Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Madzialenka, idziemy leb w leb hehe, ja dzis wezme czwarta tabletke CLO, testy owulacyjne czekaja...jak sie nie uda, to jade do kliniki poawanturowac sie po polsku hehe:):):) za 30 dni mam nadzieje, ze obie napiszemy ze jestesmy w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
domi....oby. powiem Ci ze mam juz kompletnie dosyc.tylko widzisz...jesli jeszcze nie czas i jesli po tych tabletkach dopiero sie ruszy-a rosnie ponoc 2 mm na dobe to i tak bedzie za maly do pekniecia.chce mi sie ryczec.chyba podswiadomie robilam sobie chore nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kara nie bój się wszystko będzie ok, trzymam za ciebie kciuki. Jak chodzi o paznokcie i włosy to tak jak pisałam, wit. B6, B compleks, tran, kwasy omega3, skrzyp. Włosy jak najmniej obciążać, nie przesuszać, paznokcie malować odżywką, najlepsza jest sally hansen - preparat zabepieczający paznokcie przed łamaniem(no more breaks-tak pisze na opakowaniui), jest zielonkawego koloru, ja używam jej 3 tygodnie i już widzę efekty. Fakt nie jest tania, ale jest bardzo wydajna i warto zainwestować. A do włosów kupiłam szampon do wypadających: Subrina Recept szampon przeciw wypadaniu włosów, na razie za krótko używam, ale podobno daje dobre efekty. Jak tylko będę mogła jakoś pomóc to mów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja19811981 Może sie uda :-) nadzieje trzeba mieć zawsze tylko czasami wkurza mnie to że nie mam monitoringu i nie bardzo wiem kiedy odpowiedni moment a do lekarza idę dopiero 6 a to bedzie 6 kwietnia to będzie 16dc i nie wiem czy bedzie po ! ale poproszę go żeby zrobił mi usg a testy używałam w poprzednim cyklu i coś nie ufam tym testą sama nie wiem dlaczego!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu-dl witam sasiadke z wroclawia - a juz myslalam, ze we wrocku tylko ja z tym mam problem ;) u kogo sie leczysz?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
balbinka85 witam Cię również ja chodzę do Mediconcept do dr Marty Góreckiej-Balcerek. Jak na razie jestem zadowolona. Zobaczymy jak będzie dalej ;) A Ty gdzie sie leczysz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja chodze do corafamedu do dr Zabelskiej ale ostatnio odiedzilam tez dr-a Markuszewskiego, tzw. \"szarlatana z wroclawia\" jak go niektorzy okreslaja ale moze jego polnaturalne metody dadza oczekiwany efetk :) tez myslalam kiedys o mediconcept ale ceny maja tam z kosmosu niestety i sie zrazilam :/ ale chodze tam robic badania hormonow itp. rozumiem, ze mieszkasz gdzies w poblizu? ja cale zycie mieszkalam w tej okolicy ale od roku przenioslam sie kawaleczek dalej - kolo Factory. pozdrawiam i zycze owocnego leczenia Tobie i wszystkim innym :) ps wczoraj zaatakowalo mnie cos w rodzaju \"kolezanki\" @ ale jeszcze nie chce sie rozkrecic... Nie ma to jak 55 dniowy cykl... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Witam serdecznie. Nie było mnie troch, ale nie było też o czym pisać. Kolejny cykl do d.... Dzisiaj jest 26 dzień i ojawy na @. To już 6 cykl z clo i nic, a ogólnie to już 13 miesięcy starań.... Pomysł z tabelką super sprawa, oczywiscie się dopisuję STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................6..............21.03 (CLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2......................?................W łocławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych muszka28 (28)-------------4--------------------??-----------------Opo le Domi883(26)---------------1-----------------21.04.09---- ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..........Poznań PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------15-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
balbinka85 ja kiedyś też chodziłam do corfamedu do dr Kotkowskiej. Przeniosłam się do mediconcept bo mam właśnie bliżej. Faktycznie mają ceny z kosmosu. Ach widzisz ja w sumie też mieszkam niedaleko Factory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
