Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guniek

Mamy z okolic Manchesteru...

Polecane posty

Brawo dziewczynki,coś ruszyło,na razie tylko we trzy jesteśmy aktywne,no ale może ktoś jeszcze dołączy ,zapraszamy!Chociaż wiem z własnego doświadczenia,że trudno się tak wbić w temat,ale do odważnych świat należy hehe!U mnie bez większych zmian,dziś w play grupie był pokaz zwierząt,i bardzo zaskoczyła mnie moja Martynka ,bo wszystkie dotykała,węża nawet trzymała na rękach!Nie spodziewałam się tego po niej hehe!Upiekłam ciasteczka więc jak ktoś chętny to zapraszam,naprawdę pyszne!Wiem ,zaraz się okaże ,że wszyscy na diecie hehe,no może oprócz Guniek ,bo ona to chyba nie potrzebuje żadnej diety,no chyba na przytycie!Mam nadzieję,że jak już się przeprowadzi do nowego domu to zacznie trochę spokojniejsze życie i troszkę przytyje!Nie wiem jak u was ,ale u mnie świeci słonko,wprawdzie przez dzień trochę pokropiło ale ogólnie jest ok,piozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaLenka
Tak sobie czytam i czytam a to wy dziewczyny z biblioteki ;o) Cześć!! To ja - Natalia, mama Marysi i Lenki;o) co tam w ogóle na play grupach się dzieje? bo ja uziemiona i nieiwem kiedy w koncu tam zawitam ;o( Zepsuł nam sie bojler, nie mamy cieplej wody a hydraulik ni cholery nie umie tego naprawic... I jak ma byc rano, to dzwoni ze sie spozni pol godziny, pozniej dzwoni, ze sie spozni godzine...az w koncu przyjeżdza o 3 siedzi dwie godziny i nic...i tak od piatku...jutro ma znowu przyjechac ;o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Dzien dobry dziewczynki :)))) Witam rowniez nasza kolezanke z biblioteki :)))Na play grupie ostatnio byly wycieczki w koncu cos innego,niz siedzenie na sali:)Natalia ja zalozylam ten topik kiedy tutaj przylecialam i nie mialam do kogo sie odezwac ,chodzi mi o matki polki :)))Dzieki temu topikowi poznalam Ewar i Mame Lene :)))) iTak zaczelam jezdzic na playgrupe do manchesteru :)))Niestety ja z alankiem nie bylam na playgrupie,poniewaz byłam w pracy ,a alan zostal z tatusiem:)Ewar na pewno sa pyszne wiesz ze jak dalabym bym rade to na pewno bym przyjechala :(Ewar ja tez mam taka malutka nadzieje ze bedzie lepiej :)!.Mi zostalo jeszcze 2 tygodnie,bo od 8 wrzesnia alan zaczyna przedszkole ,ale na pewno dalej bedziemy sie widywac prawda ?:))))Ewar mialato samo z bojlerem z tego co pamietam :)Dzisiaj zaczynam sie pakowac tylko nie wiem za co sie zabrac nie lubie przeprowadzek:(Milego dnia kobietki wam zycze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaLenka
Cześć:) No hydraulik miał być rano i do tej pory go niema, a pogoda taka ze szkoda w domu siedziec :( Gusiek, ja tez nie lubię przeprowadzek. Z kazdą przeprowadzka coraz więcej do pakowania. A gdzie się przeprowadzasz? Może bliżej nas? Ja zawsze myslałam, że ty z ewar to rodzina (wydedukowalam sobie po nazwisku z nk:)), a tutaj taka niespodzianka. Zawsze chcialam was zaprosic na kawe, ale ja to taki dzikus jestem haha :) Może byscie wpadły któregos dnia.... Marysia idzie do szkoly dopiero 14 wrzesnia i narazie tylko na godzine (tzn. pierwsze 4 dni) ale juz teraz mysle jak to bedzie. Właśnie doczytałam, że twój mąż miał wypadek, mam nadzieje ze szybko wroci do zdrowia. glowa do gory, jakoś się wszystko ułoży, jak to w zyciu :) pozdrawiam koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam ludziska
