Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guniek

Mamy z okolic Manchesteru...

Polecane posty

Gość Guniek
Czesc dziewczyny ! POgoda jest tak paskuda ze az nie chce mi sie patrzec przez okno :(Alankowi sie bardzo nudzi ,a juz wszystkie zabawy wymyslam jakie tylko sa i nic :(Juz kupilam farbki do malowanie chwile pomaluje i koniec i caly czas nudzi .Widac jak bardzo teskni za dziecmi caly czas onich mowi ze chce sie z nimi po bawić.A co tam u naszej Leny pewnie wygrzewa sie na sloneczku,bo w polsce ponad 30 stopni tutaj mozemy pomarzyc:(Ja rowniez dostaje swira siedzac caly czas w domu sama:( zapomnialam wam powiedziec jak przylecialam do polski to oczywiscie sie zwazylam i ku mojemu zaskoczeniu schudlam az 2kg wazylam 47 a jak wylatywalam to kilo przytylam:)))POzdrawiam was i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama z Preston
Jestem z Preston jest może ktoś też z tego miasta? Mam dwójkę dzieci dwie dziewczynki 1,5 i 3,5 ucze się i pracuje. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Ja juz pisze z Manchesteru. Wrocilismy wczoraj, zeby miec jeszce troche czasu na odpoczecie przed praca. Ostatnio tak sie do was rozpusalam, chyba na pol strony, ale nagle laptop mojego brata sie zawiesil i stracilam wszystko. No coz, od nowa pisac tego nie bede, opowiem jak sie spotkamy! Mysle, ze w koncu to nastapi!!! U nas wszystko oki. Ja tez zmienilam fryzure-przefarbowalam sie na bardzo ciemno! bylam w polsce u gina i na 80% bede miala drugiego chlopczyka. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc dziewczyny :) A mialo byc tak pieknie juz sie cieszylam ze pogoda sie zmieni ,niesty wciaz taka sama ,alan juz tak szaleje w domu ze nieraz trudno z nim wytrzymac.Ciesze sie ze juz Łena do nas wrocila w koncu mozemy sie umowic na spotkanie :)Ciekawa jestem jak wygladasz w innym kolorze na pewno swietnie.To super daniele bedzie mial braciszka :)Lena a gdzie fotki z wakacji :))Jak tam Ewar, bo ja juz nie moge siedziec w domu z alanem mnie rowniez denerwuje ta pogoda :(Pozdrawiam was i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalena-
No to wpadajcie do mnie dziewczyny. Siedze w domu, bo czekam na faceta z serwisu tv. Faktycznie pogoda fatalna. Tylko bym w lozku lezala. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześć dziewczyny!Martynka śpi więc mam chwilkę,mama lena witamy w uk hehe,mam nadzieję,ze wakacje sie udały!!!!My wakacje niestety spędzimy tutaj,więc modlę się o jakąś poprawę pogody,nie wymagam dużo,wystarczy jak nie będzie padać!Dziecko moje nie znosi zbyt dlugiego przebywania w domu,zresztą ja też!Mama lena pewnie po cichu liczyłaś na dziewczynkę.....ale przynajmniej Danielek bedzie miał się z kim bawić!A jak znioslaś podróż i jak się czujesz?A Daniel nie był znudzony tak długą jazdą?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc dziewczynki !!! Jak tam Ewar wyspałas sie ,bo pewnie pozno wczoraj wróciliście .Chcialam ci podziekowac za milo spedzony dzien z wami ,alankowi bardzo podoba sie Martynka jak moja siostra przyszla z pracy to chcial zeby ogladala zdjecia jakie maja razem z Martynka :)Tatusiowi wszystko opowiadał i padl mi wczoraj o 20 ,ale w nocy mi sie obudził nie wiem czemu moze cos przezywal ,albo bolala go glowka od uderzenia :(jak przyjechaliśmy do domu to chodził jak nieprzytomny iuderzyl sie o kant szafki i ma guza maz sie przestraszyl ,bo byl straszny huk i jak alanek zasnal to chodzil i sprawdzal czy wszystko w porzadku.Na szczescie wszystko dobrze :)Lena wypaczeta po wczasach i juz pracuje :)Ja czekam na to zeby tylko nie padalo :)Teraz musimy sie wszystkie spotkac tj nasza trójca ,bo tyle nas zostało :)POzdrawiam was i życze miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześć dziewczyny!Wrociliśmy dopiero przed chwilą z Londynu,jestem padnięta bo za wiele nie spałam!Przywieżliśmy mojego tatę,tak ze teraz będe miala 3 dzieci hehe!!!Rzeczywiście została nas tylko trójka tutaj na forum,ale jak to mówią nie liczy się ilość ale jakość!!!Mam nadzieję,ze jutro zjawicie się u mnie,zapraszam!!!Guniek jeszcze trochę ciasta zostało!!!jeszcze jutro się zdzwonimy!