Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość asystentka..

Asystentka Stomatologiczna - jest ktos?

Polecane posty

Gość gość
Witam! Chciałabym Was zachęcić do zapisu do Policealnej Szkoły Medycznej ATUT LIDER KSZTAŁCENIA na kierunek Higienistka Stomatologiczna - posiada więcej uprawnień niż asystentka stomatologiczna. Po takim kursie można znaleźć pracę w gabinetach dentystycznych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prywatnych gabinetach stomatologicznych, poradniach i klinikach dentystycznych, gabinetach profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej w przedszkolach i szkołach. Rekrutacja bez egzaminów wstępnych, ale należy pamiętać, że przy zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. DODATKOWO! Wśród obowiązkowych zajęć edukacyjnych jest język migowy. Link: http://atutszkola.pl/oddzialy/krakow/kontakt/ Kontakt: ul. Sławkowska 1, II piętro 31-014 Kraków (zaraz przy rynku!) tel. (12) 307 20 85 tel. kom. 535 132 661 krakow@atutszkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj zapisałam się do Szkoły Medycznej ATUT Lider Kształcenia na kierunek Higienistka Stomatologiczna, więc chętnie poznam kogoś, kto również wybiera się tam na ten kierunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabinetwwarszawie
Zapraszamy do pracy w gabinecie stomatologicznym w charakterze asystentki/higienistki stomatologicznej.Jeśli nigdy nie miałaś kontaktu z zawodem asystentki/higienistki a chciałabyś odbyć szkolenie praktyczne po którym zdobedziesz potrzebną wiedzę i bedziesz miała mozliwosc podjecia pracy w gabinecie stomatologicznym ,zapraszamy do kontaktu!Gabinet mieści sie w Warszawie. Telefon : 512532944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam szkoły TEB Edukacji, chciałam się zapisać, ale coś motali z płatnościami i nie zdecydowałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę atut, skończyłam tam asystentkę i nie było większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam szkoł creative w Krakowie! Chyba dopiero co powstali i nie potrafili mi odpowiedzieć na kilka prostych pytań i nie zdecydowałam się na zapis tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atut Lider Kształcenia oferuje naukę na kierunku higienista stomatologiczny/higienistka stomatologiczna. DODATKOWO - zajęcia z języka migowego gratis! Nauka trwa 2 lata- 4 semestry. Rekrutacja bez wstępnych egzaminów - decyduje kolejność zgłoszeń Wymagane dokumenty przy zapisie: oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej ( lub duplikat lub kserokopia potwierdzona notarialnie) 2 zdjęcia dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość Wystawiamy zaświadczenia ZUS oraz legitymacje = zniżki na przejazdy Rekrutacja trwa- zacznij naukę już od września i zdobądź tytuł Higienistki Stomatologicznej/Higienisty Stomatologicznego! Przyjdź i zapisz się już dziś w sekretariacie szkoły w Krakowie przy ulicy Sławkowskiej 1, piętro II Jeśli masz pytania zadzwoń pod numer: 535 132 661 lub (12) 307 20 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na asystentce stomatologicznej w ap edukacja, teraz zmieniła nazwę chyba na ATut lider kształcenia, siedzibę ma na rynku w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też właśnie zastanawiam się na tym kierunkiem, czytam tutaj https://mojekatowice.pl/sponsorowany,gdzie-moze-znalezc-prace-asystentka-stomatologiczna,270925,859698.html na ten temat, ale nigdzie nie podają ile taka asystentka średnio zarabia. Jakie są średnie zarobki w tym zawodzie? Orientuje się ktoś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. najlepsza szkola dla asystentki stomatlogicznej w warszawie to? bardzo prosze o opinie. przegladam