ale Wam zazdroszze dziewczyny, sama bym chciala juz byc mama, a nie udaje mi sie w ciaze zajsc! :( juz 4 cykl i nic :( tez jestem z manchester i chetnie bym sie do Waszych spotkan dolaczyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaLenka
Hej :) Nie martw się, my też o młodszą się długo staraliśmyi w końcu się udało :) Ale jeżeli cie to tak martwi to najlepiej wybierz się do lekarza.... A z jakiego rejonu jestes? Ja m7 blisko cheetham hill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam ludziska
no widze ze czesc z Was to juz po dwojce ma a ja mam lat 28 i jeszcze 1 nie mam.. M43 obecnie jestem pod opieka lekarza, mam problem z hormonami :( ale bylam tez u GP i mam skierowanie do kliniki leczenia nieplodnosci tez... mam nadzieje ze dolacze do Was wkrotce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Cieszę się,że już nas coraz więcej!Do ....jak tam ludziska...nie przejmuj się ,że jeszcze nie masz dziecka,młoda jesteś,ja urodziłam swoją córkę jak miałam 33 lata!Wszystko przed Tobą!MarysiaLenka mam pytanie czy kupowałaś sukienkę czy spódnice bo mam dylemat,ale chyba kupię i jedno i drugie!Aha,jak jest z butami,potrzeba chyba jakieś na zmiane?tylko jakie?ciemna jestem bo nie byłam na żadnym spotkaniu w szkole ,bo byłam w Polsce.Wybierz się jutro na play grupe,ja będę!Co do kawki to pewnie kiedyś się wybiorę,Martynka cały czas mnie męczy o Marysię!Guniek się przeprowadza ale nic nie będzie bliżej nas bo bedzie mieszkać w tej samej okolicy!Ja też się martwie tą szkoła,no ale zobaczymy!Jak bojler,dotarł fachowiec?Wspólczuje,bo znam to z autopsji hehe!pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaLenka
Ewar, ja kupiłam i jedno i drugie. Głupio zrobiłam, bo kupowałam w szkole, gdybym kupiła w georgu wyszło by mi o wiele taniej...No ale cóż, człowiek uczy się na błędach. Co do butów- ja kupuje dla Marysi zwykłe czarne (tzn. pantofelki). Napewno pierwszego dnia Ci wszystko powiedzą, czy potrzebne są jakieś na zmiane. Jutro napewno pójdę na play grupe (jak nie będzie lało:)). Fachowiec nie dotarł, mało tego, zadzwonil jakieś pół godziny temu, że będzie w poniedziałek. Szkoda słów na tutejszych "fachowców"... Na starej chacie zakładali nam plastiki...trzy dni to trwało....i to były "aż" trzy okna haha :D Marysia się wszystkim chwali, że ma nową przyjaciółkę, Martynkę i że siedziała z nią sama(!) w autobusie :) Napewno się ucieszy jak przyjdziecie w odwiedzinki :) Uciekam na rowerek spalić trochę tłuszczyku haha :) Pozdrawiam :) Ps. Na którą jutro play grupa?10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie chciałam uniknąc kosztów,tzn chciałam zaoszczędzić hehe żeby na to konto kupić jej jakieś konkretne buty,byłam nawet dziś się rozejrzeć,bo jak ona ma cały dzień w tych butach chodzić to muszą być wygodne!Fajne sukienki widziałam w Matalaniei pewnie tam jej kupie!MarysiaLenka mam nadzieję ,że jezdzisz na stacjonarnym rowerku,bo pogoda nie zachęca na jezdzenie na zwykłym!!!Co do play grupy to ja zawsze chodzę na 10,no chyba że będzie strasznie lało to nie pójdę!Zresztą za wiele się tam nie dzieje,tyle tylko ,że wyjdziemy z domu!