Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guniek

Mamy z okolic Manchesteru...

Polecane posty

Gość guniek
Witam was moje drogie :))))Jak tam nasze małe przedszkolaczki ?:)Bo mój alan tak wrzeszczał w pierwszy dzień że pani postanowiła zeby jednak przez tydzień z nim zostawac na te 3 godziny.Od poniedziałku bedziemy zostawiac go na godzine izdnia na dzien coraz dłużej i zobaczymy jak to bedzie juz duzo rozumie w przedszkolu :))Bardzo lubi chodzic ichetnie wstaje :)Najlepsze było w sobote jak obudził sie o6 rano ichcial isc do przedszkola niestety jest troche przeziebiony,poniewaz prawie wszystkie dzieci kaszla i kichaja mam nadzieje ze mu przejdzie ibardziej to sie nie rozwinie :)Witam nowa mauske i jak mozesz napisz cos o sobie i swoim dziecku ::))Sprawdzałam teraz pogode ima być od jutra ciepło mam nadzieje ze tak bedzie ,bo jest okropnie zimno:)Pozdrawiam was wszystkie i napiszcie cos :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziękuje za przywitanie. Mieszkam w Manchester od niedawna. Jestem mamą 3 letniego mupeta (dziewczynki).Za tydzień zaczyna przedszkole ale mam ogromny dylemat bo mam ją tam zostawiać na 8 do 9 godzin samą. Codziennie pyta nas czy po nią wrócimy i czy bedziemy na nią czekać. Napewno nie jedna z Was powie : czemu nie znajdziesz czegoś innego? Odpowiem, raz że nie ma już miejsc a dwa to jedyne przedszkole bez dzieci muzułmańskich. Nie eksponuje mojej małej na brak szacunku do kobiet ze strony chłopaków lub rodziców oraz nie chce żeby uczestniczyła w obchodzenie ich świat a przy tym miałaby zakładać podczas ich występów chustę na głowę. Mieszkam w dzielnicy muzułmańskiej i wiem jakie maja sekty i kasty oraz jak nas poniżaja jako obcokrajowców. Codziennie muszę im przypominać, że obowiązuje tu prawo angielskie a nie ich. Jeśli by któraś z mam chciała mnie poznać bliżej to prosze o nr gg napewno się odezwę. Pozdrawiam i życze miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam cie Helmuncio :)Widze ze ty tylko znalazłas chwilke zeby sie odezwac :)Wiem ze tutaj sa przerozne przedszkola i rozne godziny.Moj syn Alan chodzi na 3 godziny ,bo tylko tyle trwa ,wiecej nie ma .Chcialam zapisac Alana do przedzkola do manchesteru ,lecz nie mozna bo to zalezy od parafi igdzie mieszka .Alan chodzi do przedszkola katolickiego do ktorego 80% dzieci to hindusi ,ale bardzo sympatyczni sa .Ja jeszcze nie mialam zlego doswiadczenia ze strony muzulmanina :)Jak czytam co piszesz o nich to mam skorke gesia i odczuwam lęk.Z tego co wyczytalam to masz 3 letnia corke ,a jak ma na imie :)Kochane napiszcie jak tam w przedszkolu :)))Pozdrawiam i zycze milego dnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię. Powiem tak moje przedszkole jest w szkole. I można znaleźć przedszkole nie zależnie od miejsca zamieszkania. Już szukamy szkoły dla mojej małej i chyba bedzie poza Manchesterem. Nie chcemy jej dać do szkoły katolickiej bo wiemy jak tam jest. Ja i mój mąż skończyliśmy taką szkłę prowadzoną przez księży i sostry zakonne i mamy same przykre relacje. Biblię znamy na pamięć a poza tym jestem zła na księży, że przekazują katoliką pogańskie znaki np. ubieraja choinki w kościołach lub zawieszanie jemioły podczas świąt to żydowskie znaki. Mogłabym podawać mnóstwo takich przykładów. A porównanie przez papieża ateistwów do nazistów powoduje, że się we mnie gotuje. A propo muzułmanów to nie tylko mam same przykre z nimi doświadczenia