Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytam was moje drogie

najlepszy krem nawilzajacy

Polecane posty

Gość Ziutka mutka
Ciekawe co moze byc w kremie za 3 zł. Sama gliceryna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
nie wiem ,ale na mnie działał rewelacyjnie.w przeciwieństwie do la roche i vichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanka7
Ja do nawilżania stosuję kremy Decubal, naprawdę świetny :) jest bardzo wydajny i szybko widać pożądane efekty ;) Poza tym nie uczula, bo to seria dermokosmetyków, więc są dobre nawet dla alergików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem za trzy zlote to faktycznie moze na niewiele sie zdac. ja stosuje nie krem, ale wyrob medyczny na sucha skore Beta Skin. ma nawilzajacy wyciag z owsa, wyciag z lnu i kokosa. wystarczy dwa razy dziennie, rano i wieczorem smarowac nim skore i efekt widac. w przypadku bardzo suchej skory reklamowane krem na nic sie zdaja. jak dla mnie ten specyfik bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kremie za 3 złote może być cała masa substancji nawilżających (gliceryna, mocznik, kwas hialuronowy) i natłuszczających (olejki). Radzę się zorientować, jaka jest cena półproduktów kosmetycznych (w detalu, o hurcie nie mówiąc) a nie robić z siebie spamerskie debilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 3 zlote to mozecie sobie probke kupic :) Moge polecic z tych ktore mialam ostatnio, a na prawde duzo roznych kremow uzywam - nr 1 Thalgo z kwasem hialuronowym i nr 2 Arkana bioaktywny z aminokwasami. Dziewczyny zanim kupicie krem patrzcie na sklad ten malymi literkami, a nie na reklame na opakowaniu, ktora czesto wprowadza w blad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczulona
Dla mnie bezbłędnym odkryciem jest Iwostin z witaminą C i E na noc oraz Cetaphil MD Dermoprotektor - Balsam do twarzy i ciała, który stosuję przede wszystkim do twarzy na dzień. Dla mojej skóry to najlepsze wsparcie do regeneracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbkę? Może właśnie ty powinnaś się nauczyć czytać te małe literki? Proszę, taki oto fantastyczny nawilżacz: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24911&next=1 13 zł za 150 ml, czyli niecałe 4,5 zł za 50 ml (tyle ma przeciętny słoiczek kremu). Albo o: www.mazidla.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=952&category_id=11&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=100256 10 zł za 50 ml CZYSTEGO kwasu hialorunowego. Ale jak ktoś woli płacić 200 zł za nalepkę "thalgo" to już jego wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie tego kremu Cetaphil MD Dermoprotektor. Czy można go stosować przy trądziku różanym? młodzieńczym? mam siostrę która ma spore z tym problemy i wiele kremów w jej przypadku odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość May78
Cetaphil Dermoprotektor może zapychać, radziłabym więc uważać. Polecam Sylveco Lekki krem brzozowy - bardzo delikatny, dobrze nawilża i jest absolutnie nieszkodliwy. Nadaje się również do cery tłustej i trądzikowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na stronę Cetaphil i pod opisem tego dermoprotektora jest napisane "składnik antybakteryjny, który sprawia, że można go stosować w przebiegu trądzika młodzieńczego" dlatego zasugerowałam się, że można używać przy trądziku, mylę sie? nie słyszałam aby zapychały pory, tzn wydaje mi się, że jakby tak miało być to nie byłby wskazany przy trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój hit to serum babci Agafi zatrzymanie młodości , i zaden inny miałam cere odwodniona i sucha .Uzywałam kremów celii , ziaji i nivea i te sie umywają .To mój HIT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen naturalny Colvita:) na to krem z tej serii, ultrasupernawilżający, proszę o kontakt zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka87
May78 nie wiem skąd czerpałaś informacje na ten temat, ale na pewno nie z ulotki, a tym bardziej z własnego stosowania. Ja mam problem z trądzikiem i zakupiłam dermoprotektor już w tamtym roku i bardzo dobrze się sprawdza. Odrzucałam wiele kremów ze względu na zapychanie porów, dermoprotektor okazał się być super rozwiązaniem. lilka007 Z czystym sumieniem polecam Ci ten krem. Od paru miesięcy stosuje go również mój półtoraroczny siostrzeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość May78