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was moje drogie ,oraz pozdrawiam kolejna mauske :)Ja wczoraj powoli sie spakowalam tzn rzeczy alana moje i mojego męża,ale to dopiero polowa:(Pogoda jest koszmarna ,ale nie zamierzam caly czas siedziec w domku.W poniedzialek przyjade na zajecia :)MarysiaLenka niestety kawal drogi od was mieszkam nie ukrywam ze chcialabym blizej,lecz tutaj moj mąż ma bardzo blisko do pracy bo jakies 8 minut :)ja tez bym zaskoczona jak zobaczylam nazwisko Ewar ,ale to tylko zbieg okolicznosci :)Widze ze caly czas dyskutujecie na temat przedszkola.Ja tez bardzo sie denerwuje przedszkolem alana bedzie tylko jednym polakiem w grupie :(Dziekuje za zaproszenie na kawke :))))) Tak mial powazny wypadek i powoli wraca do zdrowia :)Caly czas Bóg nas doswiadcza mnie to az za bardzo :)jak co tydzien jade z alankiem i moim męzem do szpitala na terapie ręki,lecz nie wiem ile dzisiaj bedziemy ,bo maż ma miec 2 terapie :(MarysiaLenka wy macie dobrze z Ewar duzo polek mieszka blisko was tu gdzie ja mieszkam nie ma polakow :(Jest bardzo spokojnie :)Jak tam ludziska nie martw sie pewnie sie nie obejrzysz jak bedziesz w ciazy :)))Ewar jak juz sie przeprowadze to mozemy zorganizowac nasz wypad :)))Zycze wam kochane miłego weekendu ,bo nie bede pisac słonecznego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Dziś o 2 w nocy jakaś laska pomyliła sobie domy i usiłowała swoim kluczem otworzyć nasze drzwi!!!Nie wiem jak to zrobiła,ale coś przekręciła w zamku i teraz nie można otworzyć drzwi!Wprawdzie mamy drzwi od ogrodu,no ale nie będziemy przecież tyłem wchodzić!Nawet nie wiem kto mógłby nam pomóc,na razie zadzwonimy do agencji od której wynajmujemy dom,zobaczymy co powiedzą!Guniek to widzę,że to pakowanie dość szybko ci poszło,a na pocieszenie to na wekendzie ma być nawet ciepło!Dziś jest okropnie ,nigdzie nie wychodzę,wypiszą mnie z play grupy ,bo tylko przychodzimy jak jest coś fajnego np wycieczka hehe!miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alescie naskrobaly przez tych kilka dni!!!! Guniek-wspolczuje sytuacji z mezem, mam nadzieje, ze szybko mu sie poprawi. Czyli on siedzi na chorobowym teraz. Mam nadz, ze dostyajecie jakies pieniadze, nie tylko te 80 funtow tyg za chorobowe. Mysle tez, ze dostanie twoj maz piekne odszkodowanie, co??? Dobrze, ze sie przeprowadzacie z tego gazu!!!!!!!!!!!!!!Ale to nie mieszkanie z counsilu? Ja zlozylam teraz o wieksze. Mowisz, ze bog cie doswiadcza. Cos mi sie zdaje, ze przesadzasz. Masz zdrowego syna, kochajacego meza, niczego wam nie brakuje. Macie prace, dach nad glowa. Nie ma co narzekac. Inni maja 1000 razy gorzej. Ewar-ojejciu, ale akcja z ta dziewucha. Widze, ze juz obkupiona do szkoly. Ja to nawet polowki dla swojego nie mam. A ile par np spodni kupujesz? Bo moj syn to straszny brudas i cos mi sie zdaje, ze mu kupie 5 par-na kazdy dzien tygodnia ;) Co do diety to ja oczywiscie jestem na niej :). Po ciazy juz wrocilam do starej wagi, ale bylam w Polsce a tam wiadomo ;) MarysiaLenka-witam cie! A w jakim wieku sa twoje coreczki. Moj syn 3.5 a corka 7 miesiecy. Mam nadzieje, ze bedziemy mialy okazje sie poznac!!!!! jak tam ludziska-ach to zycie, niektore kobiety pragna dziecka a im nie wychodzi, inne nie chca-a wpadaja(np ja), inne znowu plodza sie jak kroliki, a dzieci laduja w domu dziecka:( Zycze Ci aby terazpia w klinice dala skutki-jak najszybciej. Mam nadzieje, ze szybciutko dolaczysz do nas. Zobaczysz jeszcze bedziesz pisac o porannych mdlosciach;) Pozdrawiam i lece do dzieciakow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaLenka
Witam Was!!! Pogoda do niczego...uroki mieszkania w anglii :) Nigdzie sie dzisiaj nie ruszam, na obiad wszystko mam także nawet do sklepu nie będę musiala wychodzić. Kurcze, jak ja tutaj się rozleniwiłam...Aż szok,bo w pl to 10min w domu nie mogłam usiedzieć, wszędzie mnie było pełno, non stop gdzieś łaziłam. A tutaj leń na maxa haha. Nawet do znajomych niechce mi się wychodzić. To na tyle mojego narzekania :) Guniek- z tym pakowaniem zawsze tak jest-końca nie widać :) My właśnie złożyliśmy o chate z councilu i juuż się nie mogę doczekać :) Mam nadzieję, że to będzie nasza ostatnia przeprowadzka (przynajmniej na kilka lat) Tylko,że to już nie będzie salford :) Ewar- ja tam nie jestem fanką sportów extremalnych i w domu na stacjonarnym zasuwam :) Ale z tą laską to nieżle, ja bym chyba zawału dostała jakby ktoś w środku nocy próbował nam wejść do domu:) Tak jak mówisz, agencja powinna wam zamówić ślusarza. Mama Lena- starsza za miesiąc kończy 4 latka a młodsza ma 20miesięcy, a od jakićhś trzech przechodzi bunt dwulatka haha :) Mam nadzieję, że tak jak jej się szybko zaczął, tak szybko się skończy :) Też mam nadzieję,że nadarzy się okazja na spotkanie :) PS.Chyba widzę niebo, może jednak dzisiaj uda nam się wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Dzien dobry wszystkim :))))Jak widac sloneczko za oknem to az przyjemniej sie wstaje.Co do wczorajszej pogody rowniez bylo bardzo cieplo i jak jechalismy z mezem do szpitala to bylo goraco dopiero wieczorem zaczelo padac ::) To Ewar ciekawie mialas ja to bym sie bardzo przestraszyla dobrze ze nie weszla !!!!!!!!Nie martw sie mnie tez wypisza ,ale w przyszlym tygodniu przyjade do was :)Jeszcze musze tylko zalatwic z tv zeby przyjechali na nowe mieszkanko i mi podlaczyli :)TYm juz sie nie martwie ,bo artek jest w domu caly czas,wiec spokojnie mozemy z alanem jechac :)Z reka artka jest juz bardzo dobrze dostaje kciukiem do ostatniego palca :)))))Wczoraj mial 2 terapie i terapeutki powiedzialy ze sa w szoku ze artek tak szybko wraca do zdrowia :)Powiedzialy rowniez ze powoli mam zaczac robic prawa reka twszystko :)MamaLena tak jest na chorobowym itylko dostaje chorobowe zadnych dodatkowych pieniedzy.Nie to nie mieszkanie z counsilu bedziemy wynajmowac domek :)Nie narzekam ,bo wiem ze moglo to sie duzo gorzej skonczyc,chodzilo mi oto ze duzo przeszlam w te wakacje wszystko na raz,ale na szczescie powoli zaczyna sie ukladac.My juz dawno zlozylismy papiery do counsilu o mieszkanie ,ale narazie bedziemy wynajmowac domek pozniej zobaczymy:)))Jak tam ludziska rowniez trzymam kciuki zeby terapia zakonczyla sie sukcesem ,a na pewno tak bedzie :)Marysia Lenka ja tez tak mialam na poczatku jak tu przylecialam wpadlam w depreche ze jestem sama z dzieckiem