Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość klarav
halo balbinka,halo ,halo....i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nic nie piszę na forum ale podczytuje na bieżąco i MEGA GRATULACJE dla wszystkich MAMUSIEK,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo cieszy jaksię komuś wkońcu udaje....... A u mnie nic ciekawego dziś 22dc. i to cholerne comiesięczne czekanie... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście kochane i proszę się wirtualnie ocierać i przytulać. Karolinka witamy wśród nas. Może jednak warto zrobić sobie betę wcześniej? Trzymam kciuki. Wiecie ja to miałam ten cykl stracony - bez wspomagaczy, tylko z acardem. I właściwie to nastawiłam się na kwiecień i monitoring. Tym bardziej , że moja mała znowu była w szpitalu i na niej się skoncentrowaliśmy. Teraz siedzę sobie w domku a popołudniu do gina. I pewnie już najbliższe 8 msc na zwolnieniu. Nie mam zamiaru ryzykować. Z ostatnim maluszkiem chodziłam do pracy i źle się to skończyło. Niby praca biurowa ale ciągle gdzieś trzeba pobiec, no i dojazdy - ponad godzinę w jedną stronę. Pewnie przynudzam ale jak na razie to o moim szczęściu wiecie tylko wy i mój M.Reszcie powiem jak zobaczę dzidzię na USG. Nie chcę zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień doberek wiosennie!!!! ooooo widzę ,że tu wczoraj wesoło było jak tylko poszłam spać....Szalone jesteście!!!!! :) :) :) :) Becia zobaczysz , że wszystko będzie dobrze a odpoczywaj ile wlezie bo ci się należy!!!!! Zdaj nam relację po wizycie ściskamy:) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
fajnie,naprawde pięknie sie nam tu robi.Ja mam mocno mieszane odczucia co do wszystkiego. Na szczescie w czestochowie cudowna pogoda:)pieknie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczynki ,mam pytanie do tych ktore mialy zastrzyk z pregnylu.ile tego bralyscie i kiedy pekl Wam pecherzyk...ja strasznie sie czuje od dnia zastrzyku.wszystko mnie w srodku ciągnie.tak dziwnie boili jakbym miala dostac okres i tak juz od tych 2 dni z pregnylem.dzisiaj znowu,,wybudzam,,meza.hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pogoda także w Wałbrzychu!!!!!!! :-) Nie wiem czemu ale wydaje mi się że mi się nie uda w tym miesiącu, nie wiem czemu tak myśle ale jakos mnie tak wzieło :-( Kobieta zmienną jest ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
kurcze dziewczyny jak czytam, że kolejna dziewczyna zaciążyła to aż mi się dziób śmieje, chociaż ja mam miesiąc stracony na prawdę się cieszę, że komuś się udało, i że daje to tyle radochy. Pozdrawiam słonecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialenka mnie też wzięło i kurde obawiam się że powrót do rzeczywistości będzie jak upadek na beton z 10 piętra ale jakoś tak się cieszę i lekko mi. Może to dlatego że w Warszawie tez słoneczko :). A Klarav co do pregnylu to ja miałam jedną podwójna dawkę ale nie pękł z tego co gin powiedział to był ogromny i już pewnie za późno było na zastrzyk ale spróbował... kiedy masz kolejny monitoring na sprawdzenie czy zastrzyk zadziałał?? Słońce 31 u mnie na przemian śmieje się i płaczę, zazdroszczę ale bez obaw nie złośliwie no i mam chęć poocierać się o was nawet chociażby wirtualnie ;) agula jesteśmy z tobą ;) ja jestem w trakcie działam ale za chwilkę też będę wśród oczekujących A tak w ogóle to chce się pożalić że mam problem ze szwagierką (6miesiąc ciąży). Mianowicie chodzi po kątach i gada że ona to już nie wie czy ma się przy mnie cieszyć czy coś w ogóle o ciąży mówić...już mnie o to pytała i ja powiedziałam że niech się cieszy czy przy mnie czy przy kimkolwiek tak samo. Ale widocznie nie dotarło... najlepsze jest to że ona cały czas mówi o ciąży o dziecku o imionach