Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

wow 50tys miesiecznie w polsce :D hahaha to ona albo w ostatniej wypowiedzi mowila prawde ale ma rozdwojenie jazni albo..... brak mi pomyslow haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black teraz sie obrazi,i zabierze zabawki ,a ja chcialam kupic buty u niej .Shafir ja myslalam ,ze ty jestes u tesciowej na "dywaniku":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojechalam,moj przechodzil ciezka grype zoladkowa i zarazil mnie:( co w sumie mnie cieszy bo nie pojechalismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie juz mu przeszlo;) i dzieki bogu;) ale jeszcze uwaza na to co je itd ja zreszta tez ale jeszcze mam problemy z zoladkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black a co to za zycie! jedni sie bawia od 23 ciej ,zarabiaja po 50.000 miesiecznie ,kupuja bratu rolexa za 46,000 euro a ja ,kapcie, okulary ,stary szlafrok no coz juzmi mija cwierc wiecze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno od czasu lookaja jacys faceci :D milo by bylo jakby sie panowie do dyskucji dolaczyli:D widzisz audery pozostalo nam pozazdroscic pannie nikt ktora prowadzi tak intensywne zycie towazyskie :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadko:) czasem wpadne do niego na godz lub dwie:) ale w polsce chodze na imprezke z dziewczynami:) a z moim kochanie tez nie :) on nie lubi dyskotek,chociaz podejrzewam ze lubi ale nie chce mnie zabrac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery dzieki odpisalam:) mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko ale mam jeszcze kilka pytanek ;) mi sie strasznie podoba salasa;) kiedys chcialam chodzic z miom panem na taki kurs i jak juz zalatwilam to powiedzial mi ze mam chodzic z jego przyjacielem bo on tez sie chce nauczyc a on nie ma czasu wiec zrezygnowalam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie facec to takie dupy sa, nie chca uczyc sie tanczyc ;(,ale super kiedy facet umie tanczyc, wiesz? nie raz tanczylam z seksi latynosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery dzieki,kochana jestes:D kurcze jaka jestem dzisiaj zamulona :D wlasnie otworzylam sobie winko:) twoje zdrowko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino jeszcze bardziej zamula :) sluchaj,zaciekawil mnie ten link myfryzjerzy, o co tam chodzi?? lubisz te strone czy "o co kaman"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black no nie mow ,ze masz cycuszki wieksze niz ja,chcesz abym wpadla w kompleksy !no to musze poprawic sobie humor ,kupuje sobie jutro nowe buty klamka zapadla tymaszcycole na stale ,a ja bebe miala buty na zmiane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a jakie masz cycuchy?? wogule jakiej jestes budowy?? ja 170 cm 68kg biuscik 75( niby e ale w staniki e nie wchodze wiec kupuje ) F :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×