i nie mam zadnej kolezanki ,a teraz zebym mogla sie z wami spotkac wyruszam z domu a mam kawalek tylko 2 autobusami jade na playgrupe ,ale juz przyzwyczailam inie przeszkadza mi to :)Jeszcze na samym poczatku to nie wiedzialam ze jezdzi autobus do Ewy i chodzilam na nogach :))))Milego dnia Mamuśki wam zycze iduzo cierpliwosci dla swoch dzieci tych duzych itych malutkich hahahaha :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Jak na razie świeci słonko,zobaczymy jak dlugo!Na szczęście dość szybko agencja przysłała fachowca i mam już zamek naprawiony!Wczoraj pracowałam do pózna,ale na szczęście weekend mam wolny!Zalamałam się trochę jak wstałam rano i zobaczyłam jak wygląda pokój,szczególnie że wczoraj sprzątałam ,ale ja zawsze tak mam jak Martynka zostaje z tatusiem,a jak już sprzątają to wszystko wymieszane i nie mozna nic znalezc!Ale odpuszcze sobie dziś to sprzatanie,zresztą nie lubie sprzątać jak mój jest w domu,tylko mi zawadza!Pewnie wybiorę się na jakieś zakupy,chciałam sobie kupić jakieś sportowe buty ale nic mi się nie podoba,a na siłe nie bede kupować!Dobra zmykam ,bo zaraz wyjeżdżamy,a jeszcze muszę ubrać siebie i Martynkę!miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaLenka
Cześć dziewczyny! Co u was? Bo u mnie bez zmian - dalej siedze w domu i czekam na "fachowca". Dobrze, ze pada bo bym mu chyba łeb ukręciła ...Mam nadzieję ze dzisiaj w koncu to naprawi i bede mogla wyjsc z domu... 11 wrzesnia przylatują moi dziadkowie!!! Już nie moge się doczekać, tym bardziej że dziadka już rok nie widziałam i jeszcze u mnie nigdy nie był :) No i będziemy mieli 3 okazje do swietowania :) 14tego urodziny dziadka (już 85!), 19tego moje a 26tego Marysi :) Co prawda dziadkowie najpierw jada do mojej kuzynki,póżniej do kuzyna a 19tego dopiero do nas, ale za to zostaną u nas cały tydzień :) W końcu się zmobilizuje, żeby na przyjazd dziadków wysprzątać cała chatę-od A do Z :) Dobra, ja uciekam bo muszę zrobic obiad, wypić kawke i pobawic sie z dziewczynami bo widze ze juz im dziwne pomysly do glowy przychodza z nudow hehe :)Trzymajcie sie i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, U mnie tez cisza zn nic nowego. Tez sie w weekend poszwedalismy troche po sklepach. Ach, Ewar ale ci zazdroszcze tego shoppinku blisko domu! Zwlaszcza Matalana!!!! Ode mnie autem to tez jest bliziutko, ale obecnie poruszam sie komunikacja miejska;) Noi skonczyla sie pogoda. Dobrze, ze chociaz sobota i niedziela byly ok. Juz mam tak dosc tej pogody, ze mi sie plakac chce doslownie. W zwiazku z powyzszym zarezerwowalam sobie bilet do Pl na wrzesien, moze uda mi sie troche pogrzac dupe. W prawdzie bylam w lipcu, ale jakos znowu mi teskno. No depresji tu mozna dostac. Guniek-a pochwal sie co to za praca!