i nie widać żeby moja obecność ją krępowała...no i właśnie tego nie rozumiem... Cholera nie wiem czy wiecie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kara nie przejmuj sie.ona chyba nie wie co robi i doszukuje sie problemow.malo tego,z tego co piszesz wynika ze ona chyba bardzo potrzebuje byc w centrum zainteresowania.nie masz co sie stresowac.Ty masz gorzej.widze ze to jakas oszolomka chyba.powinnas zabrac ja na spacer by sie dziewczyna dotlenila.pogadaj z nia. ja monitorink mam miec po tygodniu podobno.w poniedzialek mialam 2 ampulki,we wtorek 1.boli mnie przeokrutnie.a jak juz wjade samochodem w jaks dziure to chce sie wsciec tak mnie rwią te jajooooooooooory przy najmniejszym wstrzasie.mam nadzieje ze to peknie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS CIEPLUTKO:):):) Klrav ja miałam zastrzyk 2razy i to w podwójnej dawce, ale niestety nie pękł i tak:(:(:( kiedy masz kolejny monitoring? Kara rozumiem Cię, ja mam taką samą sytuacje... Teraz jest najgorzej na dworze ciepło i pełno wózków... aż nie chce się z domu wyjść:( tak sobie myśle, że chciałabym za rok o tym czasie być z brzuszkiem, wypinać się tak jak inne to robią! Dziewczyny są dni , że juz ie wytrzymuje... ja tak bardzo pragne dziecka, chce być mama... Dobrze, że my sie tutaj nawzajem rozumiemy:):) pozdrawiam was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
ania rozumeim Cie absolutnie.ja wczoraj przechodzilam przez taki dluuuuuuuuuuuuuuuuugi park w ktorym byly same mamusie z wozkami,maluchami,zaciazone...piekny widok ale nie dla kogs kto tez by tak chcial.strasznie to wszystko niesprawiedliwe.sa dni ze jest lepiej,ze tak nie mysle,ale sa dni kiedy totalna zalamka.nawet z domu nie chce sie wychodzic.dobrze ze jestescie.Anka,slowa do gory:)nasz czas tez nadejdzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ufff wy mnie lepiej rozumiecie niż ja sama siebie. Jej wietrzenie nie pomaga a ja nie mam zamiaru jej codziennie powtarzać że nic mi nie jest niech śmiało się obnosi bo i tak się obnosi. To prawda że chce być w centrum uwagi no i jak napisałyście wypina się strasznie. Kocham Was za wyrozumiałość... No ale z drugiej strony to mi nawet jej trochę żal bo przez to że się tak zachowuje to nikt nie maca jej po brzuchu i w sumie nie zwraca zbytnio na nią uwagi. Kurde to tak jak z małym dzieckiem im się go bardziej ignoruje tym głośniej krzyczy... ciężka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav ja tak samo mam jak Ty... zależy tylko i wyłącznie od dnia jak się ma moje samopoczucie, jeśli jest żle to najlepiej się do mnie zbliżać... Nie wiem dlaczego na świecie panuje taka niesprawiedliwość.. dlaczeo takie 17, 18latki rodzą i co najważniejsze zachodzą beż żadnych problemów.. nie rozumiem tego, ale ktoś kiedyś powiedział, że jedyne co jest sprawiedliwe ty tylko smierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
BECIA moje wielkie gratulacje!! dbaj o siebie... Widzę że ten rok sprzyja zafasolkowaniu..dziewczyny do boju, pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------2----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)--------------------9 -----------------13.04--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................7..............21.04 (1zCLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............3.............1/2,05,09...........Włocław ek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- - ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań becia1201(29)............7................30.03.2009.... .......Kraków **anka(22)................13...............??????????... ......Czerniejewo marc30 (31)..............10...............08.04.09..........ok. Wrocławia Karolinka1983(23)......16................30.03.2009..... ..Rypin agus28(29) .................15................12/13.04............NML PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------3---------12.2009------------?