Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Hej Kobietki!! u mnie dzisiaj trzecia tabletka clo i nic mi nie jest żadnych skutków ubocznych :-) zastanawiam się na paski owu niby nie jestem przekonana do nich ale jednak kupie! zacznę robic w 12dc może akurat cos tam wyjdzie pozdrawiam forumowiczki i przybywajcie do tej niższej tabeli :-) ;-))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara ja widzę, że coś doła ogromniastego złapałaś. Zobaczysz będzie po laparo dobrze, u mnie też mówili o niedrożnych jajowodach, ale moja gin mówiła że to nie oznacza od razu invitro, bo w czasie laparo moga je też do pewnego stopnia udrożnić i pousuwac drobne torbiele i zrosty, także nie załamuj się, będzie ok. Weź w weekend męża do kina na jakąś komedię, moze pogoda dopisze to na spacer. Zobaczysz będzie ok. Wierzę że ci się uda. Trzymam za was wszystkie dziewczyny kciuki i nie załamujcie się, będzie dobrze, w końcu uda się każdej, może jednym szybciej, drugie musza poczekać, ale uda się. Głowy do góry. Pozdrawiam i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika-78 ;) Nie mieszkam w samym Włocławku, tylko jakieś 20 km od W-ka w stronę Bydgoszczy, ale we Włocławku bardzo często bywam i mam tam też siostrę która mieszka na południu (Michelin). Muszę Ci się przyznać, że nie spodziewałam się spotkać tu kogoś z moich stron(i w tym samym wieku), bo pozostałe dziewczyny to już mieszkają baaardzooo.... daleko ode mnie. A tu prosze taka miła niespodzianka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Marta maaaaaaaartaaa czekaj Ty,ale ja tu widze ze my z jednego miasta jestesmy...gdzie sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
klarav u mnie jest właśnie 13 miesiąc starań, w tym 6 cykl z clo. Wiadomo od 5-9 clo, od 16-25 duphaston i tak w kółko. Prolaktynę i inne hormony mam ok. Mąż ma troche słabe plemniki więc w zeszlym miesiący miałam inseminację, ale niestety nie udało się. Za miesiąc kolejna. Ogólnie największy kryzys czyli giga-doła miałam tak z dwa miesiące temu. Teraz trochę wyluzowałam (ale staramys się dalej). Postanowiłam wziąść sie garść i trochę schudnąć. Bo od tych leków bardzo mi sie przytyło, a może jak schudnę to prędzej zajdę w ciążę.... tak się pocieszam. Zaglądam do Was codziennie, ale już nie wiem co pisać bo ciągle to samo. Może w końcu zmieni sie zła pasa. Miejmy andzieję :) Pozdrawiam Was i trzymamy wszystkie kciuki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no wlasnie....ja biore clo dopiero dwa cykle a tez zaczynam strasznie z waga leciec do gory.wlasnie sie zastanawialam jak to mozliwe(bo raczej naleze do tych szcuplych)a tu w 2 miesiace prawie 7 kg!wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
no to sa minusy hormonów, ja po nich mam mega apetyt na słodycze! Nawet wsytdze się przyznac ile przez ten rok przytylam, ale na razie udało mi się zgubić drobnymi kroczkami 7kg, a jeszcze duzo mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki u mnie dzis 31 dc i nic zrobilam test i jedna gruba krecha porazka na maxxxxxxxxxxxa nie wiem ile wytrzymam. Teraz czekam az przyjdzie @. Pozdrawiam trzymajcie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi prosze jesli wiecie w jakich dc powinno sie robic badania hormonalne, bo w tym cyklu clo nie biore bo mam cyste to chociaz zrobie sobie badania:( z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ja dzis biore 5 tabletke CLO, i zabieramy sie do roboty;) testy owulacyjne mam:)) mam nadzieje, ze cos dobrego z tego wyniknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialenka, na testach ktore mam, jest napisane zeby zaczac od 8 dnia cyklu, wiec tak zaczne robic. Mam 10 testow, wiec na 17dniu skoncze. Mam nadzieje, ze okolo 13-15 dnia bede miala dni plodne. w 35 dniu cyklu zrobie test ciazowy, bo mam cykle 35 dniowe:/ pozdrawiam, pisz na biezaco co u Ciebie:) ps poki co to zadnych skutkow ubocznych po CLO nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
haleczka ja jestem z kazika, a leczysz sie we włocławku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mida, z tego co wiem badania robi sie miedzy 3 a 5 dniem cyklu. pozdrawiam! ja chyba bede testowac jutro ale tylko dla pewnosci i jesli nie zapomne - nie nakrecam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka81
dziewczyny dwie kreseczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj lece na beta i odezwe się potem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no gratulacjeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bardzo sie cieszymy kochana.daj znac po badaniach i tak dla przypomnienia opisz nam jeszcze raz cale swoje leczenie i historie staran.moze nam poprawisz dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
muszka81 gratulacje. Chyba bociany zaczęły wracać bo coraz więcej brzuszków nam rośnie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