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!MarysiaLenka byłam dziś w twoim bloku na 3 piętrze!!!Pewnie kojarzysz taką Polkę z 3 pietra,ma 10-cio miesięcznego chłopczyka!Poznałyśmy się na play grupie.MamaLena ja wczoraj wypuściłam się aż do centrum,miałam przygodę w primarku,bo włączył się jakiś alarm i wszystkich ewakuowali,ale chyba nic poważnego ,bo za jakiś czas otworzyli sklep,nawet był dłużej czynny niż zazwyczaj.Zakupy udane ,bo byłam sama,Martynka została z tatą,więc przynajmniej mogłam je robić w spokoju!Dziś byłam w biblotece na zajęciach,strasznie mnie deszcz zlał,miałam pójść na pocztę,ale tak lało,że zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, niezle z tym Primarkiem. Moj szwagier kiedys probowal wyjsc przez wejscie dla personelu i tez larm sie wlaczyl na caly sklep. Ochrona sie zbiegla, jaja byly... A ja dzisiaj jade na paznokcie do kolezanki, az dwoma autobusami. Daniel bedzie mial frajde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!MamaLena pewnie zrobiła sobie za długie paznokcie i nie da rady nic napisać hehe!Guniek nie ma internetu,już w nowym domu,jeszcze się urządza.Ja zaraz pędze na prasowanie,rano byłam z Martynką na play grupie,na szczęście pogoda dopisała więc Martynka siedzi w ogródku i mi nie zawraca głowy hehe!MarysiaLenka jak tam wasz bojler,dalej go pilnujecie?na pocieszenie to wam sprzedam newsa,że Guniek też nie ma ciepłej wody,też czekają na fachowca!Właśnie złapałam moje dziecko na jedzeniu cukierków takich do dekorowania ciastek!a zupy to nie ma kto jeść!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaLenka
Cześć dziewczyny! Ja już mam ciepłą wodę! Właśnie przed chwilą fachowcy skończyli (było ich aż dwóch, bo jeden nie dawał rady haha). Ewar, jak nie będzie padać, to idziemy na play grupe z dziewczynami, tylko niewiem czy jutro jest (gdzieś mi się plan zapodział). Daj znać jak i co ::) Miłego dnia, a własciwie miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewar-zebys wiedziala ze z tymi paznokciami mi sie trudno pisze i byki robie!!! Widze, ze nasze forum zyje najbardziej, jak leje deszcz.;) Oj wiem ja cos o zepsutych bojlerach. W zimie byli wzywani fachowcy do mojego 7 !!! razy. Kazdy mowil co innego i po kazdej wizycie dzialal 2 godziny. A tu mroz na dworze, a ja 9 mies ciazy! Wiecie, moja kolezanka wlasnie jest w czasie porodu. Jejciu, ale jej wspolczuje. Ja nigdy wiecej bym sie na kolejny raz nie zdecydowala. No ale trzymam za nia kciukii. Lece chlopu obiad nakladac, bo z pracy wrocil. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaLenka
Cześć dziewczyny. Jestem padnięta!! Ostatnio Lenka chodzi spać o 19, wstaje o 22 i szaleje do 2- 3 w nocy. Jestem wykończona tym bardziej że wstaje o 8 rano. Nawet kawa nic mi nie pomaga hehe . Mama Lena- jak tam koleżanka? Urodziła?Ty to masz chyba złe wspomnienia z porodu, ja to bym mogła rodzić. Ewar-jak się nudzisz to wpadnij na kawe. Wiesz w którym bloku mieszkam,wjedz windą na 13piętro i zapukaj pod 1302 :) tzn. na drzwiach jest tylko 13, ale na bank trafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysialenka- no mam faktycznie okropne wspomnienia z porodowki. Najgorsze doswiadczenie w moim zyciu, mimo wspanialaj opieki tu w UK. Najwazniejsze, ze dzieci zdrowe:) A kumpela szczesliwiew urodzila. Cos te dzieco sie zmowily, bo moja mala cos ostatnio tez zle spi i jestem nie wyspana. Do tego wstaje o 6! ale to juz maz ja bierze, karmi iprzewija. Ja sobie jeszcze spie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Nie zazdroszczę nieprzespanych nocy...ja to na szczęście mam już za sobą!Chociaż Martynka czasem budzi się w nocy na sikanie i muszę z