majkakaja a co sie tam u Ciebie dzieje ze znowu nic.przypomnij mi na jakim etapie jestes.ja jestem na etapie deprechy i wielkiego pocieszania własnego.wszystko do dupy.powiedz mi,robilas przerwy po tych wszystkich cyklach z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki staraczki widze, ze z interpretacja pozycji @ w tabelce jest problem. otorz, chodzi o to aby napisac termin zblizajacej sie @ zebysmy wiedzialy kogo atakowac pytaniami \"i jak??\", \"i jak??\", \"i jak??\" ;) :) aniu-dl w takim razie pozdrawiam sasiadke - moze niedlugo zostaniemy kolezankami od wozkow :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................6..............21.03 (CLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2................26,03,09............Włocławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławek beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Mazury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych muszka28 (28)-------------4--------------------??-----------------Opole Domi883(26)---------------1-----------------21.04.09---- ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------15-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
czyli na to wychodzi ze w tym tygodniu czekamy na wiesci od balbinki i haleczki,tak?no to czas start:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie wczoraj cos jak @ po przytulankach a potem cisza, hmm... moze sie jeszcze rozkreci bo nigdy od przytulanek mi sie nic takiego nie dzialo - tylko jak @ byla tuz tuz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav U mnie niestety @ się dzisiaj pojawiła:( :( kolejny cykl w du**. Zawsze miałam cykle 28-30 dniowe a w lutym i teraz opóźniły mi się o tydzień :( :( :( :( No i znowu załamka :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
nie martw sie haleczka,i na nas przyjdzie czas(miejmy nadzieje)ja wczoraj mialam juz mega kryzys,dzisiaj zaczynam myslec ze inni maja gorzej i ze zawsze sa jeszcze jakies mozliwosci.nowy cykl-nowe nadzieje,co?nie chce mi sie wracac do wczesniejszych postow ale ty mialas jakies zabiegi czy tylko na clo jedziesz? a proppo clo...czy wy tez po nim czujecie sie tak strasznie pelne?ja chodze jak balon,przeciez dwa dni temu skonczylam go brac a cos mi sie marze obraz -cos mi wzrok po tym lekko szwankuje i to cholerne uczucie pełnosci....Jestem typoem,,plaskobrzuchca,,i nawet podczas okresu mam plaski jak deska a teraz wygladam jak dziecko z somaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hm?14.04-----Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................6..............21.03 (CLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2................26,03,09............Włoc ławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych muszka28 (28)-------------4--------------------??-----------------Opo le Domi883(26)---------------1-----------------21.04.09---- ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------15-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie jestem na clo, lekarz mówił żeby jeszcze troszkę poczekać, bo staramy się dopiero od niedawna, a na ten topik trafiłam bo chciałam się dowiedzieć czegoś o clo i zobaczyć jak to wszystko wygląda. No a że mi się spodobało tu u was, i że fajne i równe babeczki jesteście, to się doczepiłam ;) ;) hm... mam nadzieję że mnie nie przepędzicie?????? Nie pamiętam czy już wspominałam, ale pracujemy nad naszym pierwszym bąbelkiem ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