strony, niby za darmo a jednak pojawia sie zakladka z czesnym.. zalezy mi na szkole wieczorowej lub weekendowej. czy jest szkola z dobrym wyposazeniem, profesjonalna kadra i dobra opinia oraz godna zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie że w Plus Edukacji we Wrocławiu się niczego nie nauczysz, a praktyki sama musisz sobie załatwiać i płacić ubezpieczenie za nie, szkoła tego nie pokrywa. Na zajęciach uczysz się niepotrzebnych rzeczy, nauczyciele są bardzo dobrzy ale też niektórzy beznadziejni, np bardzo źle wspominam technologię informacyjną Pani bardzo niemiła a uczy nas rzeczy co w szkole podstawowej się przerabia, czyli kompletne podstawy.Strata czasu. Wszystkie dziewczyny wybiegały z zajęć i mówiły nigdy więcej. Pan od psychologii też nie wiedział co ma z nami robić, nasz organizowany czas z nim to gry i zabawy jak byśmy miały z niepełnosprawnymi dziećmi pracować, a nie z pacjentami. Pani od patologii języka koszmarna, mimo że ma ogromną wiedzę to nie wiem czy byłyśmy dla nie asystentkami stomatologicznymi czy uczyłyśmy się na lekarza stomatologa, coś jej się pomyliło. Jej jedno z zadań domowych to "zaproponuj metodę leczenia u dzieci z wadą zgryzu, napisz referat" kompletna strata czasu z nią i ogromny stres. Język angielski to poziom I'am, you are, he,she,it is itd. totalny początek mama, tata, ale to akurat ze względu na to że w grupie było po prostu większość starszych pań i nigdy nie wymagały od siebie znajomości podstaw angielskiego, więc młode dziewczyny się tylko frustrowały albo w ogóle na angielski nie chodziły. Pani od przedmiotów zawodowych bardzo, bardzo fajna i przemiła tylko trochę czas marnowała na przygotowania bo w naszym gabinecie nic nie było i trzeba go było urządzać i to my robiłyśmy z nauczycielem. Nie polecam tej szkoły. Ja z niej zrezygnowałam i skończyłam 1 semestr poszłam do innej na 2 semestr zupełnie co innego, wszystko na temat i sprawnie praktyki załatwione bez dopłacanie za ubezpieczenie, wszyscy wiedzieli że szkolą asystentki stomatologiczne a nie lekarzy dentystów, czy opiekunów do osób niepełnosprawnych. We Wrocławiu jest dużo szkół z tym kierunkiem, w większości bezpłatne. To moja opinie, każdy ma swoją. A na tym forum pisze Pani która tylko namawia na tą szkołę i jej same komentarze są o tej szkole, nie zdziwiłabym się gdyby się okazała panią z sekretariatu by więcej uczniów pozyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym rozpocząć naukę w tym roku studium asystentki stomatologicznej w Plejadzie. Asystenki jak wam sie pracuje i ile jesteście w stanie zarobić ? Ile godzin pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie polecam Plus Edukacji we Wrocławiu. Zajęcia z informatyki są okropną męczarnią z tą babą... :( no i praktyki powinna szkoła załatwiać a nie łazić po całym Wrocławiu czy ktoś łaskawie nie przyjmie na praktyki gdzie i tak nic się nie nauczyłam bo te praktyki na odwal się tylko są bo papierek trzeba mieć podpisany....odradzam . Są we Wro szkoły gdzie praktyki są zapewnione na wstępie. 100 razy NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam TORUS w Stalowej Woli, po trzech semestrach na kierunku higienistka stomatologiczna zamknęli kierunek... bo nagle im się nie opłaca. Zostawili dziewczyny na lodzie pół roku przed egzaminem, nie zaproponowali kontynuacji nauki w innej placówce. Jedna wielka porażka. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaNE_Ursus
Dziewczyny, pracuję w klinice stomatologicznej w Warszawie (Ursus) i szukamy właśnie asystentki stomatologicznej. Może któraś z Was jest chętna? Są fajne warunki, dobra atmosfera. Wymagana jest szkoła kierunkowa, ale jeśli ktoś zaczął, a jeszcze mu trochę zostało do końca to też rozważymy. Fajnie jakby było jakieś doświadczenie, ale nie jest to konieczne. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana to wyślijcie CV na: kontakt@n-e.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE Katowice