Owszem, czerpałam tę informację z własnego (przykrego niestety) doświadczenia z używania Cetpahilu. I nie tylko własnego zresztą - znam wiele osób, które również Dermoprotektor zapchał. I nic dziwnego, bo ma w składzie przynajmniej jedną potencjalnie mocno zapychającą substancję - Cetearyl Alcohol (4 w 5 stopniowej skali komodogenności). A z ulotki faktycznie informacji nie czerpię. Na własnej skórze nauczyłam się, aby zwracać uwagę na składy (INCI), a nie marketingowe zapewnienia producentów zamieszczanie na opakowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
physiogel-dla mnie nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy budyn
a skad wiecie jaką macie cerę ? Byłyście na komputerowej analizie czy tylko tak strzelacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spamuj. Poza tym loreal to chemiczny syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothhy
Na moją skórę ( mieszana z tendencją do tłustej) najlepiej działają kremy w postaci żelu ale takie nie chemiczne tylko naturalne. Mam kilka swoich ulubionych których używam na zmianę- jeden się skończy kupuję drugi itd. Nie zapychają mi porów i działają też odmładzająco. Bardzo dobrze wygładzają skórę. Jeden to Żel regenerujący do twarzy Beauty Fluid System Absolute AnneMarie Börlind a drugi http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/zel-wzmacniajacy-do-twarzy-firming-annemarie-borlind-50-ml.html Taka butelka starcza mi na kilka miesięcy stosowania więc warto zainwestować w swoją twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeraWika
Mi cerę najlepiej nawilżyła DermVita, co prawda trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo kuracja trwa ponad miesiąc, ale dla efektów warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie te zwykłe, tanie kremy nigdy nie działały i musiałam inwestować w droższe które tez nie zawsze były dla mnie odpowiednie i nie działały tak jak powinny. Wkońcu próbowałam u koleżanki krem vichy aqualia, na pierwszy rzut oka całkiem fajny, delikatny, szybko się rozsmarowuje i wchłania. Cena powiedzmy ze pomiędzy tymi drogimi a tanimi które używałam. Krem się sprawdził, dobrze nawilża ale dodatkowo na lato kupiłam sobie jeszcze serum z tej serii bo wiadomo, latem skóra bardziej narażona jest na przesuszenia przez słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie te zwykłe, tanie kremy nigdy nie działały i musiałam inwestować w droższe które tez nie zawsze były dla mnie odpowiednie i nie działały tak jak powinny. Wkońcu próbowałam u koleżanki krem vichy aqualia, na pierwszy rzut oka całkiem fajny, delikatny, szybko się rozsmarowuje i wchłania. Cena powiedzmy ze pomiędzy tymi drogimi a tanimi które używałam. Krem się sprawdził, dobrze nawilża ale dodatkowo na lato kupiłam sobie jeszcze serum z tej serii bo wiadomo, latem skóra bardziej narażona jest na przesuszenia przez słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylogowało mnie z konta :P A ze nie lubie pisać jako bezimienna to poszło jeszcze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ci płacą za reklamę? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoniana
Krem kwiatowy nawilżający HB świetnie działa - skóra gładka i miła w dotyku, a swego czasu wyglądała fatalnie. Starajcie się wprowadzać to na stałe, poprawa powinna być znacząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie kremy vichy są przereklamowane. Dla mnie krem nawilżający nr 1 to thalgo z kwasem hialuronowym - Hyaluronic cream. Do tanich nie należy, ale uważam, że warto go miec, bo od razu po nałożeniu skóra jest bardzo nawilżona i wygładzona. Na swoj krem kupuję w salonie kosmetycznym, można też gokupić na stronie producenta. W salonach mają też bezpłatne próbki do testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska jankowska
Ja polecam krem z GIGI cosmeticsp- firm a wpolsce jeszcze malo znana, firma jest z izreala. w skladzie bradzo duzo aloesu, nawilża i koi świetnie. Krem ciezko jest dostac, opisany tez jest slabo, mogliby sie postarac troche bardziej bo wart jest. ja kupuje tutaj http://kosmetyki-24.com.pl/produkt/21/191/gigi-cosmetics-krem-nawilzajacy-do-skory-wrazliwej-z-aloesem-50ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gooowsreka, spamerko!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpetos
Krem kwiatowy nawilżający HB świetnie działa na moją skórę, faktycznie udało się ją zmienić, a była potwornie sucha, taka że aż nie chciałam sama jej dotykać, przy czym stosowałam wiele różnych środków. W moim przypadku to zdecydowanie się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrozia
Po jakim czasie widać zmiany? Piszę o tym kosmetyku HB. Jest szansa na znaczące poprawienie jakości w ciągu 2 tygodni? Moja skóra jest w dramatycznym stanie, a wyjeżdżam. Problem w tym, że każdy testowany kosmetyk nie przynosi żadnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×