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guniek
Dzien dobry dziewczynki :) Lena teraz to brakuje mi czasu zeby moc na chwike usiasc przy kompie i pare zdan napisac.Oczywiscie bardzo sie ciesze ,bo moje zycie w uk w koncu sie zmienio i caly czas cos sie dzieje :)Chodzimy z Ewar 3 razy w tygodniu na play grupe i jest super.Wcale mi to nie przeszkadza ze dojeżdżam do manchesteru ,gdyz ostatnio doszlam do ewy w 15 minut :)))Wczoraj mieli w przedszkou teatrzyk dzieciakom strasznie sie podobało :)A ty jak sie czujesz w koncu ladna pogoda jest i mozna z dzieckiem siedziec na polu.Alan teraz spi ,wiec moge pisac:)Pozdrawiam was dziewczyny i zycze miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześc!Nie wiem jak to się dzieje,że nie mogę się jakoś zmobilizować,żeby coś napisać!To chyba dlatego,ze po całym dniu jestem taka padnięta,ze tylko marzę,zeby się polożyć do łóżka!Od kiedy zaczęłam chodzić na play grupe to na nic nie mam czasu,jeszcze jak wieczorem mam sprzątanie to wszystko robię w biegu,Martyna też czasami jest nie do wytrzymania,zastanawiam się skąd u dzieci tyle energi,ona cały dzień moglaby skakać na łóżku,aż się boje ile jeszcze to łóżko wytrzyma!pozdrawiam,mama lena zapraszam do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc dziewczyny :) Dzisiaj nie pojechalam na play grupe z alankiem ,bo jak sie obudził to strasznie plakał i pokazywal ze boli go uszko mam tyko nadzieje ze to nic powaznego :(Ide popoludniu z nimdo lekarza wtedy bede wszystko wiedziec.Załamie sie jak nie bedziemy mogli chodzic na pole,bo teraz w koncu zrobilo sie ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj dziewczyny macie super pogode na wyrwanie sie z domku! Ja niestety pracuje:( Ale za to mam wolna sobote! wiec calyweekend dla mnie! Buska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guiek
Czesc dziewczyny ! Co tam u ciebie Lena jak sie czujesz?????:) U mnie zaczyna sie pracowite 12 dni ,poniewaz przylatuje tesciowa z bratem alanka :)))Mam teraz chwilke zeby napisac do was ,bo pozniej to tylko jestem pod telefonem.Chcialabym tylko zeby nie padalo ,a dzisiaj wlasnie zaczeło :(Pozdrawiam was dziewczyki i milego dnia zycze buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci Aga fajnie. Ja uwielbiam jak mnie ktos odwiedza. Tesciowa ma przyjechac na poczatku grudnia pomoc mi, bo pewnie bede juz wielka. Zostanie jeszcze troche po narodzxinach dzidzi. U mnie bez zmian. Troche ostatnio przygaszona chodze. Ciagle mysle czy wszystko jest ok. Jakies doly sie mnie czepiaja. Mam teraz dlugi weekend, bo wolna sobota, niedziela i poniedzialek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika1901
