Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość asystentka..

Asystentka Stomatologiczna - jest ktos?

Polecane posty

Gość Agnes2014
czyli co polecacie szkołę Go Work? tak? tam się zdaje egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli zdałas teorie to ja masz juz z głowy, teraz tylko powtarzasz praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaj93
ja aż boję się zobaczyć wyników... według mnie trudne to było. Szczególnie abcd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak wam poszło?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria569
Ja skonczyłam gowork.pl w Bydgoszczy, zdałam, czesc pisemna była bardzo trudna ale jakoś sie udało, koleżanka w Tebie nie zdała:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaj1993
ja zdałam :) co śmieszne nadal nie mam dyplomu, bo niby OKE zle wyslalo i nadal czekamy... mamy miec MOŻE pod koniec wrzesnia. kpiny totalne jakies... poki co szukam pracy, dzwoniłam już do 1o gabinetow, wyslalam z 20 ofert internetem, bylam na paru rozmowach i nic! co najsmiesznie dzis na rozmowie (chorzow, calodobowa klinika dentystyczna) szef powiedzial, ze mnie wezmie uwaga!! na "praktyki przed praca wlasniwa" jak bede gotowa to dopiero bedzie mi placic! co najlepsze ta praktyka jak mi powiedzial moze trwac 1,2 miesiace a nawet pool roku) co najlepsze po tym nawet pol roku za darmo nie mam pewnej pracy, wyszlam ze smiechem na twarzy.. bo to chyba jakies zarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Aniu,potrzebujesz conajmniej 2 mcy zeby załapać o co come on to nudna,i cięzka praca,harówa jak duży ruch wszystkie młode dziewczyny myślą że jakikolwiek dentysta za młodość i urodę za kasę to sknerusy na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdałam egzamin w styczniu( wyniki ogłosili w marcu)i miesiac temu dostałam pracę, niestety nie było łatwo, ale trafiłam go swietnego gabinetu ze swietnymi ludzmi :) Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja konczylam tutaj www.wzspgdynia.pl/kierunki/ i na razie staram sie o prace w jednym gabinecie, ale wszystko jest na dobrej drodze ku temu :) takze trzymajcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! czy jest tu taka asystentka ktora pracuje w gabinecie ale ma wlasna dzialalnosc gospodarcza, jak wyglada sprawa zusu itd ? prosze o odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy czy jestes juz gdzies zatrudniona czy nie, bo jesli nie to zastanów sie czy jestes w stanie płacic za siebie zus, podatki, ksiegowa. Ja jestem asystentka ale za nic nie zgodziłabym sie na działalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracodawca bedzie mi wyplacal pieniadze na zus plus oczywiscie wynagrodzenie wiec bede mogla sobie oplacac zus itd. wiec pytam czy jest tu jakas dziewczyna ktora ma takie warunki w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podatki i ksiegowa tez ci bedzie opłacał?? Pomysl logicznie, Twoja działalnosc to korzyść dla niego ale nie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co ci własna działalnosc?? przeciez asystentka nie może wykonywac sama zadnych zabiegów, higienistce to sie to by opłaciło ale asystentce zupełnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny szukam pracy w i nie ma nic !!!!!!!!!!!! załamałam sie;( asystentka stomatologiczna ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz byc cierpliwa, ja od egzaminu w styczniu szukałam pracy do sierpnia i pod koniec sierpnia mi sie udało, trafiłam do swietnego gabinetu i jestem bardzo zadowolona. Teraz wiem gdzie szukaja asystentki a wclae nie ogłaszaja tego gdziekolwiek, takze warto poroznosic swoje CV do gabinetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysyłam ale dalej nic a czas ucieka i wiedza razem z nim:(czy ma ktoś jakiesnamiary na styczeń poprawke z teorii comoże sie pojawić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulek
Czytam te wypowiedzi to az nie chce mi sie wierzyć ...Pracowałam jako asystentka zawód do wyuczenia to fakt w dwa tygodnie byłam wyszkolona no może nie znałam wszystkich nazw i sie myliłam .Miałam trzech lekarzy ,rejestracje ,sprzątanie ,robiłam zamówienia .Odpowiedzialna za kase .Nie było żle gdyby nie stomatolodzy .Tylko kasa się liczy wszystko szybko ,szybko .A w tym zawodzie szybko to można wyrwać zęba hahah..Poszłam do szkoły i okazało sie ze dziewczyny maja jednego lekarza sprzątają tylko unit i maja 1800 zł .Więc nie źle ale nie wszyscy maja takie szczeście ..Mam własną działalność, mimo że szkole skończyłam ..Ale dodatkowa lekcja zycia .Też myślałam ze to lekka i miła praca :) wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie trafił super stomatolog, młody i sympatyczny, pracujemy razem bez zgrzytów, pacjenci lubia nasz zespół :) Fakt ze czasem jest sie cały dzien na nogach i nie ma dłuższej chwili przerwy miedzy pacjentami ale i tak nie jest to ciezka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, też bardzo prosze o przesłanie mi testu z roku 2014, podaje email katdab4801@wp.pl BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Bardzo proszę o przesłanie testów z lat ubiegłych na kierunku asystentka stomatologiczna. Z góry dziękuję za pomoc. mail anja.krawczyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Będę wdzięczna za testy jeśli ktoś by miał z 2012 i 2013 oraz styczeń 2014 roku mój mail gosiaw80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tu jakieś higienstki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdd
czy ja rowniez moge prosic o arkusze?? madzia886@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) Mam w czerwcu egzamin na asystentkę. Nigdzie nie mogę znaleźć arkuszy teoretycznych z lat: 2012, 2013 i 2014. Jeśli ktoś je ma i mógłby mi przesłać na mejla to byłabym bardzo wdzięczna :) To mój mejl: 1sqo1@interia.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam, Hania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mogę również prosić o arkusze egzaminacyjne z asysty stom. na mój adres Quila94@wp.pl pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chomiku są testy z ubiegłych lat, tylko trzeba wyszukać w wyszukiwarce Google. Czy może ktoś zdawał egzamin praktyczny z higienistki w tym roku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość213
Drogie asystentki stomatologiczne pracujące w Krakowie , napiszcie proszę ile Wy zarabiacie i jak Wasze odczucia odnośnie pracy w tym zawodzie z krakowskimi stomatpologami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×