slonce 31,Ty od 2 cyklow sie starsz tak? ja wlasnie siedze w pracy,i moj kolega z pokoju ktory obserwuje moje wypociny na naszym forum wszedl i powiedziall,,o ,widzę ze znow siedzisz na ,,Z pamiętnika waginy,,?.. heheh...no cos w tym jest:)caly dzien robie tu monitoring:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka81 gratulacje!!!!!!!!!! No, no takie wieści i to z samego rana superrrrrrrr , oby tak dalej :) :) :) :) monika-78 nie leczę się we W-ku, na razie tylko chodzę do lekarza w miasteczku, do którego mam najbliżej jakieś 4-5km ode mnie . Ale podejrzewam że na nim się nie skończy i muszę poszukać kogoś bardziej kompetentnego. A ty gdzie i u kogo się leczysz jesli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
majkakaja a ja myślałam że tylko ja przytyłam , ostatnio się ważyła i przeżyłam szok. Przez ponad rok 14kg. Moja siostra która urodziła w styczniu ,przez ciąże tzn.od września do dzis schudła 18kg. coprawda była na diecie bo podczas ciąży dostała cukrzycę , brała insulinę . teraz jest szczuplejsza niż przed pierwszym dzieckiem. dziś 3dc, znów clo,olej z wiesiłka,folik-----------poźniej monitorin-pregnyl-------czekanie ------------ i ---- (powtórka z rozrywki). bardzo urozmaicone te nasze życie :) powoli zaczynam się z tego śmiać, a u mnie śmiech to ostatni etap złości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Trochę się nie odzywałam ale starsze forumowiczki pewnie będą kojarzyć. Na razie nie ma co pisać. Ostatni cykl 42dni i torbiel na jajniku. Obecnie 28 d.c. i spodziewam się @ w poniedziałek. Chciałabym , żeby nie pojawiła się. Na razie to siedzę sobie w domku bo moja królewna ma grypę. Muszka wielkie gratulacje!!! I oczywiście dopisuję się do tabelki. STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................6..............21.03 (CLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2......................?................W łocławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych muszka28 (28)-------------4--------------------??-----------------Opo le Domi883(26)---------------1-----------------21.04.09---- ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań becia1201(29)............7................30.03.2009...........Kraków PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------15-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka81 gratulacje!!! dbaj o siebie:* u mnie 7 dzien cyklu, od jutra testy owulacyjne, w 21 dc ide na badanie krwi (szczerze, to nie wiem pod jakim katem, czy hormony czy co:/) no i pobolewa mnie podbrzusze, ale juz nie wiem czy pobolewa czy mam urojenia:/ AAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa grrrrrrr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
klarav 2 cykle z clo. A tak wogóle to juz chyba z 1,5 roku niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981(27)................6 (1zCLO)...........21.04..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2......................?................W łocławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych muszka28 (28)-------------4--------------------??-----------------Opo le Domi883(26)---------------1-----------------21.04.09---- ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań becia1201(29)............7................30.03.2009.... .......Kraków PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------15-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- poprawilam siebie w tabelce, bo okres mam dostac w kwietniu a nie w marcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiedzialam, ze z wiosna bociany o nas nie zapomna!! :) a tak dla pewnosci czy muszka81 i muszka28 to ta sama forumowiczka? no, kolezanki, ktora nastepna?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
ty,balbinka,a tak dla pewnosci to i Ty mialas dzisiaj testowac skubanico:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja jutro - dzisiaj nie mialam testu kupie gdzies tam po drodze i zrobie jutro, no chyba ze kolezanka @ mnie wyprzedzi. no i tescik zrobie tylko dla ogolu naszej spolecznisci bo uwazam ze w tym cyklu bylo bez szans - przytulanka dopiero dzien po owulacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień doberek kochaniutkie!!!!!!!!!! Aż mi humorek poprawiłyście Muszka GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) Balbinka ja też w grudniu myslałam , że lipa , że dzień po owulce a tu niespodziewanka!!!! oczywiście nie nastawiaj sie ale uśmiechnij się i do przodu Pozdrawiamy :) :) :) :) Klarav z ciebie to jakis żandarm :) wzsystko wyśledzisz i wyczytasz :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofalko! ja sie nie zalamuje z tego powodu, po prostu w tym dlugasnym cyklu sie na nic nie nastawilam jak juz wiedzialam ze po owulce i tyle, dlatego do tego testu tez mam dystans ;) ale na jutro sie zamelduje z wynikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
czesc kobitki w dalszym ciagu nie mam okresu a ostatnia tabletke LUTEINY wziełam we wtorek czekać jeszcze ?? mój gin powiedział ze po tygodniu brania mam dostac okres a jezeli nie pojawi sie to mam dzwonic do niego i nie wiem co mam robic wy tez tak miałyscie brałąm wczesniej tabletki na wywołanie ale zawsze jak w zegrarku jak powiedział tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×