czesc!! laseczki, nie mam czasu tu zagladac co powiecie na forum dla mamusiek z uk - naprawde super mozna o wszystkim i o niczym pogadac www.mymamy.czo.pl pozdrawiam a moze kiedys jakies spotkanko , ostatnio bylam na spotkaniu polek w manch i bylo supe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was dziewczynki ! Dlugo nie było ,ale mialam rodzinke z polski inie bylo czasu.Pogoda jest nie najlepsza moze w koncu przestanie padac,bo mam juz dosc ! Co tam Lena mam nadzieje ze doly ci juz minely i jest wszystko dobrze :)))Nie mozesz sie martwic ani smucic bo synus w brzuszku rowniez sie smuci:)Pozdrawiam was dziewczynki i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, u mnie ok. Zwlaszcza, ze juz za 3 tygodnie ide na macierzynski. Popracowalabym dluzej, ale niestety sytuacja mnie do tego zmusza. No coz, trudno. Bede miala wiecej czasu i bedziemy sie mogly czesciej widywac ;) Co do mojej ciazy wszystko jest spoko. Na ostatnim USG pani mnie uswiadomila, ze ona nie widzi zadnego penisa, ani jader i jak dla niej to dziewczynka!!!!, ale glowy nie daje. Tak wiec mam niespodzianke do stycznia :) Mi jest obojetne, byle bylo zdrowe! Teraz tylko glowkuje nad imieniem, bo wszystkie ktore mi sie podobaja sa ostatnio baaaardzo popularne. A co u Was? Piekna mamy pogode, co? Od tygodnia leje. Jak dla mnie moze byc chlodno, byle by nie padalo, bo jak bede z Danielem siedziec w domu to szalu dostane. Nasz topik chyba umiera smiercia naturalna, ale napiszcie co tam u Was. Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Oj,dawno mnie tu nie było!A to pewnie dlatego,że z Guniek spotykamy się bardzo często w realu!W niedzielę jadę do Polski na 2 tyg,mam nadzieję,że pogoda będzie chociaż trochę lepsza od tutejszej!W tamtym tygodniu prawie cały tydzień spędziłyśmy w domu,bo cały czas lało.Lena,skoro już nie pracujesz,to zapraszam do siebie!A to niespodzianka,może faktycznie będzie dziewczynka,ale jak napisałaś najważniejsze,żeby było zdrowe!Mnie czeka pakowanie,którego nie lubię,ale niestety nikt za mnie tego nie zrobi!I jak zwykle dylemat co zabrać!Moje dziecko pięknie się bawi,więc skorzystam z okazji i zajmę się czymś pożytecznym hehe pozdrowionka miłego dnia chociaż pogoda za oknem niezbyt ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guniek
Dzień dobry dziewczynki :) Lena nie umiera nasz topik tylko sama rozumiesz jak sie ma gosci w domu to nie ma czasu zeby nawet skrobnac dwa zdania:) Teraz juz moge do was pisac ,bo rodzinka wrocila do polski iwszystko wrociło do codziennosci !!!!!!! Super czeka cie niespodzianka moze jednak to bedzie córeczka :)))Ewar na pewno bedziesz miala śliczna pogode nie zapomnji okremie z filtrem na słońce ,bo może cie spalic :))))Ja tez ci zazdroszcze że lecisz do polski dobrze że tylko na 2 tygodnie szybko zleci i znowu bedziesz tutaj z nami :)Pozdrawiam was dziewczyny i życze miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Lena chyba nas zmotywowałaś,żeby pisać hehe szkoda by bylo,zeby nasz topik umarł!Dzieki niemu się poznalyśmy,a moze jeszcze ktoś do nas dołączy!Ja oczywiście jeszcze nie spakowana ,ale mam czas...Licze na ładną pogodę w Polsce,chociaż rozmawiałam dziś z mamą i dowiedziałam się,ze noce zimne,więc jak będe wracać z imprezy nad ranem to mogę zmarznąć hehe Jeśli chodzi o imprezy to tylko takie moje wstępne plany,mam nadzieję,że uda mi się gdzieś wyrwać,wszystko bedzie zależalo ,jak Martynka będzie mocno spać!!!!uciekam ,bo idę spać,już pózno a jutro trzeba wcześnie wstać pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ja tez bym sobie z checia zaliczyla jakas fajna impreze! A tu chyba z rok sobie poczekam:( Mam nadzieje, ze moje drugie dziecko bedzie spokojniejsze i bedzie lepiej przesypiac nocki niz Daniel, wiec bede mogla podrzucac je ktorejs babci czesciej niz jego. Ja juz licze dni do urlopu. Jeszce 2 tygodnie. Niedlugo mam odwiedziny tescia. Na szczescie tylko na kilka dni. Mieszka w Chicago, ale musi cos zalatwic w Polsce, wiec w drodze powrotnej nas odwiedzi. Najgorsze, ze zawsze kiedy przyjezdza przywozi ze soba ogromna tequile, a wiadomo co sie dzieje jak sie faceci spotkaja przy wodcee...... Potem 3 dni dochodza do siebie! Pozdrawiam i zycze milego urlopiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1778