------- ----4---------Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wkleiłam się bez zaproszenia. Większość z was mnie nie pamięta ale byłam dawno na tym forum. Teraz czytam czytam czytam ale nie nie dzieje się nic dobrego czym mogłabym sie pochwalić. od stycznia mam przerwe we wszystkim, tzn nie biorę nic i mam sie dobrze bawić nie mysleć o dziecku itp. Chyba nic mi z tego nie wychodzi bo cykle ma 70dni....????? Chyba jestem z marsa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
tez takie mialam.tez dochodzil mi do 70 dni czasem nawet wiecej....czemu lekarz nie przepisze Ci luteiny?przeciez musisz to jakos wyrownac nim znow zaczniesz sie starac.luteina to baaaaardzo dobra rzecz.ja sie strasznie meczylam przez ten okres-a raczej przez jego bralk a teraz luzik.biore,odstawiam i jest,a w razie czego podtrzymyje tez ciaze wiec moze czas o tym pomyslec.pozdrawiam Cie cieplutko.dobrze ze znow weszlas na nasze forum-my tu sprzyjamy zafasolkowaiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Agus - to jestesmy z tej samej planety bo ja mam dzis 60 dc :( klarv - test zrobiony z zebranego porannego moczu ale dopiero o 13 dlatego nic nie pisalam - oczywiscie tylko 1 zasrana kreska :( w dodatku do mojej czarnej dziury pewna bliska (jak mi sie wydaje) osoba powidziala mi, ze jest w ciazy (jakis 4-5 tc) i poczulam sie jakby mi kos w pysk strzelil. to jej 2 ciaza i wszystko bez problemow. chcialabym sie cieszyc ale ostatnio czuje sie jakbym byla jakas \"niedorobiona\" ze wiecznie z tym @ jakis problem i ta wiadomosc mnie dobila :( jednym zawsze wiatr w plecy a innym ciagle w oczy :( smierc tez nie jest sprawiedliwa moja droga kolezanko bo w takim wypadku pozostawilaby mi chociaz jednego rodzica a nie zabrala tak szybko oboje wiec nie uwazam zeby to co napisalas bylo sensowne w moim przypadku. bez urazy oczywiscie :* nie bede narazie nic pisac dopoki nie wyjde z mojej czarnej dziury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
becia ale super , moje gratulacje klarav ja miałam podany pregnyl w dawce 5000j w grudniu i po 4 godzinach mi pekl pecherzyk haneczka lecze sie u dr Tomczewskiej ale tylko do lipca bo potem tylko klinika bo ponoć po 30 stce lekarz może leczyc tylko przez rok, ja jestem z niej zadowolona , trafilam do niej w czerwcu zeszlego roku i od razu sie mna zajela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
poprawiłam termin @ STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------2----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)--------------------9 -----------------13.04--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................7..............21.04 (1zCLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............3.............1/2,05,09...........Włocław ek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............14.04,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- - ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań becia1201(29)............7................30.03.2009.... .......Kraków **anka(22)................13...............??????????... ......Czerniejewo marc30 (31)..............10...............08.04.09..........ok. Wrocławia Karolinka1983(23)......16................30.03.2009..... ..Rypin PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------3---------12.2009------------?------- ----4---------Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
