Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

wiecie... masz rację kara, że one się cieszą, ale chyba dla dobra naszego mogłyby chociażby w naszym towarzystwie przestać wogóle mówić o ciąży o malutkich dzieciach.. U mnie rodzina najbliższa wie o mojej chorobie dla tego wogóle nie wspominają o dzicku, bo wiedzą, że bym od razu płakała z natury jestem bardzo miękką osobą. a co do szwagra to nikt nie chciałby takiego mieć-wierzcie mi no i szwagierki takiej jak jego żona też, dlatego ich temat jest dla mnie zamknięty. jeżeli uraziłam cię kara to przepraszam, ale jest mi żle, naprawdę żle i wy to powinniście zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
chyba zapoczatkowalam ,,słaby tydzień,, ...trzeba byc dobrej mys.li.mimo wszystko.Kurcze,w sobote wzielam ostatnia dawke clo i strasznie mnie zaczynaja rwać jajniki.a to tylko jedna tabletka dziennie.boje sie tego przestymulowania.w srode 10 dc-monitoring.boje sie.troszke.chyba.nie no...boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialenka może być tak,że twój organizm \"wyprodukuje\"trzy dojrzałe pęcherzyki i możesz zostać mamą trojaczków :) Lub gorsza wersja pęcherzyki mogą przerosnąć z zrobić się z nich torbiele.Dlatego tak ważny jest monitoring i sprawdzenie czy pęcherzyk (i )pękły.Oczywiście to tylko teoria w praktyce może być inaczej.Ja jak brałam CLO do tego zawsze miałam przepisywany duphaston na podtrzymanie ewentualnej ciąży.Więc powinnaś brać tą luteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Dziękuję za odpowiedz to wezmę tą luteine tylko lekarka kazała mi brać od 14dc i któraś z dziewczyn napisała że to może być za wczeście! dlatego nie wiem co robić????? a z tymi trojaczkami to aż mam dreszcze ale skoro lekarka nie kazała przyjśc na monitoring to chyba wie co robi a ja jej ufam! także poczekamy zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav mnie tez rwały obydwa jajniki,ale jajeczkowanie było tylko z jednego.Nie bój się jesteś pod opieką lekarza,który będzie czuwał nad wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialenka a wiesz co ?kup może sobie w aptece testy owulacyjne.Będziesz wiedziała kiedy masz owulację i po niej weżmiesz luteinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj 22 d. c. a jajnik jak mnie bolal tak boli. Do tego czasami mam taki skurcz brzucha jak przed @. Czy któraś tak miała po clo bo zaczynam sie martwic a wizyte u gina mam dopiero w marcu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Madzialenka,nie masz co sie bac luteiny:)ja biore ja od 7 cyklow na wyreg.okresu po srodkach antykoncepcyjnych ktore bralam ladnych pare lat.pare lat wstecz tez bralam...i jeszcze wczesniej tez.ale z tym 14 dniem cyklu to nie wiem...moze sie lekarka pomylila,co?zadzwon do niej jeszcze raz bo moze sie okazac ze to mial byc 16 dzien cyklu.nic sie nie martw.bedzie dobrze:)ja przy luteinie mialam lekkie stany depresyjne.po odstawieniu-stany dziwnej euforii,ale to moze cos z moja glowa bylo nie tak.hihihihi....milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLARAV! Ja miałam taką depresje że myślałam że mnie rozniesie! :-( ale mam nadzieje że teraz będzie dobrze wezmę tą luteine od 16dc przecież nic nie powinno się stać! od rana zaczęłam przygodę z clo mam nadzieję że będzie dobrze a jeśli możesz to napisz kiedy najlepiej współżyć jeszcze 28.02 ostatnia tabletka clo! to staranka najlepiej od 1 marca co??? napisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola82
Witam Madzialenka1985 czytałam o Twoich rozterkach odnośnie monitoringu i luteiny i powiem Ci jak było ze mną.A więc ja jak brałam clo to też byłam bez monitoringu bo moja gin jest więcej w angli niż w kraju i nie było takiej technicznej możliwości by być pod obserwacją.I powiem Ci że nic złego się nie stało wręcz przeciwnie zaszłam w ciąże za pierwszym razem z clo i teraz jestem w 17tc :).A jeśli chodzi o luteine to nie brałam z clo ale jak zaszłam to były problemy;( więc brałam dudhaston po którym czułam się fatanie....:(a teraz biorę luteinę dopochwowo na wieczór by zmniejszyć wszystkie dolegliwośc i naprawdę nie jest żle więc to może być alternatywa dla Ciebie..:).A jeśli chodzi o przytulanko to ja miałam jeden dzień przerwy po ostatniej tabletce clo a potem przytulanie co drugi dzień podobno tak jest najlepiej dla żołnierzy partnera ...:) Życzę Ci powodzenia i całej reszcie dziewczyn na tym topiku trzymam kciuki.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! właśnie wziełam dzisiaj clo. biorąc tabletkie tak się zastanawiałam ciekawe czy mi sie uda. no i za tydzień monitoring.. dziewczyny mam pytanie, leczycie się prywatnie?? a monitoring ile u was kosztuje? u mnie 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIALENKA tak dzisiaj zaczynam 1 cykl z clo. biorę od 5dc do 9dc i od 10dc starania, w 12dc monitoring. U mnie jest tak że pęcherzyki pojawiają się ale nie chcą pękać, zanikają jak takie zgniłe jabłko-tak mi lekarz tłumaczył. możesz dawniejsze posty poczytać tam pisałam właśnie o tym. a jak się czujesz po clo??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
ej! ej! ej! czyli co?ja cos pomerdalam? ja bralkam clo od 2 do 7 dnia cyklu i 10 dna mialam isc do lekarza.kiedy wiec mialam zaczac ostre staranie sie o dzidziusia?bo teraz to ja juz zglupialam...myslkalam ze dopiero po 10 dniu,a z tego co Wy mowicie to powinnam zaczac po ostatniej tabletce tak????kurcze,ja wiem ze nie jestescie lakarzami ale cos mi tu nie pasuje....wiec w ktorym okresie mniej wiecej powinnam mocniej sie starac?jeju,wie ktoras z Was???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja biorę od 3 dc też od dzisiaj niech już minię te 5 dni po clo i staranko!! Klarav z tego co się orientuje to po clo najlepiej po ostatniej tabletce co 2 dzień najlepiej tak dziewczyny pisały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no to dwa dni poszly z dymem.dzisiaj wic zaczne sie starac....ciekawe wiec ile szans bedzie...dziewczynki?tet testy owulacyjne sa wiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav ja miałam zacząć od 5dc , nawet w ulotce pisze że owulacja powinna nastąpić około 11 a 15dc. ja biorę tak jak milekarz kazał, ale przecież każda z nas jest inna i poprostu może każda ma inne dawki i w innych dniach, przecież lekarz wie co robi-prawda. więc nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
tak tak...wiem aniu,tylko ja cos pomerdalam...myslalam ze dopiero po monitoringu bede wiedziala kiedy mniej wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to testy owulacyjne nie są wiarygodne, miałam sobie kupić ale odradzali mi. no ale możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej od 10dc próbować, tylko ja wolę żeby była nowa dostawa:) i dlatego próbójemy co dziennie, 11dzień przrwy no i od 12codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 1 tabletaka. a powiedzcie mi do którego dnia cyklu staracie się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
ale jak to aniu?od 10 dnia cyklu przy twojej dawce czy ogolnie od 10 dnia cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
ja bralam 2-7 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no wlasnie,do ktorego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×