Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Bo np. jeśli ja mam clo od 3 dc i 7dc koniec clo to staranka najlepiej 9 dc zaczne od początku bo jeśli @ jest 22 lutego clo od 24! a 28 koniec clo to jest już 7 dc czyli jeden dzień daje sobie spokój i staranka od 2 marca czyli to by był 9 dc puzniej daję sobie jeden dzien przerwy i od 4 staranka do owulacji czyli do 7 marca to będzie 14 dc ja juz sie powoli gubie z tym wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi85
madzialenka ja brałam od 3 dnia przez 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Witam! Odnośnie testów owulacyjnych! Tylko dlatego że stosowałam je od samego początku starań wiem że nie miałam owulacji,potwierdził to lekarz w czasie monitoringu. Kiedy już zaczęłam kurację z clo tylko na podstawie testów owulacyjnych udało mi się dokładnie określić kiedy mam owulacje.Tak więc moim zdaniem testy owulacyjne są nieodzowne w określaniu owulacji. Najlepiej starać się o dzidzie od 10dc (niezależnie w których dniach cyklu przyjmujecie clo) co 2 dzień.Chyba że test owulacyjny pokazał 2 krechy to od tego dnia codziennie przez kolejne 2do 4 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Odnośnie częstości przytulania zapomniałam dodać że zależy to także od tego jakiej jakości jest śluz.Jeśli jest płodny taki książkowy to wystarczy co drugi dzień, plemniki przetrwają w takim śluzie.Ja miałam słabej jakości śluz więc po pozytywnym teście owulacyjnych przytulaliśmy się codziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi85
najtańszy ok 20 zł w środku jest 5 pasków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
gabi,ktorego dnia cyklu ty bylas na monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialenka1985 - jak kupisz już paski to na ulotce masz wszystko dokładnie opisane kiedy? co ? i jak ? Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
wlasnie wracam od ginekologa.dzisiaj niby 9-10 dzien cyklu.moj pecherzyk ma 16 mm. lekarza cos zdziwilo ale dokladnie nie wiem o co mu chodzilo.powinnam go pomolestowac to moze by mi powiedzial.w piatek mam kolejna wizyte to mu nie dam spokoju.chyba zrobilam z siebie wariatke bo zapytalam co z pecherzykiem na drugim jajniku,czemu go nie ma,a on mi na to,ze nie jest potrzebny,ze ma byc na jednym i zaczal sie smiac...powiedzmy ze jestem na ,,poczatku,,drogi i moge popelniac gafy. pytalam go tez o to nasze wciaz komentowane robienie dzidziusia...powiedzial ze skoro dzisiaj- we wtorek mam 9 dzien cyklu,to w piatek mam sie starac o dziecko intensywnie.czyli wychodzi na to ze wszystkie nasze teorie legly w gruzach:) sluchajcie,wiecie moze ile powinien miec pecheryk w 10 dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
clarav ja bralam clo od 3 do 7 d.c. i dopiero w 14 d.c na usg bylo widac gotowy do pekniecia pęcherzyk. Gin powiedział że najprawdopodoniej w nocy pęknie wiec mamy się starac. Najlepsze jest to, że musiałam nastawiac wczesnie rano budzenie bo gin powiedzial że jak w nocy pęknie to najlepiej rano staranka. Następnego dnia poszlam na usg to był 15 d.c. i rzeczywiście pęcherzyk pękł. Tak więc nie martw się straconymi dniami bo najlepiej zaczac intensywne staranka zaraz jak pęknie pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Madzialenka1985 ja stosowałam clo od 3 do 7 dnia cyklu. Teraz czekam albo przyjdzie @ albo nie ... Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
oj widzicie....co rusz to inna sugestia...i to wszystkim mowi lekarz:)jakies szalenstwo co?nie wiem co robic...chyba zaczne w czwartek.w piatek ma mi powiedziec czy pekl.dziewczynki jak to jest(az wstyd zapytac,ale co mi tam)w ciaze mozna zajsc jak pecherzyk ma okolo 20 cm i peknie tak?i ile od pękniecia jest mozliwosc zajscia w ciaze?przepraszam jesli pytanie jest tendencyjne ale wy jestescie madrzejsze a ja mocno przykołowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
clarav moj pecherzyk mial okolo 23mm jak pekl ale czy doszlo do zapłodnienia to sie okaze. Bo to że pękł to niestety jeszcze nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki rzadko pisze bo nie mam czasu wciaz tylko praca praca i praca, dzis 30 dc brzuch boli i przyszla @. Zalamka, to juz bedzie 4 m-c z clo i nic. Próbuje do pólroku a pózniej to juz nie wiem co. Pozdrawiam Was Kochane i z calego serca zycze zajscia w ciaze bo to dla nas byloby najwieksze SZCZESCIE:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
mida milo Cie widziec:)ja tez trzymam za nas wszystkie kciuki....kciuki i jajniki za nas trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :) Chyba juz uzleżniłam sie od tego forum i zaglądam tu codziennie. Ja jestem po 2 cyklach z clo, nic nie wyszło (brak ciąży) i zrobie sobie miesięczną przerwe. Szczerze powiem ze mam juz dosyć... w przyszłym tygodniu mój mąż idzie na badania. Apropo czy któraś z Was orientuje sie moze co mógłby brać facet na poprawe jakości plemników? Jakieś szczególne witaminy czy coś? Ja clo brałam od 2 dc przez 5 dni - w 13 - 14 dniu pęcherzyki pękały. Tak sie zastanawiam czy nie poprosić mojej gin o zwiększenie dawki clo może byloby wiecej pęcherzyków i wieksze szanse ? ;) Powiem Wam ze byłam niedawno u wróżki i powiedziała mi ze bede miała bliźniaki - 2 chlopców haha - mysle sobie ze jak coś to moze po clo - bo w mojej rodzinie nie bylo.... W tym miesiącu lecze zęby, wyrywam ósemki i od przyszłego cyklu biore sie ponownie do roboty :) buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dzieczynki?ktores z Was pisaly ze jedza/pija siemie lniane lub wiesiolek.po co to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav wiesiołek pije sie na zwiekszenie sluzu plodnego gdyz clo go wyslusza. aniadl najlepsze witaminy dla mezczyzn to tabletki salfazin poprawiaja one ruchliwosc plemnikow.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela82 dziekuje Ci bardzo, ale chyba przd badaniami lepiej nie brac. Kupimy po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
oj nieeee:)ja moge gadac i gadac dzisiaj ile wlezie.na smutno,na wesolo...do wyboru,do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLARAV! Ja już wczoraj poszłam spać jeszcze 3 tabsy clo i koniec na razie żadnych skutków ubocznych!!!!!! :-) pozdrawiam dziewczyny z forum! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi85
dziewczyny jutro mój dzień prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×