bo są też i ok. Są to wtedy urodzeni tutaj i inne spojrzenia mają na świat. Jestem osobą wrażliwą na niesprawiedliwość wobec drugiej osoby,staram sie żyć socjalnie ale i również walczę o godność ludzką. Pozdrawiam i udanego dnia Tobie i rodzinie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie,ale tyle się dzieje,że nie mam kiedy napisać!Witam nową koleżankę!Piszesz,że nie chcesz zapisywać swojej córki do szkoły katolickiej,moja chodzi do takiej właśnie ,a do Twojej informacji to nauczycielami są tam osoby świeckie!Zapisałam ją właśnie tam ,bo po pierwsze mam blisko hehe,a po drugie nie ma tam zbyt wiele dzieci angielskich,a chcę żeby moje dziecko miało jak najmniejszy kontakt z nimi,tzn nie chodzi mi o wszystkie dzieci angielskie tylko o tzw patologię!Mama Lena co u Ciebie?kiedy planujesz powrót do pracy?MarysiaLenka a co u was,pewnie przygotowania do urodzin ruszyły ,jak w szkole?pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! Ja wlasnie wrocilam z Polandu. Daniel zaczyna szkole dopiero w nastepny poniedzialek, bo u nas wprowadzja dzieci stopniowo, co kilka dni. Ja jeszcze nawet kawalaka mundurka nie kupilam. Co do szkoly to ja specjalnie zapisalam syna do szkoly katolickej. Sa one prowadzone na zupelnie innej zadadzie niz takie szkoly np w Polsce. Tak jak pisze Ewa-nauczyciele sa osobami swieckimi, nie ma jakiegos tam fanatycznego modlenia sie, czy nauki biblii na pamiec. Jedyne co, to jest wprowadzony wiekszy rygor co do obecnosci, spoznialstwa, dobrych manier. Poza tym wlasnie byle kto, ze tak powiem nie dostatnie sie do takiej szkoly, bo jednak trzeba zadbac o to, zeby dziecko bylo ochrzszczone. Ja tez nie jestem fanka muzulmanow. Mam z nimi kilka przykrych doswiadczen dlatego staram sie ich unikac. Helmucio-podejrzewam, ze mieszkasz na Cheetham czy Rushholme. Pytanie-dlaczego sie z tamtad nie wyprowadzicie? Guniek-strasznie krotko Alan chodzi. Teraz to juz troche za pozno, ale na pewno znalazlabys szkole z przedszkolemm na full time dla niego. W UK nie ma rejonizacji, moga poprostu odmowic, bo pierwszenstwo ma dziecko z okolicy. Mojej kolezanki corka bedzie chodzila z Danielem, a nie mieszka kolo nas. Dostala sie z listy rezerwowej. A w ogole to dlaczego plakal skoro lubi chodzic do przedszkola? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo Leno Odpowiem na Twoje pytanie dlaczego się nie wyprowadzimy. Mój mąż jest stąd - od 70 lat ten dom należał do jego rodziny. 20 lat temu spadły ceny mieszkań i stać było tylko pakistanów na kupno takich domów dlatego oni tutaj teraz są. Szukałam innego domu ale nie znalazłam drugiego takiego miejsca z dużymi ogrodami z przodu i z tyłu oraz z owocowymi sadami i z dużą ilością drzew takie jakie my posiadamy. Propo szkoły , to mój mąż tutaj chodził do szkoły katolickiej, ona nadal istnieje i uczą ci sami. A co do sąsiadów to uważali do tej pory , że to co moje to ich. Wyznają zasadę- mam to co chcę nie ważne jak. Stosują przemoc i groźby ale boją się policji- nie chcą być notowani bo to szkodzi ich dalszej rodzinie. Zmieniłam już przedszkole, od 2 dni chodzi na 4 godzinki i jest bardzo szczęśliwa a to jest najważniejsze. Jeszcze jedno nikogo nie chciałam zesłośćić i urazić pisząc o szkole katolickiej. Szanuje wasze poglądy na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piękny o dziwo dzień!!!Ma tak być przez 2 dni więc piorę od rana,do przedszkola dopiero na 1.15,na razie tylko