NOVA Centrum Edukacyjne Kierunek Technik Sterylizacji Medycznej, jest kierunkiem z zakresu szkoły Policealnej rocznej. Zajęcia na nim odbywają się w formie zaocznej weekendowej, czyli sobota i niedziela co drugi weekend. Koszt to jedyne 49zł/mc, a w cenie zapewniane są wszystkie materiały do nauki. Po ukończeniu tego kierunku otrzymają Państwo Świadectwo ukończenia szkoły policealnej na druku MEN, a także dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie z tytułem Technika, zdawane przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną. Zdawana kwalifikacja to: Z.20: Wykonywanie dezynfekcji i sterylizacji medycznej. Co ważne, niedługo wejdzie w zakres obowiązujących, ustawa dotycząca konieczności zwiększenia kwalifikacji w zawodzie Asystentka i Higienistka Stomatologiczna o sterylizacje medyczną. Co za tym idzie? Każda osoba mająca w/w zawód po wejściu ustawy w życie będzie musiała dysponować dokumentem potwierdzającym ukończenie kursu lub szkoły w kierunku wspomnianej sterylizacji medycznej, a także posiadaniem odpowiedniej kwalifikacji. Zachęcamy zatem wszystkie osoby z zawodem Asystentki lub Higienistki Stomatologicznej aby zwiększyć właśnie u Nas swoje kwalifikacje i móc dodatkowo wykonywać czynności takie jak: - dobierania metody dezynfekcji lub sterylizacji w zależności od rodzaju sprzętu i wyrobu medycznego, - wykonywania mycia i dezynfekcji, - wykonywania sterylizacji. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące zajęć i przedmiotów na tych kierunkach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.nova.edu.pl/oferta/medyczna_szkola_policealna/technik_sterylizacji_medycznej Zapraszamy do naszego sekretariatu znajdującego się przy ul. 3 Maja 26 w samym centrum Katowic, w celu dopisania się do grupy na wybrany przez Państwa kurs, a także zachęcamy do kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek pytań pod numerem telefonu: 534099129.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie nauki na kierunku asystentka stomatologiczna w http://csastudent.edu.pl/ i na razie jestem bardzo zadowolona. Może ktoś mi przybliży jak w rzeczywistości wygląda praca w tym zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka 457
Hejka ja niedawno zaczełam się uczyć na asystentkę stomatologiczną może ktoś wie z jakiej książki się uczyć i jak się dobrze przygotować do egzaminu. Dziękuję i proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka457
Czemu nikt nie odpisuje czekam cały czas proszę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CENTRUM EDUKACYJNE GDAŃSK
Asystentka stomatologiczna 0ZŁ!! NABÓR NA JESIEŃ 2018!! ZAPISZ SIĘ!! Symbol cyfrowy zawodu: 325101 Czas trwania: 1 rok Korzyści dla Absolwentów Absolwent po ukończeniu kierunku: Asystentka Stomatologiczna nabędzie umiejętności w zakresie: - przygotowywania gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty do pracy, - asystowania lekarzowi dentyście podczas wykonywania zabiegów, - przygotowywania i przechowywania leków, materiałów, narzędzi oraz konserwowania na bieżąco sprzętu stosowanego w stomatologii, - wykonywania czynności administracyjnych i prowadzenia dokumentacji związanej z funkcjonowaniem gabinetu dentystycznego. Po ukończeniu kierunku Słuchacz może podjąć pracę w: - gabinetach stomatologicznych, - firmach zajmujących się dystrybucją asortymentu stomatologicznego, - hurtowniach stomatologicznych. W trakcie nauki zdają Państwo egzamin organizowany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną z następującej kwalifikacji: K1 - Asystowanie lekarzowi dentyście i utrzymanie gabinetu w gotowości do pracy (Z.15. ) PROMOCJA! Przyprowadź znajomych – a otrzymasz gwarantowane nagrody! CZESNE 0zł !! KONTAKT: Znajdź nas w Internecie: www.nova.edu.pl lub zadzwoń: 583205666, 583248844, 513195722 Szczegóły oferty w Sekretariacie szkoły: ul. Długa 70/71, 80-831 Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CE NOVAA