ja dzisiaj rano o 5 mialam temperature 36,6 wiec moze jeszcze nie pekl(albo juz po.oby nie) balbinka-masz sie zebrac do kupy i pisac do nas bo wjade do tego wroclawia i za wlosy cie grzecznie do komputera podprowadze moja droga.nic nie boli tak jak zycie-podobno.nic nie jest sprawiedliwe,ale tak juz jest i nic z tym faktem nie zrobimy.jedyne co mozemy to walczyc o to co najwazniejsze.sciskam Cie mocno moja droga i nie poddawaj sie czarnym dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
a wiecie co,oderwijmy sie jakos od tego wszystkiego(powiedziala co wiedziala) ja jakis czas temu wyslalam swoje zgloszenie do banku szpiku kostnego.czekalam pare tygodni i wlasnie wczoraj przyslali mi dokumenty do wypelnienia i test paleczkowy(czy jakos tak)do zrobienia i wyslania.dobra idea.jesli nie uda mi sie zajsc w ta ciaze to moze do czegos sie jeszcze przydam komus...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka krotko o sobie napiszę tak brałam marvelon przez 4 lata, rok po ślubiu stwierdzilismy że koniecznie szybciutko chcemy dzidzie. po odstawieniu marwelonu zaszłam sybciutko i bardzzo bardzo sie cieszyłam ale tylko kilka tygodni bo okazała się że moja fasolka umarła. Nie nastąpiło poronienie więc przykre doświadczenie w wszpitalu z zabiegiem (KOOOSZMAR). potraktowali mnie jak kogoś kto bardzo chce mieć skrobankę, ale to juz było................... to był październik 2007... potem była zalecana przerwa, pote zmiana lekarza, potem 6 cykli clo, od grudnia pan doktor kazał wrzucić na luz i pokazać sie w kwietiu albo z ciążą albo po dalsze wytyzne co do badań tzn: laparo, badania mojego M i może inseminacja i może nie wadomo co..... Do dzisiaj wmawiałam sobie że ta rzerwa to może dobrze, bo może za duzo bylo o dziecku w mojej glowie i blokada mi sie jakaś zrobiła, ale dzis zaczyna się kwiecień.......... i nic........... boję się tej walki i nie wiem czy mam na nią siły................ może tak ma być, może na nas czeka dzidziuś od innej mamy i taty. Tylko nie wiem czy moj M byłby w stanie pokochać.... Nie cieszą mnie święta, bo znów zjadą się siostra i szwagierki z małymi dziećmi i głupie teksty o bocianach i zarażaniu. Chciałabym wyjechać na wielkanoc żeby nikogo nie oglądac albo zamknąć się gdzieś..... Sory laski normalnie taka nie jestem, tryskam humorem i energią i to ja potrafię trząchac smutasami, ale dzis nie ten dzien........ :-\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika-78 dzięki za odpowiedz :) :) :) Dzięki że się odezwałaś :D siostra mi kiedyś wspominała właśnie o Tomczewskiej, że jest ok. i tak myślałam żeby się do niej udać, a czy mogłabyś mi jeszcze napisać jak u niej ze sprzętem, czy ma usg i robi monitoringi podczas cyklu????????? Bo ja na razie jestem zielona w tych sprawach i chciała bym się dowiedzieć jak przebiega u mnie owulacja (czy wogle jest) i czy są te cholerne pęcherzyki itd......... A słyszałaś może o dr. Rotuskim z Ciechocinka????????? Z góry bardzo Ci dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie :D Jeśli chcesz możesz pisać na moje gg. 12243360 Właśnie się dowiedziałam że koleżanka mojej kuzynki po 15 latach leczenia urodziła zdrowiutkiego, ślicznego chłopczyka i jest to jej pierwsze dziecko, które urodziła mając 37lat :D Swoją drogą to ją naprawdę bardzo podziwiam za jej wytrwałośc w dążeniu do celu i nie wiem czy mnie samej by starczyło tyle cierpliwości :( ...hm... tak myślę a nawet jestem tego pewna że raczej nie :( Pozdrawiam i aby nie było nam dane aż tak długo czekać!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
agus28 bardzo mi przykro. Kochana jesteś młodziutka masz jeszcze czas i dziecko wreszcie pojawi się w Twoim życiu wtedy gdy nie będziesz się tego spodziewać. będzie dobrze- musi być! Karolinka1983 witamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×