na 2 godzinki ale pózniej już na cały dzień!Martynka nie od razu zaakceptowała przedszkole,ale teraz już jest ok ,bo dołączyła do niej polska koleżanka!Helmucio nie przejmuj się,na pewno nikogo nie uraziłaś,a po za tym my się tak łatwo nie obrażamy hehe!MamaLena co do mundurków do szkoły to ja już kupiłam dość dawno ale chyba będe musiała dokupić jeszcze koszulki ,bo już Martynka jedną spisała mazakami i nie chce to puścić.A swoją drogą to powinni mieć w przedszkolu chyba zmywalne mazaki?Spadam bo mam fuche do zrobienia hehe ostatnio jak był taki silny wiatr to wydarło mi parasol ze stolika,a że stolik był szklany to cały się rozbił w drobny mak,muszę to dziś posprzątać ,bo jutro zabierają u nas szkło!Miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helmucio-mnie na pewno nie urazilas! Jejciu, juz sobie wyobrazam jaka macie piekna chate! No faktycznie, zal tak odpuscic. Wnioskuje, ze juz jestes w UK bardzo dlugo, a chlop to chyba anglik. Jesli mieszkasz na cheetham to mamy calkiem niedaleko do siebie, bo ja na Blackley M9. Ewar-ja to chyba z 7 polowek na pocztek zakupie! Ojejej-mam nadzieje, ze sie szklem nie poranilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was kobietki :))) tak wlasnie zrobili ze mi odmowili jak chcialam zapisac tam gdzie chodzi Martynka,ale to juz nie wazne :)Alan zaczal zostawac juz sam oczywiscie jak go ja zaprowadzam to sa histerie iwrzask ze on nie chce zostac,leczj ka po niego przychodze to jest wesoly i pani mowi ze jak tylko wyjde to przestaje plakac ibawi sie z dziecmi.Rano jest masakra z wychodzeniem do przedszkola :(((Wczoraj bylo jeszcze wzglednie tak sobie marudzil ze nie chce isc i tyle ,natomoast dzisiaj Moj maz musial wziasc go na rece ,bo nie chcial wyjsc z domu ,bo on nie chce isc do przedszkola :)Lena moze i lepiej zeby chodzil na 3 godziny przyzwyczai sie do dzieci,a nastepny rok bedzie chodzil na dluzej do innej szkoly :)Lubi chodzic jak mama zostawala teraz juz mniej :)))Alan nie nosi zadnych mundurkow pewnie mnie to czeka na nastepny rok :)Mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej z wychodzeniem z domu :)Lena jak bedzie wolne to przyjedziemy z alankiem twoja corcia juz taka duza :)))Helmuncio nikogo nie urazilas nie martw sie jak juz Ewar pisala my tak szybko sie nie obrzamy:)))Dziewczyny a co z naszym spotkaniem czekam na propozycje :))))Pozdrawiam i zycze milego dnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!U nas od rana padało ale teraz się coś przejaśniło,mam nadzieję,że wytrzyma tak bez deszczu do czasu jak będe odprowadzała Martynkę do szkoły!MamaLena nie orientujesz się kiedy można już składać papiery do szkoły,bo moja siostra mnie nastraszyła,że ona rok wcześniej zapisywała swojego syna do szkoły,no ale to może dlatego,że to w Londynie.Wczoraj przeżyłam szok jak zobaczyłam rachunek za wodę,za jeden miesiąc 1600 funtów!!!!Ale na szczęście okazało się ,że oni tam mają straszny bałagan i w sumie nie będziemy musieli tego płacić,no na pewno przyjdzie jakieś wyrównanie ,no ale nie tyleeeeee!Ogólnie to wydaje mi się,że strasznie wszystko drożeje,widzę po tym ile kasy wydajemy na zakupy,a w sumie kupuje się cały czas to samo.Cieszę się,bo na święta jedziemy do Polski na 3 tygodnie,chociaż gdzieś słyszałam,że ma być ostra zima,ale może nie będzie tak zle!Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Mój budzik dzwoni bardzo wczesnie jak widac o której pisze :))alanek wczoraj jak była burza to chował sie pod stolik ,a pozniej do szafy :)Bardzo to było śmieszne zwłaszcza że stolik mamy szlany,a on chcial być nie widoczny hahahaha.w przedszkolu juz jest coraz lepiej najwazniejsze ze juz nie placze jak go zostawiamy.Ma kolezanke ze starszej klasy Wanda ma na imie i przychodzi do niego na przerwie ,wiec jest zadowolony:)))Widać ze brakuje dzieci polskich z playgrupy:(Może w szkole pozna jakies polskie dzieci.Ja w przyszlym tygodniu ide po aplikacje do szkol ,poniewaz mi już przysłali ze do stycznia przyszlego roku musze wybrac szkołe :)))Cieżko mi wybierac tak naprawde ,bo niewiem która jest dobra?:)Lena może ty mi poradzisz czym ma sie sugerowac wybieraniem danej szkoły.MarysiaLenka co tam uwas słychać nic sie nie oddzywasz ?:)Jak tam Helmuncio w przedszkolu ?:)Masz racje Ewar ceny ida w gore ,ale itak jest taniej niz w naszym ojczystm kraju:(My na świeta zostajemy tutaj ,natomiast na wielkanocne lecimy :)))Dzisiaj moj maz zaprowadza Alanka :)Od przyszlego tygodnia ja bede go sama zaprowadzac,bo moj maz wraca do pracy :)POzdrawiam was wszystkie izycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie kobietki. Ostatnio jestem trochę zajęta wiec żadziej zaglądam. Przedszkole jest super ale szukam nadal przedszkola na 4 godz przy szkole w którym już bardziej uczą niż się bawią. W polsce uczyłam matematyki więc jestem nastawiona bardziej na zabawę z nauką. Propo szkoły to już trzeba dokonywać zapisów bo potem tylko zostaje szkoła w której zostało wolne miejsce. Chciałabym uczulić Was abyście nie podawali za dużo danych o sobie bo gdzieś przeczytałam , że któraś z kobiet podała swój adres łatwo jest teraz ją odnaleźć i obserwować. Mam na myśli złodziei których jest dużo i mogą też czytać takie fora i szukać potencjalnych ofiar. Pozdrawiam i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, my tez juz mamy pierwszy dzien szkoly za soba. Tzn bylismy na zapoznaniu godzine. Od poniedzialku idzie od 9 do 13.30, a nast tydzien juz full time. Glowna atrakcja w przedszkolu byla Claudia. Dzieciaki ja obskoczyly i zabawialy. 100 pytan do... No wlasnie z ta szkola tak jest, ze trzeba szybko zapisywac. Helmucio-ojejej matematyk. Moja kumpela z Pl studiowala medycyne a jej facet matme i twierdzila, ze jego studia o wiele trudniejsze. Trzeba miec leb! A z jakiej czesci Polski pochodzisz jesli mozna spytac. Guniek-fajnie, ze juz maz wraca do zdrowia! A Alan zobaczysz jeszcze z tydzien, a bedzie chodzil jak Daniel-czyli przy drzwiach przedszkola mowil-no juz idz sobie! Ewa-swieta z rodzinka-wow. Ostra zima mowisz.... Mysmy raz byli na swieta w Polsce i postanowilismy, ze to pierwszy i ostatnio raz. Kupe kasy poszlo, a do tego nic nie dalo sie zalatwic, bo wszystko pozamykane hi, hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamo Leno. Tak masz rację nie należy matemat. do łatwych a szczególnie na dziennych studiach. Mam bzika na jej punkcie ale zawsze polegałam z działu rachunku prawdopodobienstwa dlatego nie gram na giełdzie hahaha. Tutaj mieszkamy daleko od siebie bo prawie 40 mil a pochodze z wojew. świętokrzyskiego. Fantastycznie ,że Twoja córa wywołałą taką lawinę zainteresowań pewnie jesteś z niej dumna.? Moją córkę lubią panie bo wyręcza je w pracy zabawia dzieciaki organizuje im zajęcia i pociesza przytulając, głaskając i całując jak płaczą. Sama nigdy nie nażeka i nie płacze. Ja również nie lubie jeździć na święta do Polski. Nikt wtedy nie ma czasu i każdy tylko siedzi w domu z rodziną. Wole okres wakacyjny wtedy jest gdzie popodróźować. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no-podziwiam za to zaciecie do matmy, ja to kompletna noga do nauk scislych. Kiedy skonczylam liceum to oiecalm sobiel, ze wybiore takie studia zeby tylko nie miec nic wspolnego z matma. Zrobilam wiec licencjat z turystyki, ale niestety na uzupelniajacym magisterkim byla rachunkowosc itd wiec wytrzymalam ze 2 mies. Na wykladach ledwo wysiadywalam. Poprostu tak mnie to nudzi, meczy i nie wiem co jeszce. Nieznosze. Mam nadz, ze moje dzieci tego po mnie nie odziedziczyly, hi, hi. Moj maz ponoc nie byl najgorszy z matematyki. Oj, liczyc to on umie...pieniadze! Normalnie, az sobie wyobrazilam Twoja corke pocieszajaca inne dzieci kiedy placza-kurcze rozczulajace doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was dziewczyny co tam uwas słychac ?:)Moj Alan juz sie przyzwyczajl do przedszkola i bez problemu zostaje :)Myslalam ze to dluzej bedzie trwalo :)Wczorajsza pogoda mnie wykonczyla tak to jeszcze dawno nie padalo masakra:(Z tego co sprawdzalam to dzisiaj ma byc cieplo:)Ewar jak tam twoja przedszkolanka?:)A co tam Lena u ciebie ?:)MarysiaLenka co tam uwas dawno sie nie oddzywalyscie :)Alan przez to ze wstaje wczesnie do przedszkola to budzi sie codziennie o6 rano ,nawet w sobote mi nie da po spac :(Helmuncio tez jest zajeta ,bo rowniez nic sie nie oddzywa ?:0Zycze wam milego weekendu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was moje drogie dziewczyny :) Ojejku widze ze dlugo tu nie zagladalam ,ale widze ze wy rowniez :)No tak nasze dzieciaczki zaczely chodzic do przedszkola to juz zadna z nas nie ma czasu zagladac na nasz topik i powoli umiera ...:( Ja teraz mam tydzien wolnego ,poniewaz jestem z alankiem chora tzn alan bardziej ,bo ma angine ja nie wiem co mi jest i kuruje sie sama :)Taka ładna pogoda a my jestesmy na tygodniowe siedzenie w domu ,mam tylko nadzieje ze za tydzien mu przejdzie :) A co tam uwas slychac odezwijcie sie ........Pozdrawiam was wszystkie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie!!!!!Guniek gdzie ty masz tą ładną pogodę,bo u nas leje jak z cebra a na dodatek jest silny wiatr!Moja Martynka znów nie chce zostawać w przedszkolu,a to chyba dlatego,że miała tygodniową przerwę,bo była chora.Na dodatek dziś w nocy płakała,że boli ją gardło i ucho,oby znów nie zachorowała!Ja czekam na koleżankę,ale chyba pogoda ją wystraszyła i nie przyjdzie,ma też ktoś przyjść na kontrolę z agencji,z której wynajmujemy dom,więc siedzę i czekam!!!Jak tam u was przygotowania do świąt ruszyły,mam na myśli kupowanie prezentów,bo to co widzę to anglicy kupują bez opamiętania!Znów mam problem co kupić Martynce,pewnie coś wybiorę z listy życzeń,a długa ta lista to będzie w czym wybierać!Właśnie był miły pan z agencji,dosłownie w ciągu 2 min sprawdził cały dom!Fajną ma pracę hehe!Pozdrawiam i liczę na odzew!Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam :)))) Dziekuje Ewar za ratowanie naszego topika ,bo marnie z nim :)Moja droga wtedy kiedy pisalam to było ładnie tylko zimno :)Alan jest dalej chory az boje sie myslec co bedzie dalej ....:(( wczoraj jeszcze mial goraczke antybiotyk sie konczy ,a ja nie widze wogole poprawy :(((Idziemy z nim w poniedzialek z powrotem do lekarza wyglada mi na to jakby on mial zapalenie oskrzeli teraz to juz wogole nic nie chce jesc tylko pije.Mnie troche przeszklo ,natomiast zeby nie bylo zabardzo milo to mój maz jest chory :(((Alan cala noc mi sie dusil i czuje ze bedzie dzisiaj przerabane ,bo juz nudzi iwciaz pyta kiedy bedzie zdrowy ,poniewaz mu sie nudzi w domu !!!!!!!!!!ja nie bede miala problemu z prezentami alan na szczescie jest zdecydowany iwciaz powtarza ze che to samo co napisal do mikolaja :))))Milego dnia dziewczynki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Próbuje ratować topik,miałam nadzieję,ze więcej dziewczyn się odezwie,na Ciebie Guniek zawsze można liczyć hehe!U nas nadal zimno,no ale przecież zbliża się zima stulecia,tak przynajmniej prognozują!Jak Alan się nudzi ,to mu zorganizuj jakąś zabawę,wczoraj np.Martynka robiła kartki świąteczne,daj mu klej,papier,powycinaj mu z jakiegoś katalogu kolorowe obrazki i niech przykleja!Powinien się trochę zająć,bałagan gwarantowany,ale i tak dzieci ciągle bałaganią więc nie ma różnicy hehe!My powoli zaczynamy rozglądać się za sankami,ale chyba kupimy takie plastikowe ,bo drewniane drogie !w tamtym roku jak sprawdzałam w internecie to ok 80F!Masakra,ale takie plastikowe dużo tańsze!miłego dnia życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Dzien dobry dziewczyny :)Jak wam minal weekend ,bo dla mnie byl bardzo ciezki :(Niestety alankowi bylo coraz gorzej i musielismy jechac z nim do szpitala :( Gdy przyjechalismy okazalo sie ze alan ma 39 stopni goraczki i natychmiast lekarka kazala alanka rozebrac itak sie chlodzil przez prawie 3 godziny oprocz tego dostal jakis syrop zeby szybciej goraczke obnizyc .Dostal paracetamol i nurofen i mam go tym faszerowac caly dzien :(W koncu widze dzisiaj malutka poprawe zaczal mu sie kaszel odrywac iwidac ze on czuje sie lepiej.W kolko powtarza kiedy moze isc do przedszkola,bo mu sie nudzi bardzo malo je nic prawie .Mam nadzieje ze nadrobi po chorobie :)Zycze wam milego dnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Ratunku !!!!!!!!!!!!!!!!Dziewczynki musimy ratowac nasz topik ,ale nas dłuuuuuuuuuuugo nie było !!!!!!!!!!Dzieciaczki nasze zaczely uczeszczac do przedszkoli,a my biedne nie mamy czasu ,zeby 3 zdania napisac :)Alanek juz sie przyzwyczail do przedszkola i bardzo lubi chodzic:))))W końcu mamy wiosne i jest tak ffajnie na polku :)Mama Lena moze spotkamy sie jak bedzie przerwa swiateczna tzn przedświetami ,no chyba ze wyjezdzasz na święta ?!Ewar tez sie musisz zmobilzowac ,wiem ze zawsze moge na ciebie liczyć wiec do dzieła :))))Inne mamuski tez bardzo cieplo zapraszamy na nasz topik.Pozdrawiam was i życze miłgo Dnia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was kobietki :)))Widac jak wszystko sie pozmienialo kiedy nasze dzieci zaczely edukacje szkolna zadna nie ma czasu zeby cos naskrobac na naszym topiku :)))Oj bardzo dlugo mnie tutaj nie bylo iwas rownież :)Z pomoca mojej przyjaciółki udaało mi sie znalesc prace z czego jestem zadowolona:)MOj synus polubial nowa szkole jest tylko maly problem bez przerwy choruje :(((A co tam u mamy Leny słychać jak Daniel i Claudusia ?:)Zapraszam rowniez nowe mamy na nasz topik :))Pozdrawiam was bardzo serdecznie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 13
Juz dawno sie tak nie uśmiałam, to musiał byc moj maz. Ja oczywiście zapierd...od świtu do nocy i wychowuje dwoje dzieci. Od despoty nie dostaje nawet alimentów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×