynek???? nie zrozum mnie zle...,wiem,ze nie wszyscy je obchodza,a wiec jesli cos to sie nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wybierz sie do Polski, wiesz podziwiam ciebie,ze siedzisz z wlochem,a kochasz innego masz pozdrowienia od opuncji :) nie idziesz na zadna imprezke dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede w pol od pon przez tydzien wiec walentynki nie zabardzo moze w weekend wpadne do pol ale wtedy on moze nie miec czasu ale cos sie zaczyna we mnie buntowac i to bardzo hmmm jak sie wkorze porzadni a jestem juz na taki etapie to walne to w pizdu sorki za slowka audery nie rozmawiajmy juz o miom prywatnym zyciu dziekuje tez pozdrow opuncje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×