:)hmmmm...trzeba przemyslec....moze Cie nie wywalimy:)czyli starasz sie jak dobrze patrze od 2 miesiecy:)no dobrze...a robilas jakies badania czy idziecie na zywiol?hihiih...moze nie bedzie u Ciebie potrzeby bawienia sie w te wszystkie lekarstwa:)no i tego Ci oczywiscie zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie idziemy na żywioł :) Teraz zacznie się 3 cykl. Ale już myślę żeby przycisnąć lekarza żeby dał mi jakieś skierowanie na badania, bo też latka swoje już mam ;) ;) Myślę że i w moim przypadku bez wspomagaczy się nie obejdzie, no ale to już czas pokaże. Też bym nam wszystkim życzyła z całego serducha żeby się udało:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav to chyba moja historia sprawiła że zmieniłaś swoje nastawienie, ja właśnie zaliczam się do tych co \"mają gorzej\". Jedziemy od 9 miesięcy na jednym wózku, mamy tyle samo latek no i @ mniej więcej w tym samym czasie tylko ja na laparo się wybieram :( no i ostatnie 2 cykle w sumie nawet 3 bez szans, bez monitoringu i bez clo :( Mam mega mega doła i jedyne co wyczytałam z tabelki to to, że jak się miało komuś udać to udało się w kilku pierwszych cyklach... czekam aż uda się komuś kto stara się mega długo (dla mnie 9 miesięcy starań i jeszcze więcej marzeń o dziecku, to długo). Haleczka tylko się \"u nas(w tabelce staraczki)\" nie zasiedź zmykaj zaraz do tabelki z mamusiami ;) tego ci życzę (żadnych clo i takich tam). a i słuszna uwaga apropo równych babeczek-też tak uważam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kara a powiedz mi w ktorych dniach cyklu i w jakich dawkach stosowalas clo? mialas po nim pecherzyki? ja mialam tylko po pierwszej dawce(2-6 dc)po jednej tabletce....w tym cyklu bralam 5-9 i totalna lipa.zero pecherzykow,endo minimalne...eh... jak bylo u Ciebie?opowiadaj szybko bo jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kara,i nie wiem czy mozna powiedziec ze masz gorzej,bo przynajmniej bedziesz miala ta laparoskopie za soba....za 3 miesiece znowu beda szanse a jak wiesz,po laparo o wieellllle wieksze,wiec mozesz wczesniej byc mamusia niz ja moja droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
Mam takiego duuuuuuuuuuuuużego doła, sama nie wiem czy to ma dalej sens. Wczoraj miałam wizyte u gin kontrolna bo @ dostałam po duphatsonie w 42 dc i moja pani gin. kazała mi odstawić estrofem i duphatson i od 4 kwietnia brać luteine i od pierwszego dnia miesiączki mam brać antykoncepcje przez 3 miesiace a jeśli do 1 lipca nie zajde to czeka mnie klinika . Nie rozumiem tej antykoncepcji, podobno to też jest metoda że po odstawieniu jej szansa jest. Zastanawim się co robić czy odpuścic na jakiś czas . Nie mam już siły o tym wszystkim myśleć , bo czuje że jestem z tym sama a do tego potrzeba dwojga. Ale sie rozpisałam, ale chyba było mi to potrzebne. Dobrze że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam clo od 2 do 5 dc . W pierwszym cyklu pół tabletki rano i wieczorem (nic się nie ruszyło zero pęcherzyków). W drugim po jednej tabletce rano i wieczorem (drobnica która się wchłonęła), a w trzecim po półtora tabletki (wielka torbiel,bo mimo pregnylu pęcherzyk nie pękł). A gdzie jest napisane że po laparo są większe szanse?? Po prostu będzie wiadomo co mi jest. Mam same czarne wizje. Może mi przejdzie. Gin mówi,że jak się okaże że mam niedrożne jajowody to tylko invitro. Podejrzewa też endodermioze :(. Ale może się też okazać że nic się nie dzieje i powrót do clo lub czegos podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
monika-78 ,nie denerwuj sie,nie martw...wszystkie mamy podobny klimat.z ta antykoncepcja to prawda.moja kolezanka miala podobna sytuacje jak Ty i dokladnie takie same leczenie i faktycznie zaszla w ciaze.to sie nazywalo jakos ciąża z odstawienia czy jakos tak.rob tak jak ci mowi lekarz bo moze to odniesc rezultaty.trzymaj sie jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika-78 Kochana nie przejmuj się, musisz spróbować i uzbroić się jeszcze troszeczkę w cierpliwość a nóż może tym razem się uda... Pamiętaj że nie jesteś tu sama, że jesteśmy z Tobą :) :) Cieszę się bo widzę, że również jesteś z Włocławka ;) Pozdrawiam ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
kLARAV I HALECZKA DZIEKUJE WAM ZA SŁOWA OTUCHY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
haleczka a z jakiego osiedla jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×