nią do toalety lecieć,no chyba,że tata jeszcze nie śpi to z nią idzie!Dziś miałam odwiedziny Guniek z Alankiem,pózniej my odwiezliśmy ich do domu i zostaliśmy jeszcze chwilkę,niestety Martynka zasnęła mi w samochodzie,więc teraz nie wiem o której pójdzie spać!MarysiaLenka dzięki za zaproszenie,ale na razie to nie skorzystam bo prawdopodobnie przyjedzie do mnie siostra z synem ,więc bedę zajeta ale moze kiedyś na pewno Cię odwiedze!MamaLena nie wiedziaam,że masz jakieś złe wspomnienia z porodów,ja dobrze wspominam ale raczej już na drugie się nie zdecyduje,chociaż dziś mój mi mówi,że śniłam mu się i byłam w ciąży,oby to nie był proroczy sen hehe!Miłego weekendu Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa- a czemu nie chcesz wiecej dzieci? Ja tez sie bronilam a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez mojej dwojki! No piekna pogoda na bank holliday! Chociaz w tej chwili slonce przeswituje, ale jak znam zycie za 20 min znow bedze padalo. I co tu robic. Pewnie wybierzemy sie na jakies zakupki czy cos ;) Moze Trafford? Jak wam sie tam podoba w ogole? Ja uwielbiam tam ujezdzic na pizze. Co do porodow to nie mialam jakos bardzo skomplikowanych czy cos, ale bol to bol. A ja jestem bardzo niewytrzymala. Bez epiduralu pewnie bym tam zeszla. Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was moje drogie :))))Powoli sie urzadzamy ,bo przed nami jeszcze sporo pracy.Oczywiscie mieszka sie zupelnie inaczej niz we flacie dom to dom !!!!!:)))Najgorsze co jest to jest pelno pająków ,a ja sie bardzo boje :((((.Wczoraj w nocy ogladam tv, a tu mi zapieprza po lóżku poznie nie moglam zasnac:(Kobietki nie jestescie same ze nie mozecie sie wyspac ,bo ja marze ojednym dniu zebym mogla sobie dlugo po spać,ale nie wiem kiedy tak dzien nadejdzie chyba jak pojade do polski :)))Alan nie wazne o ktorej pojdzie spac czy przetrzymam go nawet do 23 to itak wstanie przed 7 :),dlatego wole polozyc go wczesniej zebym mogla sobie troszke odpoczac :)Pracuje sobie 2 razy w tygodniu ,wiec sobie troszke odpoczywam:)Nadrabiam jak wracam z pracy .Ja rowniez nie chce miec 2 dziecka za duzo przeszlam po porodzie :(Mieliśmy piekny sloneczny tydzien tak podobno ma byc do niedzieli :))))Pozdrawiam was wszystkie izycze milego weekendu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc KObietki :))))Widze ze trwaja przygotowania do przedszkola skoro zadna nic nie pisze:)Pogoda jest dramatyczna :(Moj Alan jutro idzie na rozpoczecie roku az sie boje jak to bedzie :)W czwartek jade do pracy iAlan idzie z tatusiem do przedszkola może i lepiej nie bede widziała ani słyszała jak płacze :(Ewar dzisiaj idzie z Martynka :)MarysiaLenka a co u was słychac jak po weekendzie ?!!:)MamaLena ty juz wszystko przygotowałas Danielkowi do szkoły :)))Alan nie daje mi pospać wogole :(((Z ręka mojego męża juz jest coraz lepiej teraz ma jezdzic na terapie co 3 tygodnie jest bardzo duzy postep :)))Życze wam miłego dnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki. Poczytałam troszkę o tym co piszecie i chętnie do Was dołączę, ale ostatnio nikt tu nie zagląda. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego każdej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×