witam , mieszkam kolo Rochester , Chatham a najblizej mam chyba do Grain co prawda nie mam dzieci i narazie nie planuje z chlopakiem ale szukam Polek na wspolne zakupy pogaduchy przy kawce, mieszkam tu od miesiaca bede jeszcze ze 2 a cale dnie siedze sama od 6 do 18 szczeze to mam juz dosc tej samotnosci jesli jest jakas kobitka co mieszka niedalko mnie to prosze o kontakt :) pozdrawiam Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati***
witam was kochane mieszkam w neuwid kolo Koblenz mam 2 miesieczna coreczke i tez nie mam zadnych znajomych maz pracuje calymi dnaimi a aj siedze w domku i sie nudze?? jak dlugo tutaj jestescie i jak wam sie tutaj podoba pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was moje drogie :)))) Ewar pewnie zaczeła sie pakowac ,bo to juz jutro leci do Polski zycze ci pięknej pogody i odpoczynku :)!!!!!!!! Widze Lena że wymieniamy sie wizytami naszych najblizszych moi wyjechali twoi przyjezdzaja ,a Ewar leci do domku hahahahaha.Widze ze dolaczyły do nas kolejne dziewczyny cieplutko was pozdrawiam :)Pati1778 wejdz sobie na nasza wyspe na Forum dyskusyjne Manchester » Polki w Manchesterze tuaj na pewno znajdziesz dziewczyny ktore mieszkaja nie daleko ciebie :)Mam nadzieje ze moglam ci pomoc :)Lena akurat jak ty bedziesz szla na wolne to Ewar juz wroci z poski wtedy bedziemy mogly sie czesciej widywac :))Pati 1778 wiem co to znaczy byc samotna na wyspie ,bo tez bylam az w koncu moja kolezanka wpadla na pomysl zebym zalozyla temat na forum i napisała o sobie pare słow tak tez zrobilam i dzieki mojemu topikowi poznalam fantastyczne kobitki jakimi sa Ewar i Lena :)))!dziewczynki zycze milego slonecznego dnia:))Bużka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc Pati :) Ja jestem guniek i to ja zalozylam ten topik milo ze do nas dolaczylas.W pazdzierniku minie rok jak tu przylecialam.Na poczatku bylo mi ciezko jak kazdej z nas ale pozniej to juz tylko coraz lepiej.przez ten topik poznalam dziewczyny jak juz wczesniej pisalam jezdze do manchesteru to tylko odemnie 40 minut autobusem zebym mogla widywac sie z dziewczynami a moj syn z dziecmi.Mam syna ktory skonczyl 2 latka ma na imie Alan .W royton tutaj gdzie mieszkam nie ma polakow dlatego tez bylam przez dluszy czas samotna natomiast w manchesterze jest mnostwo polakow :)))MOzesz rowniez wejsc sobie na forum ktroe napisalam pati 1778 i tam na forum dziewczyny umawiaja sie co sobote na spotkania :)A ty Pati jak dlugo tutaj jestes i skad pochodzisz :)Nie znam takiej miejscowosci gdzie ty mieszkasz moze dokladniej jakbys napisala pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati***
witam was dziewczynki moze nie znasz takiej miejscowosci bo to jest w niemczech ehh sorki ze weszlam na was ale chcialam z kims popisac;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc pati nie masz za co przepraszac zawsze mozesz z nami pogadac nie wazne gdzie mieszkasz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati17782
czesc:( odwiedzilam chyba wszystkie fora na paru adresach i nic nikogo nie ma z okolic rochester:( ale dzieki Ci wielkie za samo wsparcie:) no coz kolejne 2 miesiace spedze sama w domu gdy chlopak bedzie w pracy:P pozdrawiam was serdecznie i wasze slodkie pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×