Zapraszamy do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA ZE SPECJALNOŚCIĄ ORTODONTYCZNĄ ZA DARMO! Zapisz się już dziś, czekamy właśnie na Ciebie! ul. Krasińskiego 2, Bydgoszcz tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE Katowice
Asystentka stomatologiczna pomaga lekarzowi w gabinecie dentystycznym oraz dba o odpowiednie warunki jego pracy. W zakres jej obowiązków wchodzi m.in. asystowanie przy zabiegach, podawanie lekarzowi leków i narzędzi, przygotowanie materiałów, prowadzenie dokumentacji oraz opieka nad pacjentami. W tym naborze NOVA Centrum edukacyjne wprowadza nowy przedmiot a mianowicie elementy implantologii, które przygotowują asystentkę stomatologiczną do pomocy lekarzowi dentyście przy zakładaniu implantów. Dodatkowo wprowadzamy także nową specjalność w tym zawodzie a mianowicie kierunek rozszerzył się o specjalność ortodontyczną, przez co asystentki stomatologiczne będą mogły uczestniczyć w przebiegu pracy ortodonty. Asystentka stomatologiczna trwa u nas rok, zajęcia odbywają się w formie stacjonarnej weekendowej, czyli piątek, sobota i niedziela. KOSZT TO 0zł. W samym centrum Katowic znajduje się nasza profesjonalnie wyposażona pracownia stomatologiczna. Obecnie prowadzimy nabór na Wrzesień 2018r., a więc wszystkich chętnych zapraszamy do naszego sekretariatu mieszczącego się przy ul. 3 Maja 26, a także zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie czekaj, przyjdź już dziś i zadbaj o swoją przyszłość na najbardziej pożądanym kierunku na rynku pracy! uśmiech NOVA CENTRUM EDUKACYJNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze w ogłoszeniach o pracę jest duże zapotrzebowanie na asystentki stomatologiczne dlatego postanowiłam zapisac się do szkoły Policealnej Cosinus i kształcić w tym kierunku. Znajoma u nich rok temu BHP skończyła, jest obecnie na stażu w jakiejś firmie, zadowolona bardzo ze szkoły, najważniejsze że można się uczyć zaocznie i zupełnie za darmo. Konkursów wiele organizuja, zniżek. Dużo godzin praktyk co na pewno zaowocuje później w pracy https://www.cosinus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi jest mnóstwo ogłoszeń o pracy dla asystentki stomatologicznej. Zarobki są lepsze niż myślałam, choć poszłam od razu po szkole! Uczyłam się w Cosinusie w Łodzi. Cieszę się, że mając 21 lat mam już stałą, pewną pracę, zawód, który zawsze będzie potrzebny i jestem samodzielna. Cosinus to nie tylko zniżki i darmowe zajęcia. Ja, poza zawodem, dostałam tam bardzo dużo wiary w siebie i w końcu byłam traktowana jak dorosła. Polecam z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukończyłam 2-letnia szkołę o kierunku higienistka stomatologiczna , nie powiodły mi się egzaminy- na kierunku by dziewczyny, które już praktykowały w gabinetach. Czy brak dyplomu dyskwalifikuje mnie do pracy w tym zawodzie? Chcę pracować jako higienistka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na targach CEDE będzie bezpłatne szkolenie o dezynfekcji i sterylizacji na stoisku Medilab. Może warto pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam szkołę roczną na kierunku Asystentka Stomatologiczna w Blue Education i polecam ! www.blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×